Şimdi Ara

/ / FOOTBALL MANAGER 2020 / [ANA KONU] / / [v20.4.4] (857. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
23.476
Cevap
149
Favori
1.414.321
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 855856857858859
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hehe su espiriyi yapmazsam.olmaz :))

Hoca yeni geldi daha duran top ortamlarina giremedik (ozan tufan : )

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Fiorentina sağ bekimle ilgileniyor adamların hocası işini gücünü bıraktı her hafta benim maça adamı izlemeye geliyor.En son bir tane kombine vereceğim rahatlasın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi crespo1992 -- 1 Aralık 2016; 0:32:43 >
  • Her sene olduğu gibi 4-2-3-1 dizilişimle yoğun pas ve bol şut kavramıyla devam ediyorum..Oyuncu rolleri hakkında tavsiye verebileceginiz bir şey var mı ? şunu söyle yap daha verimli olur gibi?

• bu taktik ekranını eskisi gibi yuvarlak yapamaz mıyız? öyle bir skin bilen var mı? böyle kutu gibi alıştığım fmden çok çok uzak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: crespo1992

Fiorentina sağ bekimle ilgileniyor adamların hocası işini gücünü bıraktı her hafta benim maça adamı izlemeye geliyor.En son bir tane kombine vereceğim rahatlasın.

Fransa'da maaşlar yüksek mi yine ? Daha önce Toulouse ve St. Ettienne kariyerleri yapıp keyif almıştım, bu sene de belki Nice kariyeri yaparım.

• steven_stiffler kullanıcısına yanıt
    Valla benim takımda 1.5 üstü alan tek adam var ama takımın iskeletini gençlerden kurmuş olmamın da etkisi var tabi bunda.Ama sorduğun vergi mevzusuya evet hala %45 civarı vergiye gidiyor maaşların.Kariyere gelince ilk kez Fransa kariyeri yapıyorum ama pişman oldum daha önceden yapmamış olmama.Bu seride şu ana kadar en keyif aldığım kariyer.
  • Sonunda kariyere başlayabildim. Fenerbahçeyi aldım tabi her yıl olduğu gibi. Birkaç serbest oyuncu aldım takıma. Hazırlık dönemini 4-2-3-1 taktiği ile geçirdim fakat şampiyonlar liginde Porto'ya 3-1 yenildiğim maçtan sonra 4-3-3 gibi cesaret gerektiren bir taktik yaptım kendimce. Kanatlara ihtiyaç kalmayınca Lens'in sözleşmesini iptal ettim, Volkan Şen'i sattım, Stoch'u kiralık yolladım. Ayrıca kaleci Fabiano'nun da sözleşmesini iptal ettim.

Maçlar gollü geçiyor. Hatta taraftarlar hucüm futbolu oynatmamdan gayet memnunlarmış. Ersun Yanal dönemine geri döndük adeta

Ama tek kötü yanı çok gol atıyorum tamam da çok da gol yiyorum. Taktik yeni olduğundan daha tam alışamadılar. Transfer ücreti bulursam taktiğe daha uygun oyuncular transfer edeceğim.

Kiralık gönderdiğim Simao ve Douglas'ın kiralık sözleşmelerini geri eshettim kulübe döndüler taktiği değiştirdiğim için ihtiyaç olacaktı.

• Herkes oyundan konusuyor ama kendi yüzümü oluşturdum ya la kimse ondan bahsetmıyor adamlar nasıl yapmış yav
  • quote:

Orijinalden alıntı: fenerliso

Sonunda kariyere başlayabildim. Fenerbahçeyi aldım tabi her yıl olduğu gibi. Birkaç serbest oyuncu aldım takıma. Hazırlık dönemini 4-2-3-1 taktiği ile geçirdim fakat şampiyonlar liginde Porto'ya 3-1 yenildiğim maçtan sonra 4-3-3 gibi cesaret gerektiren bir taktik yaptım kendimce. Kanatlara ihtiyaç kalmayınca Lens'in sözleşmesini iptal ettim, Volkan Şen'i sattım, Stoch'u kiralık yolladım. Ayrıca kaleci Fabiano'nun da sözleşmesini iptal ettim.

Maçlar gollü geçiyor. Hatta taraftarlar hucüm futbolu oynatmamdan gayet memnunlarmış. Ersun Yanal dönemine geri döndük adeta

Ama tek kötü yanı çok gol atıyorum tamam da çok da gol yiyorum. Taktik yeni olduğundan daha tam alışamadılar. Transfer ücreti bulursam taktiğe daha uygun oyuncular transfer edeceğim.

Kiralık gönderdiğim Simao ve Douglas'ın kiralık sözleşmelerini geri eshettim kulübe döndüler taktiği değiştirdiğim için ihtiyaç olacaktı.

hocam bu kullandığın menü farklı geldi gözüme tema mı farklı bi skinmi ?

• fenerliso kullanıcısına yanıt
    o maç skorları ne yav

6-4 :D
  • Çok pahalı olmayan ve kesinlikle alınmasını düşündüğünüz oyuncular varmı arkadaşlar Beşiktaş için

• Leonardo DiCaprio. kullanıcısına yanıt
    http://www.fmscout.com/a-fm-2017-flut-skin-white.html bu skin hocam

Bursa ilk yarıda 3-0 öne geçti. İkinci yarıda tüm atak talimatlarını verdim takıma yuklenin iyice dedim. 3-3 ü yakaladık. Talimatlari degistirmedim orda hata yaptim benim defansta çok boşluklar olmaya başladı. 4-3 yaptılar 4-4 yaptim. Sonra defanstan biri kırmızı gördü,defans tam boşaldı 2 tane daha attılar 6-4 bitti
    Taktiğe daha tam uyum sağlayamadılar. Hazırlık doneminden itibaren bu taktigi kullansam çok daha iyi olurdu.

Ayrıca yüz oluşturma dedigin gibi çok başarılı@Leonardo DiCaprio.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fenerliso -- 2 Aralık 2016; 12:15:56 >

• bykutluay kullanıcısına yanıt
    Eski Manchesterlı Anderson.

Takımın lideri oldu. Oğuzhan ı sattıktan sonra
    Aynem oğuzhan takımdan ayrılıyor, andersonu denerim, peki kanatlar için tavsiye varmı bilal hariç

• quote:

Orijinalden alıntı: bykutluay

Aynem oğuzhan takımdan ayrılıyor, andersonu denerim, peki kanatlar için tavsiye varmı bilal hariç

Edin Visca aldim ama pek verim alamadim.

Sağda Q7 (o da memleketini özlemis ayrilmak istiyor bende)

Solda Caner Adriano oynatiyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Caner de opsiyonlu almada sözleşmeyi kabul etmiyor, adriano yaşlı q7 gidici o yüzden 2 tane genç bakıyorum ama çok tuzlular

• bykutluay kullanıcısına yanıt
    Hacı yaşlı deme. Adri ve Quaresma muazzam katki yapiyor

Quaresma 15 gol 10 asist.

Adriaonun rahat 6 7 asisti 1 2 golü var bende.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende steamden fm 2017 aldım ve yanında fm2017 touch hediyesi geldi. Samsung pro 12.2 tablet kullanıyorum. Bu touch meselesini çözemedim. Hediye edilen fmyi tabletimde nasıl kullanabilirim? konu hakkında bilgisi olanların yardımına ihtiyacım var. şimdeden teşekkür ederim yardımlar ve öneriler için.
    İlk sezon için sorun olacağını düşünmügırım ama bir sonraki sezon için şart transfer şimdiden alıp ufaktan takıma montelemek uygun olacağını düşündüm

• RiorraW R kullanıcısına yanıt
    Ben iki tane İç forvet kullanıyorum kenarda, bir de Gizli Forvet kullanıyorum ama her oyuncunun oynayabileceği bir rol değil bu. Geçen sene bu taktiği kullanıyordum, bir kaç tane değişiklik yaptım öyle devam ediyorum yine kullanmaya. Ofansif Oyun Kurucu rolünden yarar sağlayamadım ben bir türlü. Taktiğim ile ilgili bir sıkıntı olabilir.

Bu Liderler Tablosu için yama olmaması gerekiyormuş datada. Ben de diyorum neden hep aynı puanda gözüküyorum. Turksportal'daki yamayı kurunca puan sabit kalmış herhalde. Bir de lisans için bir dosya var, başka bir ekleme yok çünkü. Geçen seneki oyunda da lisans yaması ve medya düzeltmesi vardı datada, onda da puan artmıyordu.
  • 
Sayfa: önceki 855856857858859
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.