Şimdi Ara

Football Manager 2022 [ANA KONU] (26. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.219
Cevap
22
Favori
96.187
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: roomonecool

Bir haftaya kadar gelir bazı liglerde 1 Mart'ta kapandı transfer dönemi

Bu part 2 patchi gelince yeniden mi kariyer acmamız gerekicek ?Yeni kariyere başlayacağım için beklemedeyim şu an 

• Hakazul kullanıcısına yanıt

Eğer doğu Avrupa da kariyer yapmıyorsanız gerek yok ağırlıklı olarak o bölgeyi kapsıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: roomonecool

Eğer doğu Avrupa da kariyer yapmıyorsanız gerek yok ağırlıklı olarak o bölgeyi kapsıyor

Az bir zaman kaldı sanırım part 2 için.Beklemek en mantıklısı..

• bu sene 20 kariyer yapmışımdır en zevklileri sporting ve rangers oldu, özellikle sportingte 2.sezonumda cl finali oynadım kadro kalitesi müthiş..

• quote:

Orijinalden alıntı: ornitolog

bu oyunda transfer yapmanın yöntemi ne?

pahalı adamları zaten alamıyorum ucuz adam buluyorum değeri 150bin adama 30milyon istiyorlar

bonservisi elinde buluyorum 50bin maaş alan adam 3milyon maaş istiyor  

Hocam oyunda genç oyuncular öyle oluyor malesef sizin örneğiniz 19 20 yaşında genç ve skilleri yüksek oyunculardır büyük ihtimal.

sezon sonu sözleşmesi bitecek oyunculara yönelin onları ucuza kapatabilirsiniz ve bedava topculara odaklanın her sezon

• Ahmet Çakar01 kullanıcısına yanıt

benimde Fenerbahçe kariyerimde böyle olmuştu ilk sezon son 6 haftaya 9 puan farkla önde girip bu gibi skorlarla şampiyonluğu Gs ye kaptırmıştım

• quote:

Orijinalden alıntı: mertismet

Hocam oyunda genç oyuncular öyle oluyor malesef sizin örneğiniz 19 20 yaşında genç ve skilleri yüksek oyunculardır büyük ihtimal.

sezon sonu sözleşmesi bitecek oyunculara yönelin onları ucuza kapatabilirsiniz ve bedava topculara odaklanın her sezon

Alıntıları Göster

18-25 yaş arası bilinmedik oyuncular.

bak mesela benden 30milyon istediler ertesi hafta başka bir takıma 5milyona sattılar  

sözleşmesi bitecek adamlar da mevcut maaşlarından 10 kat fazlasını istiyor onlar da gelmiyor

• quote:

Orijinalden alıntı: ornitolog

18-25 yaş arası bilinmedik oyuncular.

bak mesela benden 30milyon istediler ertesi hafta başka bir takıma 5milyona sattılar  

sözleşmesi bitecek adamlar da mevcut maaşlarından 10 kat fazlasını istiyor onlar da gelmiyor

Alıntıları Göster

hocam o zaman oynadığınız takımın maaş ortalaması yüksektir ondan öyle yüksek maaş ve bonservis istiyorlardır.

eski fm gibi değil malesef daha gerçekci oluyor şimdi gerçekte x takımda 100 bin euro alan bi 20 yasında skilli yüksek olan bir topçu fenere geldi mi 800 bin euro milana geldi mi 1.5 m reale geldi mi 2 m ister olay bu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mertismet -- 11 Mart 2021; 9:50:24 >

• mertismet kullanıcısına yanıt
    "9'da kapanır 19'da!" (Fatih Terim)

Şaka bir yana bende yeni başladım kariyere bakalım. Umarim başıma gelmez
  • Fm 21 daha kolaymi olmuş yada ben 2. Lig kocaelisporla basladim 89 puanla bitirdim ligi 1 mağlubiyet ile lige göre takim mi cok iyi anlamadim

• 2.sezondayım fenerbahçe ile kanser oldum devam edemeyeceğim daha fazla.

• Granada dan luis suarezi al kanser olmazsın.

• Merhaba arkadaşlar oyunu öğrenmek için en ideal takım hangisi?
  • konuyu geç farketmişim biraz 

yıllardır çılgınlar gibi oynadığım tek oyun sanırım bu sene bir sürü takım denedim premier lig , serie a ve bundesligadan ayrıca portekiz,rusya,makedonya liginde de kısa kısa kariyerlerim oldu.Bu sene nedense kanat oyuncusu olmadan kanatsız sistemde registalı 3-5-2 ve onun muadillerini oynatıyorum.Bu seneki genç kanat oyuncuları pek ilgimi çekmedi o yüzden sistem değiştirdim ben de.Bir kaç kez diamond 4-4-2 de oynadım.

Frankfurt,Lens ve Atalanta kariyerlerim çok sarmıştı beni her biriyle en az bir 6-7 sene oynamışımdır.

• feneri aldım bütçe yok takım krizde, eldeki adamlarla iki kupa aldım sezon bitti futbolcular maaşlarına 2-3 kat zam istemeye başladı, para yok diyorum o zaman beni sat diyor ama gelen teklifler çok düşük diye satmıyorum bu sefer bütün takım ayaklanıyor, bir kaç adam satıyorum ama bütçe artmıyor..

böyle takımlarda ne yapıyorsunuz, illa zengin takım mı almak lazım

• mertismet kullanıcısına yanıt

Tuttuğum takım şampiyonluğu kaçırmış gibi üzüldüm. :/

• Chelsea ile başladım. 2009 dan beri Chelsea ile başlarım :)

Önerileriniz var mı özellikle 4321 taktık . Pulisic iyi değil diyorlar, özelliklerine baktım fena değil, nasil performansı var, Chelsea kariyer açan arkadaşlar söyleyebilir mi?

• FM 2020 versiyonunu efsaneler paketi ile oynamıştım çok keyifliydi pele,maradona,hagi vs geçmiş yıldızlar ile FM 2021 içinde böyle bir paket yapsalar güzel olurdu

acaba aynı paket ile 2021 yılı için oynama şansım varmı

• Beyler 4.sezon hala ligde 21 takım var hep böyle mi devam ediyor bu oyun lig normale dönmüyor mu

• quote:

Orijinalden alıntı: muti009

Beyler 4.sezon hala ligde 21 takım var hep böyle mi devam ediyor bu oyun lig normale dönmüyor mu

Dönmüyormuş malesef birde 2023-24 te 9 yabancı ve minimum altyapıda yetişmiş 8 oyuncu yetmedi birde Türkiyede yetişmiş 9 oyuncu istiyor o kadar oyuncu yok ortalama seviyede bile 1-2 yıldızlı adamları toplamak zorunda kalıyorsun yada cok para verip alıcan yabancı kuralı oyununda içine etmiş.

• 
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.