Şimdi Ara

/ / FOOTBALL MANAGER 2020 / [ANA KONU] / / [v20.4.4] (848. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
23.476
Cevap
149
Favori
1.414.278
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 846847848849850
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • FM 17 almayı düşünen varsa ve sadece offline oynayan birisiyle ortaklaşa alabiliriz.

(Ben online oynayacağım için daha fazla ödeyeceğim tabii ki. Mesela 50 TL ben vereceğim / offline oynayacak ortak 35 TL verecek).

Ortak almayı düşünen güvenilir arkadaşlar PM atsın.
  • Liverpool ile ilk sezonda iki tane rekor kırarak tamamladık. Puan rekorunu kırdık 97 puan topladık, Lacazette gol rekorunu kırdı 39 tane attı. Sadece Lacazette transferi yaptım. Onun dışında pek problem yaşamadım. Sadece FA cup ve Lig kupası maçlarını oynayamadım. Sebebini anlamadım. As oyuncularımın hiç birisini maçlar sırasında oyun kabul etmedi. Transfer sezonundan sonra alındığı için oynayamaz gibi saçma ve alakasız bir sebepten dolayı iki kupaya da PAF takım ile çıktım ve ilk turlarda elenmek zorunda kaldım. İkinci sezona başlamaya korkuyorum çünkü rakiplerimin hepsi inanılmaz paralara dehşet transferler yaptı. City Griezzman ı aldı. Manu Harry Kane için 126 mil Pound verdi. Koke Chealse ye geldi, daha da devam ediyor. Premier League inanılmaz zevkli ve çekişmeli oluyor.
  • arkadaşlar lütfen yardım edin. oyunu dün istanbul'dan aldım. makedonya'da yaşıyorum. oyunu kurunca steam'de kod'u girdikten sonra bu urün ulkenizde kullanilamaz falan gibi bir mesaj gelip kurulumu kuruluma geçmiyor. her sene oyunu turkiye den alıyorum hic sorun olmamisti. lutfen yardim edin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teodorczyk tam bir hayvan. Ajax'a aldım 32 maçta 48 gol attı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cihathalitt

arkadaşlar lütfen yardım edin. oyunu dün istanbul'dan aldım. makedonya'da yaşıyorum. oyunu kurunca steam'de kod'u girdikten sonra bu urün ulkenizde kullanilamaz falan gibi bir mesaj gelip kurulumu kuruluma geçmiyor. her sene oyunu turkiye den alıyorum hic sorun olmamisti. lutfen yardim edin.

TR'de tanıdığınız bir arkadaşınız varsa. Team viewer aracılığıyla onun bilgisayarından kendi steam'inizi açıp oyunu kütüphanenize ekleyin.
    Şuan VPN sorunu yaşıyorsunuz. Ürünü aktif etmek için TR bağlantılı bir pc'ye ihtiyacınız var.

Güvendiğiniz bir arkadaşınız varsa ona şifre ve kullanıcı adınızı verin. O girip gerekli işlemleri yapsın. Yada dediğim gibi team viewer aracılığıyla onun bilgisayarına bağlanıp kendi steam hesabınızla girip oyunu kütüphanenize ekleyin.

Kütüphaneye eklendikten sonra istediğiniz kadar ve istediğiniz yerden o hesapla yükleme yapabilirsiniz.

Anlamadığın bişey olursa özelden pm at yardımcı olurum.

• quote:

Orijinalden alıntı: - The Stig -

quote:

arkadaşlar lütfen yardım edin. oyunu dün istanbul'dan aldım. makedonya'da yaşıyorum. oyunu kurunca steam'de kod'u girdikten sonra bu urün ulkenizde kullanilamaz falan gibi bir mesaj gelip kurulumu kuruluma geçmiyor. her sene oyunu turkiye den alıyorum hic sorun olmamisti. lutfen yardim edin.

TR'de tanıdığınız bir arkadaşınız varsa. Team viewer aracılığıyla onun bilgisayarından kendi steam'inizi açıp oyunu kütüphanenize ekleyin.
    Şuan VPN sorunu yaşıyorsunuz. Ürünü aktif etmek için TR bağlantılı bir pc'ye ihtiyacınız var.

Güvendiğiniz bir arkadaşınız varsa ona şifre ve kullanıcı adınızı verin. O girip gerekli işlemleri yapsın. Yada dediğim gibi team viewer aracılığıyla onun bilgisayarına bağlanıp kendi steam hesabınızla girip oyunu kütüphanenize ekleyin.

Kütüphaneye eklendikten sonra istediğiniz kadar ve istediğiniz yerden o hesapla yükleme yapabilirsiniz.

öncelikle cevabınız için çok teşekkür ederim. evet dediğiniz gibi tr'de okuyan bir arkadaşım var. ona steam id ve şifremi verdim. oyunun key'ini de verdim. kendi pc'sinden benim keyimi girerse aktif edip sonra ben rahatça kullanabilirim dimi. key'i aktif ettikten sonra dvd ile oyunu direkt kurucam dimi.

• Cihathalitt kullanıcısına yanıt
    Hayır dvd ile işin yok. Arkadaşın keyi girdikten sonra steam kütüphanende oyun gözükecek. Oyunun üzerine tıklayıp yükle diyeceksin,yüklicek. Bu kadar

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: - The Stig -

quote:

öncelikle cevabınız için çok teşekkür ederim. evet dediğiniz gibi tr'de okuyan bir arkadaşım var. ona steam id ve şifremi verdim. oyunun key'ini de verdim. kendi pc'sinden benim keyimi girerse aktif edip sonra ben rahatça kullanabilirim dimi. key'i aktif ettikten sonra dvd ile oyunu direkt kurucam dimi.

aynen öyle hocam. önemli olan arkadaşınızın keyi steame girip oyunu kütüphanenize eklemesi. sonra özgürsünüz

• Evet beyler daha iyisi yok, gelmedi, göremeyeceğiz galiba.

/ / FOOTBALL MANAGER 2020 / [ANA KONU] / / [v20.4.4]

• Yine güzel bir gol yedik. Arada bir aynı golü yiyorum nedense. Güncellemelerin etkili olması için yeni kariyer mi açmak gerekiyor? Benim bildiğim sadece data güncellemeleri için yeni kariyer gerekiyor, maç motorundaki değişiklikler etki ediyor güncellemeden önce açtığımız kariyere değil mi?

https://www.youtube.com/watch?v=xMUBF-70peE
  • Jurgen Klopp kullanıcısına yanıt
    oooooooooooo İsmai Köybaşı
  • Oyunu hediye edecek var mı la :D işsizim şuan işe girince öderim
  • malum ortamlara çalışan versiyonu düşmedimi yav daha.
  • Allah affetsin yine dayanamayıp playstore'den oyunu aldık.Arkadaşlar Alt ligler yok sanırım yine ben Altay ile kariyer yapmak istiyorum nasıl Altay'ı da oyuna dahil edebilirim güncel kadroları ile yardımcı olabilirmisiniz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: lars ulrıch

Allah affetsin yine dayanamayıp playstore'den oyunu aldık.Arkadaşlar Alt ligler yok sanırım yine ben Altay ile kariyer yapmak istiyorum nasıl Altay'ı da oyuna dahil edebilirim güncel kadroları ile yardımcı olabilirmisiniz ?

http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=125525

Buradan 3.lig yamasını indir indirdiğin dosyayı editör datanın içine at oyuna yeni kariyer açıp başlamam lazım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi G0tham -- 16 Kasım 2016; 14:50:41 >
  • / / FOOTBALL MANAGER 2020 / [ANA KONU] / / [v20.4.4]

Şampiyonlar Ligi'nden 3. olup Uefa'yı aldık 2. sezon. Nasıl oldu anlamadım, kurada biraz şanslıydım. Final maçına gelmeden önce de antrenmanı savunmaya, maç hazırlığını da duran topların savunmasına ayarladım. Son dakika golüyle şampiyon oldum Uefa'da. Sonra kadroyu kurayım derken uykusuz kaldım. İlk defa bütçe alınca takımla böyle oldu.

• Black_Wolf14 B kullanıcısına yanıt
    Hatırlanmak istenilmeyen maç
  • Leonardo DiCaprio. kullanıcısına yanıt
    Olur öyle arada. Nazar boncuğu olsun o da. Deplasmanlar bayağı sıkıntı yaratıyor maalesef.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Black_Wolf14 -- 16 Kasım 2016; 18:25:45 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: r0x

malum ortamlara çalışan versiyonu düşmedimi yav daha.

hala düşmedi.

param yok bekleyeceğim her sene hayal kırıklığı yaşıyorum çünkü şuan canım çok çekiyor ama almayacağım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Black_Wolf14

Şampiyonlar Ligi'nden 3. olup Uefa'yı aldık 2. sezon. Nasıl oldu anlamadım, kurada biraz şanslıydım. Final maçına gelmeden önce de antrenmanı savunmaya, maç hazırlığını da duran topların savunmasına ayarladım. Son dakika golüyle şampiyon oldum Uefa'da. Sonra kadroyu kurayım derken uykusuz kaldım. İlk defa bütçe alınca takımla böyle oldu.

tebrikler. ya millet niye kariyer paylasmiyor anlamiyorum paylasin usta okuyup heycanlanak bizde

uefa ligini sema olarak atman mumkun mu hocam.
    merak ettim rakipleri

• 
Sayfa: önceki 846847848849850
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.