Şimdi Ara

/ / FOOTBALL MANAGER 2020 / [ANA KONU] / / [v20.4.4] (1132. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
23.476
Cevap
149
Favori
1.414.343
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11301131113211331134
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bir hesap alıp 2 kişi oynayabilirmiyiz ayrı ayrı zamanda ayrı bilgisayarlarda ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: dogan107

bir hesap alıp 2 kişi oynayabilirmiyiz ayrı ayrı zamanda ayrı bilgisayarlarda ?
    Evet oynayabilirsiniz. Hatta Steam'ı çevrim dışı (offline) moda alıp aynı anda da oynayabilirsiniz. (Online oynayamazsınız, sadece tekli.) Güncelleme vs. gelirse Steam'ı online moda alıp güncellemeyi indirip tekrar offline moda almanız gerekiyor tabi. Çünkü offline modda Steamın internet bağlantısı olmuyor.
  • FM 2020 steamde 1 hafta ücretsiz. 25ine kadar

• Bugünkü 1 haftalık bedavadan sonra indirdim oyunu ama açılırken siyah ekranda kalıyor. Bilgisayarım kilitleniyor. Sizce sebebi ne olabilir ? 1 keresinde ise FM20 ciddi bir hatayla karşılaştı dedi ve Hata tanımı olarak DXGI_ERROR_DRIVER_INTERNAL_ERROR verdi.

Sistem özellikleri:

i7 2630QM
    2 GB Nvidia GeForce GT540M
    8 GB RAM
  • oyunu steam den indirip kurdum (indirimli ücretsiz halini) kalem satın almak istiyorum önce oyuna sahip olun diyor ?
    serial key li halinimi almak gerekiyor acaba ?
  • her akiam online draft atan bi ekibimiz var 3 kişi arıyoruz aramıza gelmek isteyen dmden yazsın

• Olcaysson kullanıcısına yanıt
    PM atıldı

• steam den indirdik diyelim 25inden sonra paralı olduğunda ne olacak? oyunu oynamaya devam edebileceğizmi
  • quote:

Orijinalden alıntı: kickergls

steam den indirdik diyelim 25inden sonra paralı olduğunda ne olacak? oyunu oynamaya devam edebileceğizmi
    Satın alırsanız kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

• Merhaba YARDIM EDEBİLİCEK VAR MI ? 3 Arkadaş oyuna giriyoruz online biz ikimiz takım seçebiliyoruz ama bir diğer arkadaş oyuna bağlanıyor şifreyi yazıyor menejer secme ekranında kalıyor ilerleyemiyor steamden aldı oyunları diğer online oyunlara girebiliyruz ama fmye giremiyoruz sizce sorun nedir ? silip yükledik 2019 da da aynı hatayı yaptı 2020 dede aynı hatayı yapıyor
  • Herkese iyi hafta sonları diliyorum.

Sevdikleriniz ve kendi sağlığınız için #evdekal

/ / FOOTBALL MANAGER 2020 / [ANA KONU] / / [v20.4.4]
  • Jurgen Klopp kullanıcısına yanıt
    Güzel skor tebrikler.

#evdekal mışken vakit geçirmek için güzel bir sebep. İş nedeniyle evde kalamıyoruz ama fırsat buldukça Beşiktaş kariyeri yapıyorum. Daha fazla paylaşımla burayı aktifleştirmek lazım aslında.
  • Arkadaşlar merhaba, biz 2 arkadaş online kariyer yapmak istiyoruz fakat oyunu kuran kişide sıkıntı yok bağlanan kişide inanılmaz yavaş hatta çoğu zaman donmayla sonuçlanıyor doğru dürüst oynayamıyoruz. İkimiz de farklı evlerden oynuyoruz bu sorunu yaşayan çözen varmı acaba?

Teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: zaferya5

Arkadaşlar merhaba, biz 2 arkadaş online kariyer yapmak istiyoruz fakat oyunu kuran kişide sıkıntı yok bağlanan kişide inanılmaz yavaş hatta çoğu zaman donmayla sonuçlanıyor doğru dürüst oynayamıyoruz. İkimiz de farklı evlerden oynuyoruz bu sorunu yaşayan çözen varmı acaba?

Teşekkürler.
    Hocam internet bağlantınız, özellikle oyunu kuran kişinin yükleme hızı ve bilgisayar özellikleriyle alakalı. Türkiye'deki internet hızlarıyla pek verimli olmuyor, Fiber kullanırsanız en az 5 mbps yükleme hızlı bi' nebze sorunsuz. Eğer sisteminiz ve internetiniz iyiyse pek yapabileceğiniz bir şey yok.
  • taktik bulamadım bır turlu yaaa
  • quote:

Orijinalden alıntı: fc nobrain

Bugünkü 1 haftalık bedavadan sonra indirdim oyunu ama açılırken siyah ekranda kalıyor. Bilgisayarım kilitleniyor. Sizce sebebi ne olabilir ? 1 keresinde ise FM20 ciddi bir hatayla karşılaştı dedi ve Hata tanımı olarak DXGI_ERROR_DRIVER_INTERNAL_ERROR verdi.

Sistem özellikleri:

i7 2630QM
    2 GB Nvidia GeForce GT540M
    8 GB RAM
    Hocam bilgisayarınız 64bit değil mi? Eğer 64 ise ekran kartının driverını güncelleyin.Aynı ekran kartı ve daha kötü işlemciyle problem yaşamadım.

• oyunda 2. sezondayım bir kaç sorum olacak sizlere
    1- oyunda güzel alt yapı yaması varmı zira ilk sezon bitti ama ikinci sezon bildiğin yabancı oyuncu sıkıntısı çekiyorum oyunda doğru düzgün yerli oyuncu yok alt yapılar felaket alt yapı yamasıyla belki bir kaç genç koyarım takıma gerekirse kariyere baştan başlarım
    2- oyunu ücretsiz indirimden aldım süre dolmak üzere acaba oyuna devam edebilecekmiyim ? sonra oynayamazsınız demez inş.
    3- sakatlıklar başa bela ya as takım toplayamıyorum desem yeridir bununla ilgilide mutlaka yama lazım bu kadar çok sakatlık olmaz yav :(
    4- kalem satın almak istiyorum (edit) ancak steam bana oyuna sahip değilsin diyor ne yapabilirim ?
  • oyun ücretsizken 19 dan neyi farklı diye denemek istedim ama hala aynı sorunlar mevcut.
    luyindama 1.3m maaş alıyor. gs ile ilk sezon şampiyon oldum, adam sözleşme iyileştir diyor, tamam diyorum 4.6m senelik istiyor. 3.5 veriosun yüzüne bile bakmıyor. şu sistemi düzeltemediler bi. biraz daha mantık çerçevesinde olması lazım.
  • gs nin maaş bütçesi çok fazla zaten birde 4,6 maaş nedir ya yuhh...
    zaten şu 6 ayda bir yeni sözleşme isteme saçmalığını bir türlü yapmadılar
  • 
Sayfa: önceki 11301131113211331134
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.