Şimdi Ara

/ / FOOTBALL MANAGER 2020 / [ANA KONU] / / [v20.4.4] (855. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23.476
Cevap
149
Favori
1.413.875
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 853854855856857
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Guvenilir hocam droyundan aldım ben de oyunu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • fenerliso kullanıcısına yanıt
    Kredi kartiyla alacagim. Diger yerlerden epey ucuza veriyorlar. Gift olarak veriyorlarmis sonra sikinti cikarsa iade falan yapmiyorlarmis diye okudum. Simdi 3 kurus az odeyelim diye 5 kurus zarar etmeyelim. Steamde 100 lira, sikinti olmamasi garanti.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi captain_turkiye -- 26 Kasım 2016; 10:56:6 >
  • captain_turkiye kullanıcısına yanıt
    Bu sitede droyundan alisveris yapan cok hocam. Fifa olsun Battlefield olsun FM olsun cok oyun alan oldu. Bu droyun'un konusu da var forumda simdiye kadar bir sıkıntı çıkmadı. Ama siz bilirsiniz tabi.

Konu bu https://forum.donanimhaber.com/blackfriday-indirimleri-basladi-cs-go-12-5-gta-5-79-rainbow-six-siege-54-tl--120951805

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fenerliso -- 26 Kasım 2016; 11:0:43 >
    Ben de forumdaki birçok kişiyle beraber fm aldım. Çok yardımcı oluyorlar ayrıca.

• fenerliso kullanıcısına yanıt
    Drybeansandrice kullanıcısına yanıt
    Bakayim o zaman.
    Dr oyunu bilmiyorum ama ben **** den aldım sorunsuz

Hocam Ben önceki gün voidu dan aldım, güvenemedim drplay a. Arada 5 tl fark var voidu dan al

• soulstriper kullanıcısına yanıt
    Orada 43 dolar diye gozukuyor. Nasil 75tlye aldiniz?
  • https://voidu.com/game/football-manager-2017

Voidu da hala 75 hocam siz nereye baktınız? 2 gündür oynuyorum ben

• quote:

Orijinalden alıntı: soulstriper

https://voidu.com/game/football-manager-2017

Voidu da hala 75 hocam siz nereye baktınız? 2 gündür oynuyorum ben

Ben yurtdisindayim ve bu linkte 43 dolar olarak gozukuyor.
  • o zaman birşey diyemem hocam, steam den alacaksınız. ya da gittigidiyor dan falan bakın, y.dışı satışı açık olan kanallara
  • Keşke Çinlilerin futbola yaptıkları saçma yatırımları oyuna yansıtmasalardı. Benim seride Çin takımları gidiyor Leverkusen'den filan 2 milyon euro etmeyecek oyuncuları 45 50 milyon euroya alıyor. Sonra adamlar ile başa baş kapışamıyorum ne kadar sağlam regen var kapıyorlar o bütçelerle. Ben daha Galatasaray kariyerimde yeni 30 milyon euro bütçe yapabildim adamlar Veratti - Dybala filan 130 140 milyon eurolara alıyor satıyor filan.
  • voidu da bkm express geçiyor mu ?
  • StoryBro kullanıcısına yanıt
    asıl başarıyı güney amerika'da yakalamış, newell's old boys'un stadına ismini vermiştir. maalesef avrupa'da sürekli yanlış takımlar seçerek adını çıkardı. yılmaz vural'ın vizyonsuzluğu nedeniyle açıkta kalacağıma bir takımın başında olurum en azından diyerek bütün türkiye'yi gezdikten sonra beni neden üç büyükler istemiyor sorusunun cevabı gibi onun da kariyeri. son üç takımına bakalım mesela. athletic club'da gayet başarılıydı. son sezonundan önce javi martinez bayern'e gitti, llorente de gitmek istiyordu ya da gitti sanırım. athletic kulüp felsefesi nedeniyle sadece bask kökenli oyuncular oynatıyor. fmde kendilerini alanlar bilir, iki kilit oyuncunu satarsan yerine alacak adam bulamazsın. sonra marsilya'ya gitti. marsilya şu an dünyanın en kötü yönetilen kulüplerinden biri. kendisinden sonra sürekli hoca değiştiriyorlar ama hala evlerinde bile iki üç maç üstüste kazandıkları yoktur. en son rudi garcia geldi. bugün monaco deplasmanında da 4 yediler. bielsa dediğin gibi egoistlikten ziyade yöneticilerin işine karışmamasını, bütün gücün kendinde toplanmasını istiyor. lazio'da ne oldu takip edemedim ama büyük ihtimalle bu tarz bir sorundur. ayrıca türkiye'ye gelmez. gazeteler fenerbahçe için yazıyordu mesela bu sezon ama öyle bir şey olursa iki gün değil iki saat falan sürer sanırım

ayrıca uluslararası ölçüde arjantin ile 2004 olimpik altın madalyası var.

• OFFLINE mod oynamak için ne yapmalıyız. kaç kişi oynayabilir oyunu?
  • Mobili indirdim kadrolarda yabanci isimler yazio neden

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • / / FOOTBALL MANAGER 2020 / [ANA KONU] / / [v20.4.4]

Bu oyuncudan Haberi Olan varmı gerçekte böyle bi oyuncu buldum fakat ama hiç daha önce duymamıştım adını profilide gayet iyi. Tarih de Oyun başı transfer dönemi
  • Verona ile 4. sezonumu 5. olarak bitirdim. Çok iyi uyum sağladık ve taktik oturttuk, iki sezondur Avrupa Ligi'ne gidip ligde büyüklere kafa tutuyoruz eyvallah.

Arada birkaç maç asistana bırakıyorum. Asistan nasıl bir taktik oynatıyorsa takıma inanılmaz pas yaptırıyor. Ben ne kadar topa sahip ol ve kısa pas denesem de bu oranı yakalayamadım. Örneğin aşağıdaki ekran görüntüsüne bakarsanız çılgın pas yapmış takım.

/ / FOOTBALL MANAGER 2020 / [ANA KONU] / / [v20.4.4]

Kupada çok ballı eşleşmelerle finale geldik, finalde 2-0 öne geçtik. Buradan maç vermek çok koyuyor haliyle ama 117. dakikada stoperin uzaktan şutunun direkten dönüp kalecinin sırtına çarpmasıyla maç kaybetmek gerçekten çok sinirlerimi bozdu.

Oyuncularımızın istatistikleri bu da;

• arkadaşkar fm 16 17 vs onlıne oyun arastırdım bulamadım hıc bır vıdeo malesef tam olarak ne oluyor yanı ozet gecermısınız bana takım mı kuruyoruz nasıl oluyor tam olarak ?
  • Beyler ilgilenen varsa diye yaziyorum icinde cs go(nova 3 rütbe) , rust ve fm 2016 olan steam hesabimi fm 2017 almak icin satmaya karar verdim. 50TL.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 853854855856857
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.