Şimdi Ara

/ / FOOTBALL MANAGER 2020 / [ANA KONU] / / [v20.4.4] (967. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23.475
Cevap
149
Favori
1.414.355
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 965966967968969
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu sene 1 nisan şakasını yutan olacak mı bakalım
  • Oyuncu satarken, kiralarken, Alıcılar hep ölücü.Teklif gelirse satıyorum yoksa dyabala olsa bile üsste para istiyor namıssız kulüpler :)))
  • Drogba gibi bir pivot forvet için nasıl bir taktik anlayış olabilir? Kanatlarda iyi değil verim alamıyorum GS de

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bykutluay kullanıcısına yanıt
    mls liginde Amerikan ligi yani atlanta da migel almiron var tavsiye ederim ! Gerçek hayat da da türkiyeye gelse efsane olur !
  • Mertcanoa kullanıcısına yanıt
    Tşk hocam bir deneyeyim bakalım. Peki takıma cuk oturu dediğiniz Türk oyuncu varmı

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • bykutluay kullanıcısına yanıt
    türk oyuncu yokta , Sol açık - sag açık istersen vitoria guimares de raphinha var , türkiye liginde asist krallığını 3 katlar :)
  • Arkadaşlar ben İngiltere ligi zorlu geçiyor diye Liverpool sevdiğim takım ile başladım. Şuan ilk sezondayım çeyrek finaldeyim yalnız yazıyı biraz uzun yazacağım bana bazı konularda yardımcı olmanızı isteyeceğim. Şuan ilk sezondayım ligde ikinciyim şampiyonlar liginde ise çeyrek finaldeyim şuan çok iyi gidiyorum. Bana ileride patlama yapacak oyuncu söyleyebilir misiniz? Her türlü mevki olur.

Transfer bütçemin hepsini dybalaya harcadım 110m ye aldım topçuyu 23 yaşında daha çok verim alıyorum aldığıma değdi.

Taktik konusunda sorum şu ben orta saha oynatmak isteyen tekli forvet seven seri ve hızlı paslaşma şeklinde topu ileriye oynatacak ve bekleri hücumda her zaman istedğim bir taktik düzenlemeye çalıştım. Forvet rolünde en çok yaratıcı forvetten verim aldım beklerde ise şuan normal bek hücum oynatıyorum ortadaki 3 lüden biri ön libero diğer 2 si standart orta saha. Bana bu anlamda ne önerebilirsiniz geliştirme amaçlı

• Her mevki için hazırladığım listenin linki vardır. Orada istediğiniz mevkinin shortlistini indirerek ihtiyacınız oyuncuyu istediğiniz fiyata bulabilirsin

https://forum.donanimhaber.com/fm-2018-en-genis-ve-detayli-futbolcu-rehberi-mevkilere-ozel-shortlist-ile--129825781

FM18 daha çok bek ve kanat akını ile bu sene ön planda. FM17'de ortasahanın merkezinden yapılan akınlar etkili oluyordu fakat FM18'de tam tersi.
    İki yönlü bek ve yaratıcı forvetlerle etkili olmak çok kolay.

• arkadaşlar merhaba, oyunu almayı düşünüyorum, steam dışında oyun sitelerinden aldığımızda fm 2018 touch ta yanında veriliyor mu? bilgisi olan varsa bilgilendirebilir mi? teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tamerasker -- 5 Nisan 2018; 18:53:6 >
  • Ya Fenerbahçeyi yönetiyorum bir kere avrupa ligi kadrosu seçerken bir türlü yapamadım otomatik seç dedim şener ve elması almadı sonra kendim seçmeye başladım herkesi işaretleyip tamama basıyorum ama yine şener ve elması alamıyorum otomatiken kadroya alınmadı diyor şener yanıma geldi niye almıyon diye bende söz verdim alıcam aslanım seni diye oyunu saveledim seçmeden önce yine alamadım bir türlü yardımcı olur musunuz şeneri satıcam yoksa utancımdan

EDİT: bunu yazdıktan sonra tekrar detaylıca baktım meğer herkesi seçtikten sonra otomatik seçime tekrar basıyormuşum orda onayla tuşu var sanıyordum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi barabarabarbara -- 6 Nisan 2018; 3:52:24 >
  • selam arkadaşlar benim bir sorum var.

şimdi mesela ortasahada, ofansuf oyun kurucu hücum pozidyonunda yeşil göstergeki olarak oynayan bir oyuncum var. antremanida oynadigi mevki ile ayni aliyor ama bir muddet sonra bakiyorum o yesil isaret sariya donmus. halbuki butun sezon boyunca o pozisyonda oynadi ve antremanda da o pozidyonda calisti. bunun nedeni nedir?

sol bekim var mesela kanat bek savunma olarak en iyi verim aliniyor. ben onu bek hucum olarak oynatiyorum ve ve antremanida o şekilde veriyorum ama gel gör ki 2 sezon geciyor hala o pozisyonda yeşil gösterge cikmiyor.

tecrubeli arkadaslar bunu aciklayabilir mi?

• peacelove61 kullanıcısına yanıt
    Fiziksel ya da teknik ozellikleri zamanla iyilesip ya da kotulestiginde roller de degisebilir. Mesela mc adam ook rolu vermissindir ama adamin fizigi de gelismis dayanıklılik falan iki yonlu olmus oyle olabilir. Ya da kanat bek artık güçten dusmustur vs

Edit: mevki demissin pardon, ama mevkinin yesil olmasi yasla da alakali erken egitirsen ana pozisyonu olabilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Younes Belhanda -- 7 Nisan 2018; 4:43:46 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: peacelove61

selam arkadaşlar benim bir sorum var.

şimdi mesela ortasahada, ofansuf oyun kurucu hücum pozidyonunda yeşil göstergeki olarak oynayan bir oyuncum var. antremanida oynadigi mevki ile ayni aliyor ama bir muddet sonra bakiyorum o yesil isaret sariya donmus. halbuki butun sezon boyunca o pozisyonda oynadi ve antremanda da o pozidyonda calisti. bunun nedeni nedir?

sol bekim var mesela kanat bek savunma olarak en iyi verim aliniyor. ben onu bek hucum olarak oynatiyorum ve ve antremanida o şekilde veriyorum ama gel gör ki 2 sezon geciyor hala o pozisyonda yeşil gösterge cikmiyor.

tecrubeli arkadaslar bunu aciklayabilir mi?
    Birinci soylediginiz olay mumkun degil. Bir oyuncunun yesil olan rolu asla dusmez aksine turuncu olan yesile donuyor.

Ikinci soylediginiz ornekte ise bazi oyuncularin baska rol ve gorev ogrenenemesinden kaynaklanir. Siz istediginiz kadar calistirsanizda bazi oyuncular sadece tek mevkide ve rolde oynar. Bunu raporlardan gorebilirsiniz

• Leipzig kariyeri yapıyorum şu anda. Werner zehir gibi:)

• 2 gün önce aldığım orijinal FM18'de maçın devre arasında crash dump hatası geldi gelde aynı maçı tekrar oyna

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Matrixx7 -- 12 Nisan 2018; 18:4:35 >
  • Matrixx7 kullanıcısına yanıt
    kötü olmuş, bu durum insanı tüm kariyerden soğutuyor.
  • cklnc C kullanıcısına yanıt
    Devam ettim fazla sıkıntı olmadı o kadar

• Arkadaşlar ben 7-8 senedir fm oynuyorum geçen sene sadece pek oynamadım 2017 yi şimdi 2018 i 1 aydır oynuyorum liverpool olarak devam ettim yine oyun kolay mı geldi veya liverpool mu çok güçlü ingiltere gibi bir ligde anlamadım hem lig hem ş.ligi çok çok iyiyim bilmiyorum belki oluşturduğum taktiktendir. Bana ligi zorlu geçen tat veren bir takım önerirmisiniz? Normalde fenerbahçeyi alırdım ama farklılık olsun istedim.
  • RiorraW R kullanıcısına yanıt
    Lig tercihini Serie A dan yana kullanın bence en az EPL kadar çekişmeli olur bence. Juventus inter milan roma lazio napoli kafanıza yatanı seçin

• Sensei İtachi kullanıcısına yanıt
    İtalya ligini de düşünüyorum hocam roma dan yana lakin ingiltere ligi daha çekişmeli gibi
  • 
Sayfa: önceki 965966967968969
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.