Şimdi Ara

/ / FOOTBALL MANAGER 2020 / [ANA KONU] / / [v20.4.4] (988. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
23.476
Cevap
149
Favori
1.414.332
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 986987988989990
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hedef ne hocam ligi kazanıp mı bırakıyorsun ? Bende fenerbahçe ile avrupada bir kupa alsam başka takıma gidicem ama bir türlü alamadım :D
  • gilardo kullanıcısına yanıt
    Dostum takımdan takıma değişiyor. Salford ve Fulham ile şampiyonluk yaşadım ancak mesela Basel’de lig ve kupa fazla zorlamadığından Şampiyonlar Ligi’nde elemeyi geçip ardından gruptan çıkmak benim için hedefti. Tek sezonda bu gibi hedefler eğlenceli oluyor. Şimdi de Napoli’de hedefim şampiyonluk+kupa+ş.ligi yarı final.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • "Türkiye'deki ekonomik iklimden dolayı FM 2019'un önerilen satış fiyatı 179 olacaktır. 119 olan mevcut önerilen satış fiyatı, en erken 24 Eylül Pazartesi gününe kadar Steam'de bu şekilde kalacaktır; yani hâlâ mevcut önerilen satış fiyatı üzerinden ön sipariş verilebilinir." açıklamasını yaptılar resmi twitter hesaplarından
  • Ön sipariş verecekler hemen versin yoksa oyunun fiyatı pazartesi 179 oluyormuş. Ben anında aldım.
  • Hala almamış olan varsa 78,18 TL den tavsiye ederim
    https://www.oyunalisveris.com/football-manager-2019-P1240081635

Steam fiyatı arttıktan sonra eliniz gitmez o fiyatlarla almaya :)
  • Ekim 15 gibi betanin cikacagini dusunursek oyun hakkinda bilgiler umarim en kisa zamanda gelir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ozmon O kullanıcısına yanıt
    En uygun fiyat bu şu an, ben de aldım. Teşekkürler...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Steamden on siparisimi verdim yarin zamlaniyormus

• quote:

Orijinalden alıntı: ozmon

Hala almamış olan varsa 78,18 TL den tavsiye ederim
    https://www.oyunalisveris.com/football-manager-2019-P1240081635

Steam fiyatı arttıktan sonra eliniz gitmez o fiyatlarla almaya :)
    Sitede gözükmüyor hocam. Zam gelecek diye stok mu yapıyorlar acaba?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 107 liraya aldım ben de. Zam gelince daha ucuzu bulunmaz.
  • Fiyat artmış
  • 78 tl iken alacaktık.
  • en son 2002 de oynadığım manager oyununa bu sene dönüş yapıyorum. 107 TL yken önsiparişimi verdim. 17 senede tahmin edilemez özellikler gelmiştir diye düşünüyorum. önereceğiniz yol göstereceğiniz şeyler varsa açığım. şimdiden teşekkürler
  • Son 7-8 oyunu orjinal aldım, 2018 i 300 saat oynamışım eskiden 1000 saati geçerdi. 100 liranın altına inerse alırım bu saatten sonra yoksa değmez.
  • Düşünen varsa 40 lira karşılığında steam hesabımı ortak paylaşabiliriz. Güncellemeler dışında hep offline olmak şartı ile. En fazla 2 kişi alabilirim. Fazla olunca uğraşmak zor oluyor. Hesap şifresini vereceğim. Sadece tek cihazda kullanabileceksiniz. Online ile işim olmaz diyenler gidip 170 lira bayılmasın yok yere.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi srvngrc -- 26 Eylül 2018; 19:48:25 >
  • Fm 2016'da cloud a save edince farklı bir bilgisayardan kaydı açıp devam edemiyor muyuz?
    Macbook ta oynamaya başladığım bir sezonum var ama eve gelince pc de cloud dan yükleyip devam ederim diye hayal etmiştim olmuyor :(
  • Bugün yeni özellikleri açıklanacak olan oyun ne oldu bilen eden ?

• ow yea
  • Oyun bütçemi tamamen psye ayırdığım için fm için başka çözüm arayışındayım. Arkadaş almış ön siparişten. steamdan pek anlamıyorum. Onun steamıyla oynayabilir miyim?

• 
Sayfa: önceki 986987988989990
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.