Şimdi Ara

/ / FOOTBALL MANAGER 2020 / [ANA KONU] / / [v20.4.4] (997. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
23.476
Cevap
149
Favori
1.414.350
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 995996997998999
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Logo paketi tamam,yüz paketi tamam sıra geldi not defterine

• < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• quote:

Orijinalden alıntı: MA11

Logo paketi tamam,yüz paketi tamam sıra geldi not defterine
    Aynen bende logo, yüz ve forma paketlerini indirdim bekliyorum..
  • quote:

Orijinalden alıntı: aurosonic

Yillarini fm ye vermis olanlar 2d devam edeceğini düşünüyorum.

Hiç bir zaman 3d oynamadim oynamamda. 2d en guzeli. Az mouse imleci ile totem yapmadık :)) o kadar sacma saplantilarim olmustu ki. Devam tusuna bile mouse yerine space tusuyla basiyordum ugur getiriyor diye. Fare imlecini rakip kale arkasina koymak falan tuhaf tuhaf totemlerim vardi.

Tabi ki en sevdiğim 2d görüntüsü fm 2005 ve 2006 :)
    Kesinlikle hocam ben de Cm 03-04'ten beri menajerlik oyunları oynayan biri olarak 2d'den vazgecemiyorum. 3d'nin bana göre tek artısı tribünleri görüyor olman.

Totem konusunda yalnız değilmişim Örneğin imleci sol tarafta tutuyorum gol falan atamayınca sağa alıyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Lord Joker.

Kesinlikle hocam ben de Cm 03-04'ten beri menajerlik oyunları oynayan biri olarak 2d'den vazgecemiyorum. 3d'nin bana göre tek artısı tribünleri görüyor olman.

Totem konusunda yalnız değilmişim Örneğin imleci sol tarafta tutuyorum gol falan atamayınca sağa alıyorum

Alıntıları Göster
    hocam bu sene fm 19 da hangi taktiği kullanacaksın vp taktiği olan defansif futbolmu

• MA11 kullanıcısına yanıt
    nerden indirdiniz acaba? ben çok eskilerde kaldım fm ile ilgili çoğu forum kapanmış.
  • quote:

Orijinalden alıntı: YigitErkin20

hocam bu sene fm 19 da hangi taktiği kullanacaksın vp taktiği olan defansif futbolmu

Alıntıları Göster
    Ben her zaman garanticiyim hocam, kontrollü, az gol yiyen takım kuracağım elbette

• Beta gelmeden ilk hangi takımı alacaksınız beyler ben juve diye düşünüyorum maksat beta oyunu çözmek adına
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lord Joker.

Ben her zaman garanticiyim hocam, kontrollü, az gol yiyen takım kuracağım elbette

Alıntıları Göster
    ben ersun yanal futbolunu seviyorum hocam barcelonaya karşı felan bile hurra hucum oynatıyorum takım bi ara 120 gol attı ligde
  • draxis kullanıcısına yanıt
    PM attım hocam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: - The Stig -

Betanın çıkmasına yaklaştığımız şu son saatlerde yenilenen bazı arayüzlerden örneklerle iştahımızı kabartalım

Gözlemci Merkezi

Sonunda gözlemci raporlarını tek sayfada görebiliyoruz. Oyuncunun özellikleri, sağlık raporu, rolleri ve gözlemci raporu tek sayfada
    Not: ilk resimler fm18 ikinci resim fm19'dan alınmadır.

hocam bölüm yetkilisi olarak size bir fikir vermek istiyorum

donanım haber olarak fm turnuvaları düzenleyelim gerekirse ödül vs de olsun böyle 16 takımlı felan eminim baya katılım olacaktır ne dersiniz hocam hem fm bölümüde canlanır insanlar taktiklerini kullanabilecek bi alan bulur zamanında diğer forumlarda bu olaylar vardı bizde yapabiiriz öncülük edebilirmisiniz ve yukarıya sabitlemek gerekiyo konuyu gözükmesi için

• ben logo paketini değişmiyorum 2-3 seridir, zaten birkaç takım hariç logo değişmiyor city ve juveyi updateledim yeter :D facepack'ı ay sonuna 1 gün kala torrentten cekecem 10 gb sonucta gece sabaha kadar indirir, şimdi kotayı beta'ya ayırıyorum. 2 kasımda da full indiririz :D

• quote:

Orijinalden alıntı: mdiler27

Beta gelmeden ilk hangi takımı alacaksınız beyler ben juve diye düşünüyorum maksat beta oyunu çözmek adına
    hiç bi zaman çok büyük takımlarla oyuna başlamam hatta teklif gelince bile büyük takımlara gitmiyorum bi hedef olmuyo çünkü
  • quote:

Orijinalden alıntı: Younes Belhanda

ben logo paketini değişmiyorum 2-3 seridir, zaten birkaç takım hariç logo değişmiyor city ve juveyi updateledim yeter :D facepack'ı ay sonuna 1 gün kala torrentten cekecem 10 gb sonucta gece sabaha kadar indirir, şimdi kotayı beta'ya ayırıyorum. 2 kasımda da full indiririz :D
    18in dosyalarını 19 atsak oluyormu hocam
  • maksat denim diye oyunu
  • Olur hocam fark etmez.
  • Beyler bu arada gece 2'den sonra indirmeler kotaya yansıyor mu Türk Telekom kullanıyorum.

Geçen seneki yüz paketi var ama en güncel olanını indireyim diyorum. Nerden baksan 10 gb var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MA11

Beyler bu arada gece 2'den sonra indirmeler kotaya yansıyor mu Türk Telekom kullanıyorum.

Geçen seneki yüz paketi var ama en güncel olanını indireyim diyorum. Nerden baksan 10 gb var.
    02-08 arası yansımıyor sanırım.
  • olur hocam tabi ben fm 15ten beri aynı şeyleri kullanıyorum :D skin hariç hemen her grafik eklentisi uyar

• 
Sayfa: önceki 995996997998999
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.