Şimdi Ara

/ / FOOTBALL MANAGER 2020 / [ANA KONU] / / [v20.4.1]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir (4 Mobil) - 4 Masaüstü4 Mobil
22.812
Cevap
177
Favori
1.211.845
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> Oyuna Özel Forumlar >> FM - Football Manager >> / / FOOTBALL MANAGER 2020 / [ANA KONU] / / [v20.4.1]
Giriş
    1464 Mesaj

He işte onu diyorum bende Barcelonalı adamlara taktik falan vermesem 'çıkın oynayın la hadi' desem en kötü 2-3 tane atarlar zaten.. Hani ben demiyorum ki adamlarım hiç pozisyona giremiyor falan tam tersine bir düzine pozisyona girip atamıyoruz.. 42 şut nedir abi bir maçta.. Kısıtlama yapıyorum birde yapmasam demek 70 tane falan çekecekler.. Bu kadar az skora katkı yapmaları akıl alır gibi değil önde ki üçlünün.. Shaarawy-Messi-Neymar görünümlü Hasan-Ali-Ahmet var resmen..

Yapay zeka ve 3B animasyonları yerlerde sürünüyor resmen.. Hep bir bencillik var hep ben vurucam durumu var.. Arena'da ki Kopenhag maçında Eboue'nin çizgiden kaleye doğru inip arkaya çıkarıp Drogba'nın attığı gibi bir gol hiç atamıyoruz.. Bizim maçlardaki Eboue'ler habire şut çekiyor..

Karşı takım ise tam tersi sanki adamlar kesin gol olacak şekilde oynatıyor oyunu.. La benim taktiğim o şekilde onu benim atmam lazım ama yok ben atamıyorum.

Valla pişman oldum aldığıma crackli oynasaymışım keşke.. Seneye almadan önce öyle yapacağım.. 2. bir menejerlik oyunuda yok ki adam tek başına sektörde.. Adam akıllı bir takip çıksa bak o zaman nasıl düzgün yapmaya uğraşıyorlar.
    |
    |
    Bahsedilenler: rocker35
    Asus Maximus VIII Hero // Intel Core i7-6700K @4.00GHz // Corsair Hydro H75 Liquid // Zotac GTX 1080 AMP! Extreme // Corsair Vengeance LPX 32 GB (2800Mhz) // Samsung 850 Evo 500 GB // WD Blue 1 TB 64 MB 7200Rpm // Corsair Builder CSM 850W 80 Plus

• Yarbay
    2244 Mesaj

aynen öyle.. bknz TTNET!!..

adamlar tekeldeydi rakip gelince hoop diye herkesin 1mbitlik netini 8 e çıkardılar ama günden güne batıyolar superonline ve uydunet arkasından geliyo..

yakındır TTNET bu kafayla giderse nalları zor toplar..

sigames'de olayı çözmeli bi an önce..
    |
    |
    Likeaboss1905 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

MSI GE620DX-822XTR
    CPU: Intel Core i5-2450M || RAM: 6GB DDR3-1333MHz || HDD: 500GB 7200 RPM WD Scorpio BLACK
    GPU: 2GB nVidia GeForce GT635M GDDR3 (128 bit) (144shaders) || Display: 15,6" Full HD LED Backlight
    Audio: THX Studio PRO & 4Hoparlör Premium Sound Technology || Ağırlık: Pil dahil sadece 2,4kg
    Her Zaman Beklerim.
  • Binbaşı
    1993 Mesaj
    oyun oynanacak gibi değil beyler :),ben kendimi bildim bileli ingiltere alt liglerden başlarım yada premier lig deki olt ve alt siradaki takimlarla ama yok maç kazanamıyorum hiç bir şekilde, ayrıca oyuncular çok çabuk gelişiyor eskiden böyle değildi,bir de oyunda takas diye birşey yok takas verdiğim adamlar yetmiyor yine aynı bonservis bedelini istiyorlar ve. , ayrıca kaleciler bildiğin kova

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Bakma sen TTnet'in şuan tekel olmadığına yine söz sahibi onlar yine bizi sömürmeye devam ediyorlar.. Yeni taşındığımız sitede sadece TTnet var.. Anlaşmalıymış siteyle buraya başka bir internet dağıtıcısı giremezmiş o yüzden mecbur TTnet'e geçtik.. 100 MB 200 GB kota var ama nasıl 100 MB çözemedim daha hiç.. Hız testi yapıyorum TTnet'in sayfasından 89-90 çıkıyor, speedtest.net'ten yapıyorum 35 çıkıyor, JDownloader'dan dosya indiriyorum 35-75 arası değişiyor indirme hızı.. Sabit olmuyor hiç devamlı iniyor çıkıyor.. Superonline'dayken 50 MB / 250 GB'tı gayet iyidi speedtestte 60'ları görüyordum.

Diyeceğim şu ki ben böyle adilikler dolu dünyanın taa..

Oyun alırsın saçma çıkar internet bağlatırsın sorun çıkar bilgisayara parça taktırırsın bozuk çıkar.. Lan neymiş bu be maşallah çölde kutup ayısı hikayesi gibi.

Hocam bu arada istersen çevrimiçi oynarız senle biraz daha sinir oluruz. Bırakmayı denedim ama olmuyor oynamak istiyorum oynayınca da bırakmak istiyorum ne yapacağımı şaşırdım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Likeaboss1905 -- 9 Kasım 2013; 3:28:43 >
    |
    |
    Bahsedilenler: rocker35
    Asus Maximus VIII Hero // Intel Core i7-6700K @4.00GHz // Corsair Hydro H75 Liquid // Zotac GTX 1080 AMP! Extreme // Corsair Vengeance LPX 32 GB (2800Mhz) // Samsung 850 Evo 500 GB // WD Blue 1 TB 64 MB 7200Rpm // Corsair Builder CSM 850W 80 Plus

• Binbaşı
    1464 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: haxar

oyun oynanacak gibi değil beyler :),ben kendimi bildim bileli ingiltere alt liglerden başlarım yada premier lig deki olt ve alt siradaki takimlarla ama yok maç kazanamıyorum hiç bir şekilde, ayrıca oyuncular çok çabuk gelişiyor eskiden böyle değildi,bir de oyunda takas diye birşey yok takas verdiğim adamlar yetmiyor yine aynı bonservis bedelini istiyorlar ve. , ayrıca kaleciler bildiğin kova
    quote:

Orijinalden alıntı: Michuuu

Dediğim gibi işte oyun zor değil saçma.. Bu arada eksantrikliği yüksek olan kaleciler çok fena hatalar yapıyor.. Örneğin Victor Valdes.. Bilmiyorum bence gerçekçi olmuş biraz bu.. Takas daha hiç yapmadım ama bonservis bedellerine bazen eşeğin ağzına su kaçıracak cinsten.. Bazen ise gayet uygun fiyata adamı alabiliyorsun.. César Azpilicueta'yı taksitlerle 7 + primlerle 9 milyon euroya aldım gayet makul.. Birde sezon ortasında Lewandowski, Fernandes ve Akinfeev'ı kontrat imzalayabiliyorsun.. Her seferinde oluyor adamlar hiç imzalamıyor.. Beleşe 3 iyi adam.
    |
    |

• DH Yönetici
    6630 Mesaj
    İngilterenin en dip liginde Skrill North Oxford City'de kariyerime başladım. Zaten Yarı-Profesyonel bir lig oyuncular filan hep yarı zamanlı transfer bile yapmadan sezona başladım. Gol atmak evfet kolay ama gol yemekte kolay. şu an için ligde 2. sıradayım hedefim şampiyonluk tabiki 10 sezon içinde de premier lig'e çıkmak istiyorum bakalım neler olacak
    |
    |

olur o da olur bari yabancıdan gol yememiş olurum
    |
    |
    Likeaboss1905 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

MSI GE620DX-822XTR
    CPU: Intel Core i5-2450M || RAM: 6GB DDR3-1333MHz || HDD: 500GB 7200 RPM WD Scorpio BLACK
    GPU: 2GB nVidia GeForce GT635M GDDR3 (128 bit) (144shaders) || Display: 15,6" Full HD LED Backlight
    Audio: THX Studio PRO & 4Hoparlör Premium Sound Technology || Ağırlık: Pil dahil sadece 2,4kg
    Her Zaman Beklerim.
  • Yüzbaşı
    563 Mesaj
    ARKADASLAR BEN ISTANBULDAN BU OYUNU ORJINAL ALICAM BASKA BIR BILGISAYRDA STEAM UZERINDEN BU OYUNU INDIREBILIRMI VE OYNAYABILIRMIYIZ

Orijinalden alıntı: Vogue

ARKADASLAR BEN ISTANBULDAN BU OYUNU ORJINAL ALICAM BASKA BIR BILGISAYRDA STEAM UZERINDEN BU OYUNU INDIREBILIRMI VE OYNAYABILIRMIYIZ
    quote:

Orijinalden alıntı: WhySoDelicious!

Karşılıklı olarak oynamaktan bahsediyorsan hayır oynayamazsın..
  • Yüzbaşı
    563 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Likeaboss1905

quote:

Alıntıları Göster
    quote:

quote:

HAYIR KENDI BILGISAYALARIMIZDA AYRI AYRI OYNICAZ

• Binbaşı
    1464 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Vogue

quote:

quote:

Alıntıları Göster
    quote:

quote:

quote:

Çevrimiçi oynamazsınız.. Çevrimdışı şekilden oynanıyor diye biliyorum.
    |
    |

• Maç kazanmak çok zor sneijder drogba sahada yok. Sakatlık diz boyu iyileşen adam gene sakatlanıyor 3 ay yok. Birde transfer sezonu bitmeden kime teklif yaptıysam kabul etmedi nasıl transfer yapacaz arkadaş?
    |
    |
    |
    |
    Tottenham ile rotasyon kullannarak şampiyonluğun en önemli adayı olabilirsiniz tabi 2 transfer şart. Birincisi sol kanat diğeride sol bek. Baines 20 ye geliyor + Konopy(Dniprodaki) 15 e geliyıor iyi katkı yaptı bu 2 si ilk yıl şampiyon oldum 2. yıl da United ile çekişiyorum. Taktik isteyene verebiilrim.
    |
    |
    oyunun korsanını oynarken her istediğim oluyordu bruma'ya çalım emri verip çoşturuyordum, amrabat'a kanat rolüyle pivot santrofora ortala komutu verip drogba'yı kafa golü manyağı oluyordu, ne olduysa orjinal alınca oldu oyun güncel geldi bozuldu,korsan olan bir önceki sürüm daha iyiydi.
    |
    |
    Oyuna güncelleştirme şart.Oldukça fazla gol oluyor maçlarda.Farklı taktikler ve oyuncularla denedim ama sonuç aynı.Sadece benim takımım için de geçerli değil bu olay.Ligdeki diğer maçlarda da bol gol oluyor.Misal 4-4,5-4 vb gibi sonuçlar bir sezon içinde herhangi bir ligde oldukça az sayıda alınabilirken oyunda oldukça sık oluyor.Oyunda dengesizlik var gibi bu konuda.
    |
    |
    bazen oyun yüzünden bilgisayarı camdan atıcam diye korkuyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alozz -- 9 Kasım 2013; 21:06:45 >
    |
    |

Mustafa Kemal ATATÜRK (1881-193∞)

.share the wealth.
  • Yarbay
    2187 Mesaj
    Yahu bu fenerbahçenin cezası ne zaman bitiyor? 2015 mart ayındayım, seneye avrupaya gidebilecem mi?
    |
    |
    Monaco kariyeri açtım transfer bütçem 60-70 milyon Euro hedef şampiyonluk sağ bek,sağ açık, alıcam ilk olarak 2 tane üst düzey oyuncumu alsam 25-30 milyon Euro verip yoksa daha ucuz ortalama oyunculara yönelip kadroyumu genişletsek 4 5 takviye yaparak mesela Anderson satılış listesinde onu alabilirim taktik olarak 4-1-3-1 oynuyorum.
    |
    |

• MSI H170 Gaming M3 Motherboard • Intel Core i5 6500 3.2GHz Skylake • MSI GTX 970 Gaming 4G GDDR5 256Bit • Kingston 16GB HyperX FURY Series DDR4 2133MHz •
    • Samsung 250GB 850 EVO • WD 3.5'' 1TB Caviar Blue • Thermaltake Core V31 80 Plus 650W • Samsung XL2370 23 inch •
    || Logitech G810 Orion Spectrum || Logitech G403 Prodigy || Logitech G633 Artemis Spectrum || SteelSeries Qck Medium ||
    Ford Fiesta Titanium X 2013
Reklamlar
üniversite
Orjinal Laptop Yedek Parça
Mobilya Takımları
Canlı Tv izle
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,672
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.