Şimdi Ara

/ / FOOTBALL MANAGER 2020 / [ANA KONU] / / [v20.4.4] (495. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
23.476
Cevap
149
Favori
1.414.283
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 493494495496497
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: [-ShaD-]

quote:

Orijinalden alıntı: 0peth

beyler merak ettiğim birşey var hiç takım çalıştırırken başka takımlardan teklif geldimi? 3.sezondayım şampiyonlar ligi şampiyonu oldum Arsenal'le Dünya kupasını aldım Türkiye ile hiç teklif gelmedi "LİG DEVAM EDERKEN"

ALINTILARSANIZ SEVNIRM

Geçmiş oyunculuk deneyiminizi ne seçtiniz?

Uluslarası futbolcu
  • Ordan olabilir diye düşünmüştüm ama değilmiş çok saçma bişey benimde uyuz oldugum bir durum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Geçen sene ne güzel oyunu soğutma kontra-atak seçenekleri vardı bu sene yok
  • Kardeşim banada atar mısın crack .ss
  • quote:

Orijinalden alıntı: _Shinku_

quote:

Orijinalden alıntı: John___Doe

GS de başarılı olan var mı?

GS'de başarılı olamayan var mı diye sormalıydın. Oyunun en kolay takımlarından biri. Drogba yetiyor tek başına.

wonderkid felan mı transfer ediyorsunuz bilemiyorum ama Gs baya gerçekci olmus her mac 1 gol garanti yiyor.
  • quote:

quote:

quote:

GS'de başarılı olamayan var mı diye sormalıydın. Oyunun en kolay takımlarından biri. Drogba yetiyor tek başına.

wonderkid felan mı transfer ediyorsunuz bilemiyorum ama Gs baya gerçekci olmus her mac 1 gol garanti yiyor.

Her takım neredeyse her maç 1 hatta 2 yiyor. GS'ye 3 sene transfer yapmaya gerek yok.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Her takım neredeyse her maç 1 hatta 2 yiyor. GS'ye 3 sene transfer yapmaya gerek yok.

Eboue, Chedjou çöp. Bruma bilezik ilk yıl ıcın anca ıdare ediyor. Burak baya gercekci haberı ofsayta kalıyor. Hamit Selçuk iyice Sneijder cok fark yaratamıyor. Balta Allah'a emanet. Melo orta şeker. Drogba iyice .Muslera karşı karşıya pozisyona çak kalıyor vs.

• quote:

Orijinalden alıntı: lethe_57

quote:

Orijinalden alıntı: halil442

quote:

Orijinalden alıntı: Serious Cat

quote:

football manager 14 ü satıyorum. 50 TL..

Sıfırı 45 Tl zaten

nerede hocam link atabilirmisin

bende merak ettim nerde 45 lira imiş.
    neyse en ucuz nerde ise 5 tl düşüğüne veriyorum oyunu.

Playstore'da 60 tl, 20 tl indirim koduyla 40 tl'ya geliyor. Ayrıca ön sipariş 45 liraydı.

• quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: halil442

quote:

quote:

football manager 14 ü satıyorum. 50 TL..

Sıfırı 45 Tl zaten

nerede hocam link atabilirmisin

bende merak ettim nerde 45 lira imiş.
    neyse en ucuz nerde ise 5 tl düşüğüne veriyorum oyunu.

Playstore'da 60 tl, 20 tl indirim koduyla 40 tl'ya geliyor. Ayrıca ön sipariş 45 liraydı.

mesela 20 tl indirim kodu bana gelmedi. 10 tl olarak geldi.
    dediğim gibi, kim nerde uyguna bulursa 5 tl ucuzuna veriyorum :D
    daha ne olsun

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Eboue, Chedjou çöp. Bruma bilezik ilk yıl ıcın anca ıdare ediyor. Burak baya gercekci haberı ofsayta kalıyor. Hamit Selçuk iyice Sneijder cok fark yaratamıyor. Balta Allah'a emanet. Melo orta şeker. Drogba iyice .Muslera karşı karşıya pozisyona çak kalıyor vs.

Sorun gol yemekse oyundaki bir problem bu. 8-7 gibi biten maçlar bile olabiliyor. Yeni yamayla düzelmesini umuyorum/umuyoruz. Eli kulağında; çıktı çıkacak.

• Kaleyi bulan şut vs ciddi absürdlük var neredeyse 30'un altına düşmüyor.
  • Arkadaşlar 141 milyon Euro transfer bütçem var. Takım GS. Yıl 2016, 21 Temmuz. İtibar dünya çapı. Yıldız oyuncuları bir türlü kulübe getiremiyorum. Kulüpleri absürt fiyat çekiyor. 200 milyon gibi. Ne yapmam lazım? Mesela Pogba'yı almak için juveyi nasıl razı edebilirim?

Not: Transfer bütçemin hepsi legal yollarla toplanmıştır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: konix

Arkadaşlar 141 milyon Euro transfer bütçem var. Takım GS. Yıl 2016, 21 Temmuz. İtibar dünya çapı. Yıldız oyuncuları bir türlü kulübe getiremiyorum. Kulüpleri absürt fiyat çekiyor. 200 milyon gibi. Ne yapmam lazım? Mesela Pogba'yı almak için juveyi nasıl razı edebilirim?

Not: Transfer bütçemin hepsi legal yollarla toplanmıştır.

Anladık "Not: Transfer bütçemin hepsi legal yollarla toplanmıştır."

her mesajda yazmana gerek yok.
  • fifa dan umudu kesip aradığım zevki bu oyunda bulurum dedim orjinal aldık oyunu verdiği hatadan sonra emekler boşa gitti bu oyunu bıraktım yazık vallahi..
  • Arkadaşlar bu haftaiçi oyunu alacağım ama uygun fiyatlı nereden bulabilirim acaba. FM krizi tuttu resmen bi an önce başlamam lazım alt lig maceralarıma :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: GreenWhite.

Arkadaşlar bu haftaiçi oyunu alacağım ama uygun fiyatlı nereden bulabilirim acaba. FM krizi tuttu resmen bi an önce başlamam lazım alt lig maceralarıma :)

bence patch gelene kadar korsan indir, verdiğim paraya acıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: White Devil

quote:

Orijinalden alıntı: GreenWhite.

Arkadaşlar bu haftaiçi oyunu alacağım ama uygun fiyatlı nereden bulabilirim acaba. FM krizi tuttu resmen bi an önce başlamam lazım alt lig maceralarıma :)

bence patch gelene kadar korsan indir, verdiğim paraya acıyorum.

Oyun bu sene kötü mü olmuş? Gerçi kötüde olsa bi şekilde hastalık sanırım FM, her halükarda oynatacak yine kendini :)

Bu arada kutulu almak ile kod olarak almanın bi farkı var mı acaba. Yani FM 13'ü kutulu olarak arkadaşımla beraber almıştık o online takılıyordu ben offline ya da tam tersi. O şekilde sorunsuz oynuyorduk. Kod olarak 50 TL, kutulu olarak 70 TL çünkü. Eğer kod olarak alırsak yine 2 kişi sorunsuz oynayabileceksek o şekilde alalım yani.

• GreenWhite. kullanıcısına yanıt
    Kutulu ile kodun farkı yok, kutulu alanlar arşiv meraklıları kutulu aldığın zamanda steam gerekiyor zaten, kod ile 2 kişi oynanıyor dediğiniz yöntem ile, ben playstoreden sorunsuz aldım 10 tl indirim veriyor ilk alışverişinizde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: White Devil

Kutulu ile kodun farkı yok, kutulu alanlar arşiv meraklıları kutulu aldığın zamanda steam gerekiyor zaten, kod ile 2 kişi oynanıyor dediğiniz yöntem ile, ben playstoreden sorunsuz aldım 10 tl indirim veriyor ilk alışverişinizde.

Gerek yok o zaman kutulu olmasına kod olarak alırım. Sağolasın hocam.
  • yazın benide.şanımız yürüsün :)
  • 
Sayfa: önceki 493494495496497
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.