Şimdi Ara

/ / FOOTBALL MANAGER 2020 / [ANA KONU] / / [v20.4.4] (483. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23.476
Cevap
149
Favori
1.414.350
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 481482483484485
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: tersol

O değilde ben oyunu hala açamadım kürekli şekilde indirdim oyuna tıklıyorum görev yöneticisinde gözüküyor ama sıfır tepki. Bu sorunu fm2013'te de yaşadım ki onda oyun orginaldi. Yani fm orginalde olsa korsanda olsa hata manyağı bir oyun ve her sene aynı hatalar bunu nilerekmi çözmüyorlar insanları delirtmek için nedir anlamadım. Bu arada fm 2014'ü windows 8.1'de açabilenler pm atabilirmi nasıl çözdüklerine dair.

ben 8.1 de açtım ne atma ne takılma

• grip oldum, ilacım yok arkadaşlar bi el atın bana sevabına
  • arkadaşlar elimde fm 2013 de kullandığım yüz< paketi var laki, fm 2014 e uygulayamadım. nasıl yaparım? bir yardım edin yahu..
  • felaket maç çeviririm :D
  • hani artık uçuk bedeller istenmiyordu ?

• PTT lig için yabancı oyuncu önerebilecek olan var mı?
  • beyler memleketimin takımını seçtim seçmez olaydım. bu nasıl fikstür lan

• quote:

Orijinalden alıntı: prince1907

beyler memleketimin takımını seçtim seçmez olaydım. bu nasıl fikstür lan

lige başlar başlamaz kovulma aman dikkat et

• quote:

Orijinalden alıntı: Cypon

PTT lig için yabancı oyuncu önerebilecek olan var mı?

zenke güzel goller atıyor durduralamıyor hocam..

telloyu da gözlemci sürekli bana teklif ediyor..
  • quote:

Orijinalden alıntı: rocker35

quote:

Orijinalden alıntı: Cypon

PTT lig için yabancı oyuncu önerebilecek olan var mı?

zenke güzel goller atıyor durduralamıyor hocam..

telloyu da gözlemci sürekli bana teklif ediyor..

Fethiyespor ile PTT lige çıktım. Eli ayağı düzgün oyuncuları arıyorum. Genelde kiralık olarak. Galatasaray'daki Berk Yıldız'a göz diktim. Yönetim onaylıyor ancak Berk reddediyor sözleşmeyi. Tam da ihtiyacım olan adam aslında. Forvete Jann George diye birini aldım bitiriciliği ve off the ball yeteneği 14. Dribbling ile fizik özelliği de iyi. Onun yanında Okan Öztürk diye bir oyuncu var. Şampiyonluk getiren oyuncu.

Orta alanda yaratıcı adama ihtiyacım var. Kale de sıkıntılı ama, ofansa daha çok öncelik veriyorum.

• Yahu rakip takım teknik direktörleri hakkında yorum yapamıyoruz rakip takımın düşme/şampiyonluk şansını değerlendir felan bunuda kaldırmışlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: 0peth

Yahu rakip takım teknik direktörleri hakkında yorum yapamıyoruz rakip takımın düşme/şampiyonluk şansını değerlendir felan bunuda kaldırmışlar

derbilerden önce gazeteciler basın toplantısı düzenliyo orda konuşabiliyosun..

rakibinin maç şansını, şampiyonluk şansını, kadrosunu, taktiğini eleştirebiliyosun..

tabi bu bazen karşı takımı hırslandırabiliyo.. kararı bulmak lazım..
  • arkadaşlar bir şey merak ediyorum, taktik ekranında yandaki formasyon diziliminde yabancı oyuncuların soyadları yazıyor ya, türkleri de o modele dönüşüterebiliyor muyuz, mesela oğuzhan özyakup sığmıyor oğuzhan özy... diye kalıyor onu sadece özyakup yazacak şekilde ayarlamak istiyorum.
  • playstore'den alsak bir sorun olur mu yoksa steam'dan mı alsam?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cane®

playstore'den alsak bir sorun olur mu yoksa steam'dan mı alsam?

playden aldım sorunsuz..

play zaten steam etkinleştirme kodu veriyor bir fark yok yani..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cane®

playstore'den alsak bir sorun olur mu yoksa steam'dan mı alsam?

Sikinti olmaz bende playstore den aldim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MARCO -- 8 Kasım 2013; 19:19:32 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bakalım Fiorentina ile başladım kariyere hadi hayırlısı :)
  • playden aldım hemen maile kod geldi :)
  • Nasıl oldu bilmiyorum ama Şampiyonlar Ligi'nde ki son grup maçımda 4 oyuncu değişikliği yaptım. İşin ilginç kısmı ise ben bile maç bittikten sonra kötü oynayanlar ceza vermek için girdiğimde fark ettim.

Kural ihlali var maç tekrarlansın bence. 89'da yedim zaten..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Likeaboss1905 -- 8 Kasım 2013; 19:41:37 >

• Merhaba,

Çekilişle bir adet Football Manager 2014 vereceğiz. Ayrıntılar tweet'te:https://twitter.com/FMGraphics/status/398880210742804480
  • 
Sayfa: önceki 481482483484485
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.