Şimdi Ara

/ / FOOTBALL MANAGER 2020 / [ANA KONU] / / [v20.4.4] (1173. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23.476
Cevap
149
Favori
1.413.883
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11701171117211731174
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler Football Manager 2020 de Potansiyelli genç oyuncular önerebilir misiniz?

• FM20 için 2020'den başlayan güncel transferli data yaması yok mu yav?

• Epicstore’dan indirmiştim oyunu. Oyun açıkken PC’yi uyku moduna alıyorum bazen, sonra tekrar açmak istediğimden oyun kendiliğinden kapanıyor. Sorun neden kaynaklanıyor olabilir?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • fm 2021 de merih demiral ın profilini atabilecek varmı ?

kararlılık çalışkanlık vs sini merak ediyorum..

• Arkadaşlar TFF 2. Ligde oynuyorum, oyunda yeni sayılırım.

Oyuncular sürekli kuvvet antrenörlüğü standartının yeterli olmamasından / kuvvet antrenörlüğü kalitesizliğinden yakınıyorlar.

Kısıtlı maaş bütçesiyle Kondisyon Antrenörlüğü 14 olan bi antrenör aldım.

Başka ne yapabilirim? Acaba kuvvet antrenmanı sıklığını arttırmak mı çözüm?

• quote:

Orijinalden alıntı: unal83

Arkadaşlar TFF 2. Ligde oynuyorum, oyunda yeni sayılırım.

Oyuncular sürekli kuvvet antrenörlüğü standartının yeterli olmamasından / kuvvet antrenörlüğü kalitesizliğinden yakınıyorlar.

Kısıtlı maaş bütçesiyle Kondisyon Antrenörlüğü 14 olan bi antrenör aldım.

Başka ne yapabilirim? Acaba kuvvet antrenmanı sıklığını arttırmak mı çözüm?

antrermanları yardımcına devret bir müddet böyle devam et kondisyoner sayını artır..

• Ninika N kullanıcısına yanıt
  • unal83 kullanıcısına yanıt

Belli bir kondisyoner limitin var. Bu limit de senin antrenman yoğunluğuna göre değişiyor. Eğer kendin antrenman yaptırmıyor isen max. limite ulaş ve antrenör alırken sadece sayısal özelliklerine bakma. lisansı, yaşı ve tecrübesi çok çok önemli.

• Tam sürümün çıkma günü geldi. Saat kaçta yayınlanacak bilgi var mı?/ / FOOTBALL MANAGER 2020 / [ANA KONU] / / [v20.4.4] 

• quote:

Orijinalden alıntı: cherqes

Epicstore’dan indirmiştim oyunu. Oyun açıkken PC’yi uyku moduna alıyorum bazen, sonra tekrar açmak istediğimden oyun kendiliğinden kapanıyor. Sorun neden kaynaklanıyor olabilir?

Epic Store'dan oyun açıkken internet bağlantısı koparsa oyun takılı kalıyor bende, CTRL Alt Del ile kapatmak zorunda kalıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Nén-El

Epic Store'dan oyun açıkken internet bağlantısı koparsa oyun takılı kalıyor bende, CTRL Alt Del ile kapatmak zorunda kalıyorum.

Alıntıları Göster

Acaba kapatıp açınca net bağlantısı gidiyor, epic games'de bu sebeple oyunu mu kapatıyor?

Epic games'de offline oyun oynama modu var mı?

• Evet sorun epic games’in offline çalışma özelliğinin kapalı olmasından kaynaklıymış. Ayarlardan offline çalışmaya izin verince sorun düzeldi.

yine de bir kaç kez oyun hata verdi, online da oynadığım gibi kusursuz olmadı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • fm2020 de maçta otomatik oyuncu değişikliği oluyor bu nerden değiştiriliyor.

• yardımcı taktiği de değiştiriyor maç içinde ben genç oyuncu oynatıyorum dk 20 de çıkartıyor falan bunlar ıptal etme yok mu oyundan soğudum

yetkilerde falan yok böyle birşey deliricem

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SiRWoLf -- 12 Aralık 2020; 13:5:5 >
  • Arkadaşlar oyunu epic'ten indirdim ama cloud save yaparken baya bir takılma oluyor, 1-2 dakika kadar bekliyorum her seferinde. Local save ise hiç çalışmıyor farklı klasörlere denesem de farklı isimler denesem de kaydet deyince save dosyası gözükmüyor hiçbir şekilde, bir çözümü var mıdır acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: cherqes

Evet sorun epic games’in offline çalışma özelliğinin kapalı olmasından kaynaklıymış. Ayarlardan offline çalışmaya izin verince sorun düzeldi.

yine de bir kaç kez oyun hata verdi, online da oynadığım gibi kusursuz olmadı.

Ben o ayarı bulamadım epic'te. Nereden nasıl yapılıyor acaba hocam?

• arkadaşlar iyi günler epicten online oynarken menüler arası geçişte fena kasıyor donanım sorunumda yok ryzen 5 1600 ve rx 570 ikilisini kullanıyorum

• Arkadaşlar Galatasaray ile 3.sezonumdayim.
    Oyunda ataklar genelde taçla yada duran topla şekilleniyor. Her maç 10 taç-5 duran top falan izliyorum. Karşı karsiya pozisyonlar sürekli kaçıyor. Hızlı oyuncular inanılmaz top sürüp son vuruşları çok kötü yapıyor. Özet olarak seyir zevkinden uzak bayağı ataklar izliyorum hep.

Ancak;
    Geçen arkadaşlarla draft girdim ve dünya yıldızı oyuncularla oynadım. Öyle güzel ataklar izledim ve futbolcular öyle zekice davrandı ki çok şaşırdım.

Acaba bu durum Türkiye liginin kalitesizliğinden mi kaynaklanıyor? Yani premier ligde falan kariyer açsam oyunun yapay zekası gelişir mi? Hiç majör liglerde kariyer açmadım, açan arkadaşlardan cevap bekliyorum. Sizde maç motoru ataklar vs nasıl?
  • Arkadaşlar fm 21 ile ilgili bir sorum olacaktı çok düşük profilli bir takım çalıştırıyorum vanarama kuzey güneyden skybet 2 ye kadar yükselmeyi başardım ve ilginçtir altyapıdan sürekli inanılmaz regenler çıkıyor tabi bu lige göre ama bütçe sıkıntısı var takımın bende dedim bi takımın pilot kulübü olayım bunu nasıl yapıcam pikot clup dediğimde heralde pilot clup olarak kendimden alt profilli bir takım arıyor üst profilin pilot takımı ben olayım istiyorum o nasıl olacak ve ekonomiyi nasıl büyütürüm bana yardımcı olur musunuz oyuncu satma haricinde yada oyuncuyu yüksek fiyata satma taktiğinizde var mı şu an açmaza girdi takım nasıl olacak inanın anlamadım
  • İburakonal İ kullanıcısına yanıt

Sana ne tür bir pilot takım istediğini soruyor. İkisini birleştirmişler.

• 
Sayfa: önceki 11701171117211731174
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.