Şimdi Ara

/ / FOOTBALL MANAGER 2020 / [ANA KONU] / / [v20.4.4] (1148. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23.476
Cevap
149
Favori
1.414.278
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11461147114811491150
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Spider-Man

FM 13'te BJK kariyeri yapmış GS ile 3-0'dan 3-3 berabere kalınca (ligdeki maç da aynı skorla bitmişti) çok zevk almıştım. Denemek lazım.

Alıntıları Göster
    Neyse ki işleri yoluna koydum, Uefa kupası falan aldım. Taktiği oturttuğun zaman gençlerle iş yapabiliyorsun. Hasic'i 23 milyon Euro'ya Çin'e sattım
  • BJK kullanıcısına yanıt
    Oyunun zevki ne regenler ne de yüksek bütçeyle üst liglere tırmanmak bence. Moneyball gibi ucuza 2. lig veya başkan ülkelerinden 23 yaş üstü adamları bulunca çok daha büyük zevk alıyorum ben.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Spider-Man

Oyunun zevki ne regenler ne de yüksek bütçeyle üst liglere tırmanmak bence. Moneyball gibi ucuza 2. lig veya başkan ülkelerinden 23 yaş üstü adamları bulunca çok daha büyük zevk alıyorum ben.
    Evet doğru ama regenler de oyunun bir parçası, bazen altyapıdan çıkıyor ya da çok ucuza alıyorsun, hatta bazen serbest, o zaman onu geliştirip satmak da çok zevkli oluyor.
  • Fenerbahçe ile kariyer yapa yapa ucuz oyunculara alıştım buraya da beğendiğim kaliteli ucuz -hatta beleş- oyunculardan birkaçını yazayım.

"Guga" - Brezilyalı sağ bek
    "Mehmet Özcan" - Eskişehirli oyun kurucu
    "Lucas Ribeiro" - Brezilyalı stoper
    "Emiliano Gomez" - Uruguaylı santrfor
    "Eduard Sobol" - Uruguaylı sol bek

Sobol hariç diğer dört oyuncu genç ve gelişime açık olmasının yanı sıra ilk 11'de de oynatılabilir eğer maaş yükünden kurtulmak istiyorsanız. Ama Sobol apayrı bir oyuncu. Aşırı beğendim.
  • Şu an en ucuz nereden alabilirim?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • fenerbahçe kariyerimde 2031 yılına geldim. hem avrupa'da hem ligde büyük başarılar kazandım ama vizyonsuz yönetime bir türlü yabancı pilot kulüp isteğimi kabul ettiremiyorum. istifa ederim deyince güle güle diyorlar. sinirden bilgisayarın içine giresim geliyor. elimdeki regenler dünya yıldızı oldu. avrupa liglerindeki muadillerine 120-130 milyon teklif gelirken benimkilere 20-30 dan fazla teklif gelmiyor.
  • Merhabalar. Bugune kadar yogunluktan falan pek oynayamam diye FM 2020'yi almamistim. Diger oyunun cikmasina yaklasik 4.5 ay falan varken 89 TL verip almaya deger mi sizce FM 2020?
  • Fortescue kullanıcısına yanıt
    Fenerbahçe'yle ilk sezonumda UEFA Çeyrek Finalde GS-BJK eşleşmesi olmuştu, buraya yazmıştım. İkinci sezon bayrağı ben devraldım 2. Tur'da Arsenal'la eşleşip Türkiye'de 2-0 yenip deplasmanda 2-1 yenilerek Çeyrek Finale kaldık.

Çeyrek finalde ilk maça iki sakat oyuncudan (Shaqiri ve Sarr) yoksun gidip İtalya'da 5-1 yenildik. Ligde oynadığım iki maçı da kaybettim moraller çok düştü. Fakat Saraçoğlu'nda tam 5-0'la tarihi bir geri dönüş yaptık 5 golün 3'ü korner 1'i frikikten geldi. Tüm duran topları kullanan Shaqiri resmen tarih yazdı gözümde.

/ / FOOTBALL MANAGER 2020 / [ANA KONU] / / [v20.4.4]

Yarı finalde Napoli'yi eleyen Köln ile karşılaşacağız. Geçersek de finalde Barcelona - Leverkusen galibiyle.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fortescue -- 7 Temmuz 2020; 17:45:31 >

• Hücum ağırlıklı oyna ile pozitif futbol oyna arasında uçurum kadar fark var. Hücum ağırlıklı da messi gibi oynayan oyuncular pozitif futbolda kazma işe yaramayan oyuncuya dönüşüyor.
  • merhaba arkadaşlar, altyapı takımım için taktikleri değiştiremiyorum neden öyle bu? hangi sorumluluğu almam gerekiyor anlamadım. bayağı da baktım. oyuncuları değiştirebiliyorum ama rollerini değiştiremiyorum vesaire
  • online oynamayı düşünen varsa yazabilirhttps://steamcommunity.com/id/pysc1/
  • 15 yıldır bu oyunu oynuyorum ilk kez böyle bir şey görüyorum. Ali Koç seçim öncesi oyuncu sözü vermişti şimdi de teklif yapmış. İptal edemiyorum.

• Spider-Man S kullanıcısına yanıt
    Valla editör varsa ya editör ile iptal ettiriceksin sözleşme feshederek ya da mecbur gelicek oyuncular.
  • Maaş sınırım 1 milyondu tüm dengeleri bozdu adam. 1 milyon alan adama 3.8 milyon teklif yapmış. Öyle yaparım artık.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • oyunu xbox gamepass ile alıp da logo pack kuramayanlar için (bayağı mesaj gördüm), eğer daha önce söylenmediyse yardımcı olmak isterim.

buraya kurduğumda çalıştı, belki uzun zamandır bilinen bir şeydi ama ben pek bulamadım. bilinen bir sey ise kusura bakmayin
  • Merhaba bir sorum olcak bilen yardımcı olursa çok sevinirim. Katılmadığımı turnuvaların maç sonuçları ekrana gelebiliyor mu?
    Mesela fb ilk sezonda ş.ligi ve avruğa ligi sonuçları getirebilir miyim. Avrupa ligine katılınca bizim slorla beraber tüm maçlar yazarya o şklde girip girip bakmaktan yoruluyorum

• Sparta-cus S kullanıcısına yanıt
    Sosya medyaya girip takip edersen gelmesi lazım.
  • Gönül bağınız olan ve sürekli yönettiğiniz takım hangisi arkadaşlar? 2016dan beri Catania dışında takım yönetmedim diyebilirim. Neden cezbettiğini de bilmiyorum ama sempatik geliyorlar. Senelerdir Serie C'den sürünen bir zamanların Seria A orta direk takımı.
  • 
Sayfa: önceki 11461147114811491150
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.