Şimdi Ara

/ / FOOTBALL MANAGER 2020 / [ANA KONU] / / [v20.4.4] (992. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
23.476
Cevap
149
Favori
1.414.353
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 990991992993994
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: - The Stig -

Herkes bu oyunda taktik kısmını iyi yapamıyor. Oyuna yeni başlayan, futbol menejerliğini seven genç arkadaşlarında oyuna adepte olabilmesi ve FM'yi sevmesi için hazır taktiklerin kime ne zararı var? Yani 10 yaşında veya 15 yaşında genç arkadaşlarımız oynayamasın mı?

''Oyunu bozmuşlar, herşey hazır''diyorsunuz'da şimdi ordan tiki-taka veya gegenpress seçilince her maç kazanılacak mı? Yada Ankaragücü'nü seçip 2.sezonda Şampiyonlar ligi şampiyonluğu mu elde edilecek.

Farkınızı veya taktik bilginizi yine gösterebilirsiniz. Hazır olan 9 taktiği seçmezsiniz, kendi taktiğinizi yine oluşturur öyle oynarsınız!

''Sistem gelmiş hazır, onsuz başarılı olamazsınız'' bence biraz fazla acımasız ve önyargılı bir eleştiri olmuş.

Yeni getirilen hazır taktik şablonları bence FM sever olan kimseyi rahatsız etmemeli, aksine oyunu daha çok kişiye sevdirip, taktik kısmında iyi olmayan arkadaşlar için bence çok olumlu bir gelişme.

Alıntıları Göster
    tabiki mesela ankaragücüyle gegenpressing oynarsan büyük takımlar 5 lik yapar orası ayrı ve yıllarca tiki taka nası oynatırım diye uğraşmış ama oynatamamış biriyim çünkü oyun buna izin vermiyodu bi açıdan iyi şuan

• @burki_rock

19 ekim.. 1-2 gün erken olma olasılığı da var. Bence 17’yi 18’e bağlayan gece çıkacak.

Oyunda son 1-2 yılda taktik konusunda bi ilerleme var. Her kadroyla her taktik oynanmıyor. Taktiğe uygun oyuncular gerekiyor. Ayrıca her taktik her ligde/her takımla işe yaramıyor. Liglerin kendine has dinamikleri var. Mesela süper ligde anadolu takımkarı büyüklere karşı fazla kapandıkları için ona uygun bir oyun yapısı gerekiyor. Süper ligde büyük takımlarla başarılı olduğunuz bir taktikle premier ligde başarılı olamayabiliyorsunuz. Bu açıdan güzel.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam bilemedim ki hatırlayamadım su an cok önemli degil oyun cikinca 5 saniyelik iş ayarlarsın hemen

• Selamlar, henüz erken sipariş vermemiş ve almayı düşünen ama benim gibi 160₺ etmez diye düşünen arkadaşlar şuan voidu'dan 101₺'ye alabilirler. Az önce aldım anında steam key'i verdiler. Hemen etkinleştirdim.

/ / FOOTBALL MANAGER 2020 / [ANA KONU] / / [v20.4.4]
  • beykanfalcon B kullanıcısına yanıt
    la oyun çıktı sandım bi an heyecan tavan yaptı

• Bu sene pek hevesli degildim ancak yeni taktim ve antreman duzenini gorunce cok buyuk heveslendim.

Demo ne zaman cikar?

• Şu betayı çıkarsınlar artık oynamak için gün sayıyoruz dayanacak sabrım kalmadı artık :D
  • bu hafta içi çıkacak beta

• Arkadaşlar logo yaması vs de orjinal olarak gelse keşkr uğraşıp duruyoruz fm 16 dan beri kullamdığım logo yaması vardı ama kulüplerin logolar vs. Oyuncu yüzleri değişiyor zamanla yine uğraşacağız logo kupa forma yüz vs yamalarla.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oktay1910 -- 14 Ekim 2018; 22:35:38 >
  • oktay1910 kullanıcısına yanıt
    Aslında sigames oyun çıktıktan hemen sonra çok rahat el altından böyle bir yamayı gayri resmi olarak piyasaya verebilir. Steam Workshop’ta ya da global bi forumda paylaşırlar olur biter.

Neden yapmıyorlar çözemiyorum. Aynı durum PES için de geçerli.

Oyun çıktıktan kısa süre sonra ver piyasaya yamayı kullanıcılar hazırlamış gibi. Kim ne diyebilir?

• quote:

Orijinalden alıntı: oktay1910

Arkadaşlar logo yaması vs de orjinal olarak gelse keşkr uğraşıp duruyoruz fm 16 dan beri kullamdığım logo yaması vardı ama kulüplerin logolar vs. Oyuncu yüzleri değişiyor zamanla yine uğraşacağız logo kupa forma yüz vs yamalarla.
    Kulüp logolarını her oyunda kullanabilirsiniz. Her takımın, oyuncunun kendine özel id numarası olduğundan FM15'te kullanılan logo paketi 16-17-18 ve hatta 19'da da kullanılabilir.

Forma ve yüz paketleri içinde aynı şey geçerli ama kim eski forma ve yüz paketleri ile oynar orasını bilemem

FM14'ten beri aynı logo paketini kullanıyorum, logosu değişen takımlar için gelen update paketlerini kursanız bile yeterli olur

• ne zaman çıkacak bu beta biri bilgi versin
  • fmscout'a göre 18'inde çıkacak

https://www.fmscout.com/a-fm19-beta-release-day.html
  • En geç 18'i. Daha önce çıkma ihtimali var dün Social Media Managerları Curtis yayında söyledi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Blackk'

En geç 18'i. Daha önce çıkma ihtimali var dün Social Media Managerları Curtis yayında söyledi.
    Bu gece çıkabilirmi

• quote:

Orijinalden alıntı: YigitErkin20

ne zaman çıkacak bu beta biri bilgi versin
    Yazdiginiz bu konunun basliginda yaziyor

• Beta'nın çıkışı en geç 19 Ekim Cuma olarak geçen hafta cuma söylenmişti. Sorunların az olması durumunda daha erken çıkma olasılığı var ama bu sadece bir olasılık.

Kısaca oyunu ön sipariş verenler oyunun beta sürümüne en geç Cuma günü oynayabilecekler. Erken çıkması durumunda Twitter ve İnstagram'dan haber verilecek
  • Persembe günü saat 23e dogru cikacaktir tahminim. Cumaya kalmaz bence.

• quote:

Orijinalden alıntı: Marty.McFLY

Ekmek çıktıııııııııı.
    Geçen seneki mesajımı buldum perşembe 21.50 gibi çıkmış oyun o yüzden tetikte olun
  • Ula noğli

@MARCO Doktor bu ne? FM19 taktiği hazır
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• 
Sayfa: önceki 990991992993994
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.