Şimdi Ara

/ / FOOTBALL MANAGER 2020 / [ANA KONU] / / [v20.4.4] (486. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
23.476
Cevap
149
Favori
1.414.351
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 484485486487488
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Fenerbahçe için iyi bir kanat oyuncusu önerebilecek var mı ? Bütçe pek sıkıntı değil.
  • Gs'nin transfer bütçesi kaç oyunda?
  • Ulen ne güzel takımdık sonra haftalarda çok düştük Manchester United akıyor Lig'de. Şampiyonlar Ligi Çeyrek finalde GS ile eşleştim. Arsenal'i çalıştırıyorum
  • Deadman87

500 B Euro civarı.

Ben de maç motorundan şikayetçi olanlardanım. Yahu bir maç bir maçı tutmuyor. Gidiyorum saçma sapan takımlardan fark yiyorum, en iyi takımlardan puan alıyorum. Sanki rus ruleti oynuyoruz; şansın varsa kazanıyorsun. Taktik hiç etki etmiyor diyemem ama çoğu zaman çaresiz kalıyor. Özellikle duran top kısmında çok rezillik var; gördüklerim yazmakla bitmez. Saçma sapan golleri geçtim attığım/yediğim gollerin yarısından fazlası duran toptur. Ne bu yahu? Oldu olacak maçlara hiç çıkmayalım; zaman kaybı. 5'er tane frikik, korner, penaltı kullanalım; kazanan maçı da alsın.

Alt biten maçım yok desem yeridir. Hatta şimdi hafızamı yokladım, düşündüm de harbi yok. Bir 0-0, 1-1, 1-0 maç hatırlamıyorum. 5-2, 2-2, 4-3, 3-0, 6-2 en az 2-0'ı gördüm herhalde. Yapay zekada da garip sonuçlar çıkıyor. STSL'de 7-0 gibi skorlar görmek bile mümkün oluyor. Bir maç olsa; bir maçlıktır, olabilir, dersin ama bir değil iki değil üç değil.

Ne yalan söyleyeyim beta'yı gördüğümde çok umutlanmıştım. Dedim, bu sefer olmuş bu maç motoru; birkaç rötuşla süper olur. Gerçekten süper oldu Oyun çıkalı kariyere başlayamadım. 6 ay ilerleyip bıraktım en fazla. Tek ben olsam, problem ben de derdim de herkes şikayetçi. Yazık gerçekten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TMoE -- 10 Kasım 2013; 11:26:14 >

• maç 4-3 bitti ama istatistiklere bakın. Rekorum oldu bu maç tam 41 şut çekmiş takım.

• Takım savunması yaptıramıyorum + teknik direktörler hakkında konuşamıyoruz of of çok şeyi eksiltmişler
  • bence de birçok şey eksilmiş. yenilik de göremedim pek. tuhaf yani genelde olanın üstüne koyarlar oyunlarda. böyle oyun kendi kendine oynuyor da biz de izliyor gibiyiz. özellikle o konuşmalar en keyif aldığım kısımlardandı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: armutyus

bence de birçok şey eksilmiş. yenilik de göremedim pek. tuhaf yani genelde olanın üstüne koyarlar oyunlarda. böyle oyun kendi kendine oynuyor da biz de izliyor gibiyiz. özellikle o konuşmalar en keyif aldığım kısımlardandı.

Kesinlikle. ben mesela Bilic'in profiline girip rakip'in şampiyonluk şansını değerlendırden şampiyon olabileceğine inanıyorum demek isterdim taktik olayıda kötü mesela tempo yu hedef adam oyun kurucu bunları ayarlıyamıyoruz. tempoyu direktif olarak ekleyebılıyoruz oyun kurucuyu ise pozisyon olarak çok eksiği var çok

edit: şu sponsor maç biletleri felan olmasınıda isterdim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Norman Reedus. -- 10 Kasım 2013; 13:52:41 >

• Niye kaldırmışlar acaba bu özellikleri merak ediyorum açıkçası. Bakalım artık 15'e güzelleşir inşallah. Oynuyorum şu an ama yani geçen seneye göre çok az açıyorum oyunu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: In My Remains

Fenerbahçe için iyi bir kanat oyuncusu önerebilecek var mı ? Bütçe pek sıkıntı değil.

Nicolas Gaitan
    Eduardo Salvio
    Sidney Sam
  • PTT birinci lig için oyuncu tavsiyesi olan varmı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: lethe_57

PTT birinci lig için oyuncu tavsiyesi olan varmı?

Kale için, Fevzi Elmas

Defans için, Hakan Çinemre, Ömer Sümer, Emre Bilgin.

Orta saha için, Tobias Killer, Yusuf Akyel, Aykut Turan, Ahmet Arı, Ufuk Bayraktar, Emre Kılınç, Oğuz Sabankay

Forvet için, Okan Öztürk, Çağrı Yarkın, Jann George, Anıl Dilaver.

İki sene içinde bu oyuncuları aldım gayet de iyi gidiyorum. Arada 5 6 yediğim oluyor ama onu önleyemiyorsun zaten.
  • Arsenal Finalde Rakip Juventus

• Arsenalllllllllllll

• FM 2014 için Face Pack + Logo PAck için link ya da torrent dosyasını PM atabilir misiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Red Alert

FM 2014 için Face Pack + Logo PAck için link ya da torrent dosyasını PM atabilir misiniz?

fmgraphics de bulabilirsin yada steam fm atölyede de var logolar facepacks vs.
  • FM14 için takımların logosunu yükledikten sonra oyunun ana menüsü arka plan beyaz oldu. Yüklediğim logo yüzünden oldu sanmıştım logoları silip tekrar oyuna bakmıştım ama hala ana menünün arka planı beyaz. Aynı sorunu yaşayan var mı ?
  • wigan ile 9 maç üst üste kaybettim

sezon sonu victor valdes ve benzema serbest kaldı

ikiside aldığım halde ligde sonuncuyum

denemediğim taktik kalmadı wigana messiyi mi alcam lan ben
  • Fethiyespor ile Süper Lige çıktım. İlk hafta Kayseri'den 4 yedim. İkinci maçım Beşiktaş ile. 4-4-2 oynuyordum atak mantaliteli olarak ancak Süper Lig doğal olarak PTT lig gibi değil o yüzden daha kontrollü ve savunmaya yönelik oynamayı düşünüyorum.

Taktiğimi 4-3-3 yaptım. Kontra mentaliteli olarak. Dörtlü defansın önüne bir tane anchor koydum. Onun önünde de iki tane ortasaha var biri box to box diğeri ile ball winning olmak üzere. Kanatlardan sol taraftaki winger, sağ taraftaki ise advanced playmaker rolünde. En uçta ise Target man var.

Takımın bu taktiğe aşinalığı var. Oranı iyi seviyede. Ancak oyunculara vereceğim görevler konusunda biraz kararsızım. Bu konuda yardımcı olabilecek olan var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Beyinsiz Adam

wigan ile 9 maç üst üste kaybettim

sezon sonu victor valdes ve benzema serbest kaldı

ikiside aldığım halde ligde sonuncuyum

denemediğim taktik kalmadı wigana messiyi mi alcam lan ben

benim oyunda da wigan 20 maç üstüste yenilerek kendi liginde rekor kırmıştı.
    malaga da aynı sezon 25 maç kaybederek kendi liginde rekor kırmıştı
  • 
Sayfa: önceki 484485486487488
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.