Şimdi Ara

/ / FOOTBALL MANAGER 2020 / [ANA KONU] / / [v20.4.4] (1140. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23.476
Cevap
149
Favori
1.414.283
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11381139114011411142
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • / / FOOTBALL MANAGER 2020 / [ANA KONU] / / [v20.4.4]

Beyler bende neden takip listesine ekle gözükmüyor ? Oyuncunun ismini yazdığım zaman ekleyemiyorum kimseyi. Eğer gözlemci bana o oyuncuyu önerirse o adamı ekleyebiliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asa1992 -- 20 Nisan 2020; 0:28:35 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: steven_stiffler

Fener'le dördüncü sezona başlıyorum. Geçen yılı 3 kupayla tamamladım. Bir sürü adam sattım, sezon sonu bütçem vardı. Başkan 0 tl bütçe veriyor. Kadro kalitem yükseleceğine her sene beleş adam kovalıyorum.
    FFP olduğu için bütçeyi sıfırlamakta bulmuşlar araştırmacılar çözümü. İlk 2 sırayı garantilediğiniz anda bütçeniz sıfırlanıyor. Transferleri önceden yapmaya çalışın.
  • Spider-Man S kullanıcısına yanıt
    FFP bitmişti hocam, 4.sezona da 0 tl bütçe ile başladık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: steven_stiffler

FFP bitmişti hocam, 4.sezona da 0 tl bütçe ile başladık.
    Bittikten sonra düzelmesi lazım. Emin misiniz? Bütçeyi ayarlayabiliyor musunuz? Ayarlayamıyorsanız devam ediyordur.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • merhaba
    Xbox game pass'e üye olunca oyunu ücretsiz olarak oynayabiliyor muyuz
  • Herkese iyi forumlar

Iki sene ara verdikten sonra 00 dan beri oynadigim fm ye donmeye karar verdim.
    Eskiden grafik antreman indirdigim guvenikir sitelerin adreslerini hatirlamiyorum (yaslilik), yardimci olabilir misiniz?

Tesekkurler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • / / FOOTBALL MANAGER 2020 / [ANA KONU] / / [v20.4.4]

Level of Discipline özelliğimin değerine dikkat
    Ayarlayabiliyormuşum hocam eyvallah. Hiç aklıma gelmedi, her zaman da bakarım ama umudum olmayınca :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Basarrrr

Herkese iyi forumlar

Iki sene ara verdikten sonra 00 dan beri oynadigim fm ye donmeye karar verdim.
    Eskiden grafik antreman indirdigim guvenikir sitelerin adreslerini hatirlamiyorum (yaslilik), yardimci olabilir misiniz?

Tesekkurler
    Antrenman programini bilmem ama grafik yamalarini pm atabilirim.

Bugun cozdum tesekkurler

• Merhaba arkadaşlar. Oyuna Steam'den sahibim. 2 arkadaşım xbox game pass pc'den aldı oyunu. Online oynamak istiyoruz ama kurduğumuz sunucuyu göremiyoruz.
  • İlk sezon Fenerbahçe alanlara önerim var.
    Emreyi kullanın çok iyi 2 sezon götürür sizi sonra memet Ekici kılanın muazzam oynuyor.
    Kruse satın vedat satın. Deniz sağda patlatın satın

Murat sağlam cok iyi oynuyor 2.sezo n yıldızlaşiyor. Ferdi ve Ömer beyaz çok iyi gelişiyor yıldız yapın satın ffp den kurtulmak için aynı zamanda gözlemcilik kısmına girip
    Oyuncular filtrele diyip sözleşmesine son 6 ay kalmiş oyuncuları seçin ve ocak ayında bunlarla sözleşme imzalayin bedelsin olarak yazın size gelecekler.
    Gözlemciyi güney Amerika yollayın pedri (barcelena), mauricio, talles mango, Pablo perdal gibi oyuncuları alin
    Türk olarak Atakan akkaynak, berat özdemir, Ahmet kurucu gibi oyuncular gelecek vaad ediyor.

• Merhaba arkadaşlar. 2-3 gündür saatlerimi veriyorum oyuna kafayı yicem ama. Mesela karşı takım atak yaptığı zaman benim bütün defans oyuncularım o adamın üstüne koşuyor haliyle açık veriyoruz ve gol yiyoruz. Defans çizgisini, dar ve genişliğini herşeyi ayarlamama rağmen atak yediğimiz zaman 1 oyuncuya 4 kişi birden başına toplanıyor ve müdahale de yapmıyor. Bu neden böyle bilen varmı

• Dejavu0707 D kullanıcısına yanıt
    Pres şiddetini azalt. Savunma oyuncularının rollerine dikkat et ve gerekirse oyuncu talimatlarından ayrıca pres kısmına dikkat et. Mutlaka saçma sapan hata yaptıkları olacak bazen ama en azından azaltabilirsiniz.
  • ingilterenin en alt liginden takım aldım beraber yükseliyoruz. özelliklerim de en düşük seviyedeydi. şimdi hepsi 8-9-10lara çıktı ama adaptasyon/uyum özelliğim 1 kaldı. bunun sebebi nedir? nasıl yükseltebilirim. antrenmana etkisi yok ama görünce canımı sıkıyor. editör programı ile düzeltmek de istemiyorum.
  • tnuviel37 kullanıcısına yanıt
    Pres şiddeti çok yüksek ve ofsayt taktiği açık. Dediklerini yapıcam. Çok saçma hatalar olabiliyor doğru ama her maç 1 rakibe 3 4 kişi baskı yapınca arka taraftan sürekli g yiyorum. Bu seferde verdiğim emekler boşuna gidiyor oyunda sıkıntı varmış gibi. Her şeyi denedim bi de bunu denicem.

• Dejavu0707 D kullanıcısına yanıt
    Kadroyu çok değiştirmeden ve çok fazla rotasyon yapmadan bir kaç yıl geçince takım uyumu sayesinde genel sezon performansı iyi bir hale geliyor. Ben Beşiktaş ile kariyer yapıyorum ve 17-18 yaşlarında aldığım oyuncuları geliştirerek 23 yaş ortalamasında bir kadro oluşturdum ve 3-4 yıldır ilk 11 üzerinde pek oynamadım ve artık avrupada da etkili bir oyunum var. Kadro olarak da 22 kişi civarı ve genelde 16-17 kişilik bir rotasyonum var. Lig bir yerden sonra kolaylaşıyor zaten ama dediğim gibi oturmuş bir kadro ile CL de çeyrek ve yarı final hiç de imkansız değil. En büyük sıkıntı bulduğun oyuncular gelişince avrupadan gelen tekliflerle uğraşmak oluyor. İlk senelerimde bu sebepten ne oyuncular kaybettim. Ama takım popülaritesi artınca ve ekonomi de düzelince artık elim güçlendi. 100+m teklifleri bile rahatça geri çevirebiliyorum. Henüz 23 yaşında olan banko oyuncumu şimdiden satmayı düşünmüyorum. Genç oyuncu araştırmasını iyi yaptığın sürece hızlı gelişip dünya yıldızı olacak oyuncuları rahatlıkla 5-7m civarına bile alabiliyorsun.

• Arkadaşlar şu yeni sözleşme isteme olayını ne yapıyorsunuz.
    Takımı yeni kurdum ve oyuncunun sözleşmesinin yılı çıkmadan 3 katı maaş istiyor. Vermeyince de takımı sabote ediyor.
    Takımın 3te 1'i yeni sözleşme istiyor ve henüz 2.sezonumun başındayım.Lig için bu sabote olayını absorbe edebilsem de CL'de çok büyük sıkıntı oluyor.
    Henüz ilk maçımda United deplasmanında 4-0 mağlup oldum ve oyunu kafa kafaya oynadık.Kalecim 3 gol yumurtlayınca farklı mağlup olduk.Yeni sözleşme isteyip de vermediğim tüm oyuncular rezalet oynamaya başladı.
    Siz ne yapıyorsunuz sözleşme teklif ediyor musunuz?

• MeRtuLaN kullanıcısına yanıt
    Evet oynayabilirsin.

Edit: Arkadaşlar oyuncu maaş kısmında aylık verilen kısım gözüküyor. Onu yıllık ya da haftalık yapmak için önceden ayarlardan hallediyorduk. Şimdi nasıl yapıyoruz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kromiti -- 23 Nisan 2020; 13:3:25 >
  • SimurgFC kullanıcısına yanıt
    Ben genelde oyuncuya bakıyorum. Eğer benim için önemli bir oyuncu ise ve yerini doldurmam kolay değilse yeni sözleşme imzalıyorum. Gözden çıkarabileceğim bir oyuncu ise de ilk gelen güzel bir teklifte hemen satıyorum.

Bu durumu çok yaşamamak için takımın popülaritesini arttırmak lazım. Bir de az bir maaşla anlaştığın oyuncu bir anda takımda ilk 11 için önemli hale geldiyse zaten maaşta bir arttırıma gitmen gerekir. Yedekteki oyuncun 1.5-2 m alırken ilk 11'e yerleşen oyuncunun 300-500 bin maaş alması çok mantıksız olur. Her sezon sonu maaş miktarlarına bakar ayarlamalar yaparım genelde.
  • 
Sayfa: önceki 11381139114011411142
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.