Şimdi Ara

/ / FOOTBALL MANAGER 2020 / [ANA KONU] / / [v20.4.4] (1117. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
23.476
Cevap
149
Favori
1.414.354
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11151116111711181119
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dayanamadım bugün gittim oyunu aldım. İniyor bakalım, gece girerim oyuna.
  • Merhaba, Fenerbahçe ile kariyer yapıyorum. Bana 1 sağ bek, 1 kanat ve 1 santrafor önerebilir misiniz. Kiralık tercihim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: erayerinc

Merhaba, Fenerbahçe ile kariyer yapıyorum. Bana 1 sağ bek, 1 kanat ve 1 santrafor önerebilir misiniz. Kiralık tercihim.

Buradan istediğin pozisyon için liste indirip gözlemleyebilirsin. Hem oyun içinde kiralık gelebilecek oyuncularıda görmüş olursun

https://forum.donanimhaber.com/fm-20-futbolcu-rehberi-en-iyiler-gelecek-vaat-edenler-kelepirler-shortlist-eklendi--140631005

• quote:

Orijinalden alıntı: - The Stig -

Buradan istediğin pozisyon için liste indirip gözlemleyebilirsin. Hem oyun içinde kiralık gelebilecek oyuncularıda görmüş olursun

https://forum.donanimhaber.com/fm-20-futbolcu-rehberi-en-iyiler-gelecek-vaat-edenler-kelepirler-shortlist-eklendi--140631005

Alıntıları Göster
    Hocam konunuza daha önce baktım.Paylaşımlardaki oyunculara da baktım. Ancak şu an oradakilerin hiçbirini kiralayamadım. 1.sezonun devre arasındayım. Yukarıdaki bölgelere oyuncu bulsam rahatlayacağım.

• quote:

Orijinalden alıntı: erayerinc

Merhaba, Fenerbahçe ile kariyer yapıyorum. Bana 1 sağ bek, 1 kanat ve 1 santrafor önerebilir misiniz. Kiralık tercihim.
    transferlere girip sol menüden transfer önerisi al kısmından kiralık deyip mevki seçerseniz daha iyi olur veya oyuncu arama kısmından mevki seçip transfer durumu kısmından listede yi işaretleyin satılık listesindeki oyuncuları kiralık olarak takımınıza katmanız da kolaydır
  • brewster liverpooldan kiralık, santrafor
    trincao benficadan satın alma, kanat
    ligde rahat şampiyon yaparlar feneri.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Merhaba arkadaşlar, 2020'yi en uygun nereden alabiliriz?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Juvixted

Merhaba arkadaşlar, 2020'yi en uygun nereden alabiliriz?
    Voidu da 115 lira, bu sene steamden aldım ama 17 18 19 u oradan almistim hemen key gelmişti.

Ama tavsiyem 19 unu beklemeniz, Steam kış indirimleri geliyor. Steam disinda yerlerde de indirim yapabilirler, **** voidu gibi

edit: hatta şimdi aklıma geldi, kış indiriminde 25 33 gelir büyük ihtimalle, forumda güvenilir arkadaşlardan Steam gift olarak alabilirsin onlar da yüzde 30 gibi bir indirimle veriyor, 100 lira altına inebilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Börcır -- 8 Aralık 2019; 20:7:45 >
  • Börcır kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkürler hocam :)

• 2022-2023 Fikstüründe 60 gün maç yok yaşıyan oldu mu bunu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nurullahs1

2022-2023 Fikstüründe 60 gün maç yok yaşıyan oldu mu bunu ?

Dünya Kupası var o yüzden  

• - The Stig - kullanıcısına yanıt
    Hiç aklıma gelmedi hocam sağolasın 😄

• Bu sene oyun çok kolay olmuş.Galatasarayla kariyer açtım 2025 yılındayım.6.sezonun ortasında ligte toplamda 2 defa yenildim.Transfer olayları çok kolay.Kiralık olarak buglar buldum.Bazı şartlar bir araya gelirse birçok dünya yıldızını kiralık olarak kadroya katabiliyorsunuz.Örneğin Loutaro Martinez için 350 milyon opsiyon (zorunlu opsiyon değil) maaşını full karşılayınca alabildim 2.sezonda.2 sene kiraladım.Daha sonraki sene sözleşmesi bitiyordu.İmza attırdım vs. Fpp kalkıyor zaten 2022 civarı.Elimdeki kadroyu kiralıktan komple bonservisli oyunculara çevirmeyi başardım 3 sezonda.2 defa şampiyonlar ligi şampiyonu oldum.Geçen sezon Galatasarayla alamamıştım şligini.

Bir çok regen de takıma katılınca ligte ve avrupada takım ayırt etmeksizin full ofansif oynuyorum artık.İnsanlar bu sebepten dolayı sanırım alt lig takımlarını tercih ediyor.Hazır taktik vs arayışına girmedim hiç çünkü oyun zaten siz kimle oynarsanız, az çok biliyorsanız yardım ediyor.Eğlenmenizi sağlıyor.
    Arka sayfalarda Galatasarayla ilk sezonda şampiyon olamadıgını söyleyen bi arkadaşı gördüm.Heralde kadroyu kurup hiç karışmadan 34 maç yaptırsan o kadro şampiyon olur oyunda

• Arkadaşlar Merhaba , Daha önce konu açmıştı bir arkadaş bekleme loading ekranında gereksiz detaylar silinip günler çok hızlı atlanıyordu bilen hatırlayan varmı acaba ?

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sivassporfun -- 9 Aralık 2019; 17:34:9 >

• gio88 kullanıcısına yanıt
    Valla hocam tebrikler, kafamda ki bir taktikle bir çok takım denedim aslında çok büyük bir taktikte değil pozitif futbol kısa pas şiddetli pres vs ama ne oluyorsa lig basladıktan bi kaö hafta sonra takım kısırlaşıyor 1-0 öne geçiyorum mac içinde kapsamlı izleyip bir çok hamle yapıyorum ama gel gelelim 85te gol yiyoruz ligte 10 maç böyle 1-1 bitiyor. Dikine futbol da denedim savunma çizgisi ileri geri yok bu sene böyle oldu anlayamadım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gio88

Bu sene oyun çok kolay olmuş.Galatasarayla kariyer açtım 2025 yılındayım.6.sezonun ortasında ligte toplamda 2 defa yenildim.Transfer olayları çok kolay.Kiralık olarak buglar buldum.Bazı şartlar bir araya gelirse birçok dünya yıldızını kiralık olarak kadroya katabiliyorsunuz.Örneğin Loutaro Martinez için 350 milyon opsiyon (zorunlu opsiyon değil) maaşını full karşılayınca alabildim 2.sezonda.2 sene kiraladım.Daha sonraki sene sözleşmesi bitiyordu.İmza attırdım vs. Fpp kalkıyor zaten 2022 civarı.Elimdeki kadroyu kiralıktan komple bonservisli oyunculara çevirmeyi başardım 3 sezonda.2 defa şampiyonlar ligi şampiyonu oldum.Geçen sezon Galatasarayla alamamıştım şligini.

Bir çok regen de takıma katılınca ligte ve avrupada takım ayırt etmeksizin full ofansif oynuyorum artık.İnsanlar bu sebepten dolayı sanırım alt lig takımlarını tercih ediyor.Hazır taktik vs arayışına girmedim hiç çünkü oyun zaten siz kimle oynarsanız, az çok biliyorsanız yardım ediyor.Eğlenmenizi sağlıyor.
    Arka sayfalarda Galatasarayla ilk sezonda şampiyon olamadıgını söyleyen bi arkadaşı gördüm.Heralde kadroyu kurup hiç karışmadan 34 maç yaptırsan o kadro şampiyon olur oyunda
    bahsettiğiniz şey için yama yapmışlar antrenörler mala bağlıyor oyun sürekli şampiyon oluyorsun monotonlaşıyor oyun diye deniyorum şu an yeni kariyer açtım paylaştım içeriği de konu olarak

• Oyun oynarken birden crash dump hatası alıyorum. Ekran kartım güncel değilmiş, güncelledim gene aynı hata veriyor. Çözümü yok mu?
  • tamerasker kullanıcısına yanıt
    Hocam antremanlarda duran top falan çalışın sürekli.Oyunculara özel talimatları mutlaka verin ve maçları takip edin.Maç içinde sürekli taktikle oynayın.Oyuncunun yerini değiştirin vs.Oyunu oynadıgınızı yapa zeka anlasın
  • gio88 kullanıcısına yanıt
    Guncel kadronu paylasirmisin hocam? Birde merak ettim sampiyonlar liginde kupayi kazandigin sezonlarin sema goruntusu atarmisin Ben ikinci sezondayim daha gruplardan henuz cikmayi basaramadim. Avrupa liginde ceyrek finalde Arsenale elendim
    Bu arada ufak bir edit kariyerim ve takimim Fenerbahce

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Haderslev -- 9 Aralık 2019; 23:17:53 >
  • 
Sayfa: önceki 11151116111711181119
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.