Şimdi Ara

/ / FOOTBALL MANAGER 2020 / [ANA KONU] / / [v20.4.4] (493. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
23.476
Cevap
149
Favori
1.414.287
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 491492493494495
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: 0peth

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: sarı&kırmızı

/ / FOOTBALL MANAGER 2020 / [ANA KONU] / / [v20.4.4]

yok artık

Evet bende yaşadım sonunda

Ahaha gerçek mi bu

• quote:

Orijinalden alıntı: Sanogo

quote:

Orijinalden alıntı: Heartist

quote:

Orijinalden alıntı: ugur_1903_bjk

arkadaşlar ben fm 2014ü yükledim arsenal'i aldım fakat oyuncu isimleri hiç tanıdık değil. mesela kalede fred die biri var orta sahada daniel yazıo

O bende de vardı. Bir crack var. Onu indirmen gerek. PM'den atıyım ben sana.

banada pm lütfen :(

Attım
  • / / FOOTBALL MANAGER 2020 / [ANA KONU] / / [v20.4.4]

Şunu bırakayım
  • Arkadaşlar Bilgisayara format atmam lazım Kayıtlı oyunu D ye kopyaladım acaba formattan sonra oyunu tekrar sorunsuz bir şekilde çalıştırabilirmiyim? başka kopyalamam gereken dosya varmı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Galatasaray'dan kovuldum baştan oyuna başladım. Monaco'ya geçtim Sadece 3 tane defans aldım. Mangala'yı 9'a aldım muazzam oynuyor kornerler de çok gol atıyor 1,5'da maaşı var baya ucuza mal oldu. Cahil'i aldım oda 12 civarıydı ama 5,5 maaşı var. Tottenham'dan Walker'ı 13'e aldım. Tek sıkıntı defanstaydı bu 3 transferle transfer sezonunu kapattım. Yönetim sansasyonel transfer yapılmadı diye kudurdu. 4de 4 gidiyorum Falcao tek başına takım zaten 2 maç 4 gol sonra sakatlandı 2 ay yok. Motinho'da sakat. Hazırlık maçları dahil mağlubiyet almadım. 5 atıyorum 3 yiyorum tek sıkıntı hala defans
  • quote:

Orijinalden alıntı: mak74

Galatasaray'dan kovuldum baştan oyuna başladım. Monaco'ya geçtim Sadece 3 tane defans aldım. Mangala'yı 9'a aldım muazzam oynuyor kornerler de çok gol atıyor 1,5'da maaşı var baya ucuza mal oldu. Cahil'i aldım oda 12 civarıydı ama 5,5 maaşı var. Tottenham'dan Walker'ı 13'e aldım. Tek sıkıntı defanstaydı bu 3 transferle transfer sezonunu kapattım. Yönetim sansasyonel transfer yapılmadı diye kudurdu. 4de 4 gidiyorum Falcao tek başına takım zaten 2 maç 4 gol sonra sakatlandı 2 ay yok. Motinho'da sakat. Hazırlık maçları dahil mağlubiyet almadım. 5 atıyorum 3 yiyorum tek sıkıntı hala defans

Aynen ya bende geçen senenin Beşiktaşıyım 5 atıp 3 yiyorum dediğin gibi

• quote:

Arkadaşlar Bilgisayara format atmam lazım Kayıtlı oyunu D ye kopyaladım acaba formattan sonra oyunu tekrar sorunsuz bir şekilde çalıştırabilirmiyim? başka kopyalamam gereken dosya varmı

yokmu fikri olann

• oyunumda çok garip sonuçlar alıyorum.Ligde her hafta +7 olan maçlar var
  • quote:

quote:

Arkadaşlar Bilgisayara format atmam lazım Kayıtlı oyunu D ye kopyaladım acaba formattan sonra oyunu tekrar sorunsuz bir şekilde çalıştırabilirmiyim? başka kopyalamam gereken dosya varmı

yokmu fikri olann

Oynayabilirsiniz.

Maç skoru konusuna gelirsek; evet, çok bol gollü maçlar oluyor. Ben de yeni yamayı bekliyorum zaten. Tüm haftasonum boştu, hasta da oldum. Yani tam sıcak evimde FM keyfi yapılacak zamandı ama oyun kafayı yedirecekti bana Daha önce de bir sürü kariyere başlayıp saçmalıklar yüzünden son vermiştim. Yine başlayayım dedim ve daha ilk hazırlık maçı; Milan'ı 4-1 yendim. 3 veya 4 gol duran top zaten, her zamanki gibi. Sonrasında PSG ile yaptığım maçta tatile çıktık bu sefer de mahalle maçı yapmışlar; 6-5 miydi 5-4 müydü bir şeydi.

• quote:

Orijinalden alıntı: TMoE

quote:

quote:

yokmu fikri olann

Oynayabilirsiniz.

Maç skoru konusuna gelirsek; evet, çok bol gollü maçlar oluyor. Ben de yeni yamayı bekliyorum zaten. Tüm haftasonum boştu, hasta da oldum. Yani tam sıcak evimde FM keyfi yapılacak zamandı ama oyun kafayı yedirecekti bana Daha önce de bir sürü kariyere başlayıp saçmalıklar yüzünden son vermiştim. Yine başlayayım dedim ve daha ilk hazırlık maçı; Milan'ı 4-1 yendim. 3 veya 4 gol duran top zaten, her zamanki gibi. Sonrasında PSG ile yaptığım maçta tatile çıktık bu sefer de mahalle maçı yapmışlar; 6-5 miydi 5-4 müydü bir şeydi.

Yahu insanın en mutlu olduğu anlar ya plan yapmak hafta sonu herşeyi ayarlamak sıcacık evde FM oynamak süper

• Beni de ekle hocam
  • Sanırım Hücum oynamayı biraz abarttım

Umarım Resmi maçlardada bu kadar iyi oluruz.

• Yönetimi yeni stadyum için nasıl ikna edebilirim?
  • Fethiyespor ile geçen 4 yılın ardından Galatasaray'ın başına geçtim. Avrupa'daki ikinci lig ve birinci ligin yeni ekiplerinden teklif almıştım ancak kabul etmedim.

Galatasaray Mancini ile ilk senenin sonunda yollarını ayırmıştı ve yerine Huub Stevens gelmişti. O da 4 sene takımın başında kaldı ve üç şampiyonluk gördü. Ancak takım şampiyonluklar yaşasa da kadro olabildiğince gereksiz yabancılarla ve scout, coach ile dolmuş taşmış. Scout sınırı 8 iken, 18 tane scout işe alınmış. Hepsinin yetenekleri de 8 9 10 arasında. Bu sayıya coachlar dahil değil bir de. Absürt paralara yeteneksiz adamlar alınmış uzun süreli kontratlar yapılarak. Onlarla uğraşmak cidden başımı ağrıtacak.

Kadroyu yerliler ile dengeledikten sonra başarı sağlayıp Avrupa'ya yelken açmayı planlıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Cypon

Fethiyespor ile geçen 4 yılın ardından Galatasaray'ın başına geçtim. Avrupa'daki ikinci lig ve birinci ligin yeni ekiplerinden teklif almıştım ancak kabul etmedim.

Galatasaray Mancini ile ilk senenin sonunda yollarını ayırmıştı ve yerine Huub Stevens gelmişti. O da 4 sene takımın başında kaldı ve üç şampiyonluk gördü. Ancak takım şampiyonluklar yaşasa da kadro olabildiğince gereksiz yabancılarla ve scout, coach ile dolmuş taşmış. Scout sınırı 8 iken, 18 tane scout işe alınmış. Hepsinin yetenekleri de 8 9 10 arasında. Bu sayıya coachlar dahil değil bir de. Absürt paralara yeteneksiz adamlar alınmış uzun süreli kontratlar yapılarak. Onlarla uğraşmak cidden başımı ağrıtacak.

Kadroyu yerliler ile dengeledikten sonra başarı sağlayıp Avrupa'ya yelken açmayı planlıyorum.

gerçek hayattaki torpil hocam işte adamlar oyuna bile yansıtmışlar o kadar gerçekçi olmuş

• quote:

Orijinalden alıntı: yigit_1991

quote:

Orijinalden alıntı: Cypon

Fethiyespor ile geçen 4 yılın ardından Galatasaray'ın başına geçtim. Avrupa'daki ikinci lig ve birinci ligin yeni ekiplerinden teklif almıştım ancak kabul etmedim.

gerçek hayattaki torpil hocam işte adamlar oyuna bile yansıtmışlar o kadar gerçekçi olmuş

Cidden öyle. Bruma'yı Gençlerbirliği'ne kiralamışlardı geçen sezon yuh demiştim. Fethiyespor'a gelmeye yanaşmamıştı beyfendi. Hepsini kovsam epey büyük bir mebla çıkıyor. 18 tane scout nedir yani. En iyisi kontrat sonuna kadar beklemek sanırım. Üç tane yabancıyı gönderdim, üç tane yerli iki tane de wonderkid gibi yabancı oyuncu aldım.

• football manager 14 ü satıyorum. 50 TL..
  • quote:

Orijinalden alıntı: lethe_57

football manager 14 ü satıyorum. 50 TL..

Sıfırı 45 Tl zaten
  • Arkadaşlar ben FM 14'te Beşiktaş'tayım. Fernandes'i satmak istiyorum. 18MN€'ya kulüplere öneriyorum ama en iyi teklif yapan kulüp nakit 5,5MN€ veriyor ve geri kalanını 48 ay takside bölüyor. Ben ise hepsini tek seferde almak istiyorum. Aam bir türlü olmuyor. İstediğim teklifi yapan yok. Yardımcı olabilir misiniz? Teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Serious Cat

quote:

Orijinalden alıntı: lethe_57

football manager 14 ü satıyorum. 50 TL..

Sıfırı 45 Tl zaten

nerede hocam link atabilirmisin
  • 
Sayfa: önceki 491492493494495
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.