Şimdi Ara

/ / FOOTBALL MANAGER 2020 / [ANA KONU] / / [v20.4.4] (1120. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23.476
Cevap
149
Favori
1.414.327
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11181119112011211122
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Oyunun bugı var mı, bazı sorunları var diyorlar?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • The Mandalorian kullanıcısına yanıt
    Dün aldım ben de oyunu. alır almaz şöyle bir bug ile karşılaştım. Oyuncu bilgi kısmında izlendiğine, teklif edildiğine veya listeye konulduğuna dair yazan "Kir,Lst,İzl,Tek" yazıları eğer birden fazlaysa tıklayamıyorsun. Üzerine gelince açılıyor, tıklamaya kalkınca kapanıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: torkema61

Dün aldım ben de oyunu. alır almaz şöyle bir bug ile karşılaştım. Oyuncu bilgi kısmında izlendiğine, teklif edildiğine veya listeye konulduğuna dair yazan "Kir,Lst,İzl,Tek" yazıları eğer birden fazlaysa tıklayamıyorsun. Üzerine gelince açılıyor, tıklamaya kalkınca kapanıyor.
    Bu tarz şeylerden ziyade maçlar hakkında oyunu bozacak derecede büyük buglar var mı onu merak ediyordum.
    Henüz maçlara başlamadım. Açıkçası 2016'dan beri oynamadığım için ayrıntıları tek tek gözden geçirmekle uğraştım dün. Bugün başlarım muhtemelen.
  • quote:

Henüz maçlara başlamadım. Açıkçası 2016'dan beri oynamadığım için ayrıntıları tek tek gözden geçirmekle uğraştım dün. Bugün başlarım muhtemelen.
    İyi oyunlar, böyle uzun süre oynamayınca çok farklı geliyor oyun.
    Kesinlikle. Ufak tefek güncelleme dedim de lafı ağzıma tıkıştırdı FM :D antrenman yapısı epey değişmiş. Herhalde 3-4 günüm taktik ve antrenman yapısını öğrenmekle geçer. Ne yalan söyleyeyim dün akşam çok zorlandım. Bir de unuttuğum şeyleri de düşünürsek sıfırdan başlamış gibi hissettim kendimi
  • quote:

Kesinlikle. Ufak tefek güncelleme dedim de lafı ağzıma tıkıştırdı FM :D antrenman yapısı epey değişmiş. Herhalde 3-4 günüm taktik ve antrenman yapısını öğrenmekle geçer. Ne yalan söyleyeyim dün akşam çok zorlandım. Bir de unuttuğum şeyleri de düşünürsek sıfırdan başlamış gibi hissettim kendimi
    2009'dan 2010'a geçerkendi sanırım görseli değiştirmişlerdi, baya kötü olmuştum, acayip karışık gelmişti. Antreman sistemini ben de hala kullanamıyorum, antrenörler sağolsun yardımcı oluyorlar.
    antrenörler iyi sanıyordum ama ne kadar iyi alırsak alalım baştan savma çalışıyorlar. kendim çok uğraşıyorum antrenmanla. herşeyi kendim yapınca zevkli ama bir yerden sonra sürekli tekrarlıyo gibi oluyor darlanıyorum
  • quote:

antrenörler iyi sanıyordum ama ne kadar iyi alırsak alalım baştan savma çalışıyorlar. kendim çok uğraşıyorum antrenmanla. herşeyi kendim yapınca zevkli ama bir yerden sonra sürekli tekrarlıyo gibi oluyor darlanıyorum
    Otomatik yap en iyisi, çok ciddi emek ve bilgi istiyor gibi geldi bana.
    Bilgi değil de çaba istiyor çok. özel olarak ilgilenemiyosun bir yerden sonra. 2013'te bu tarz sisteme geçildi, 2016'ya kadar oturtmuştum iyi güzel ama sonra bırakınca iyice dağılmışım :) insallah toparlarım büyük hevesle aldım oyunu. arkadaş sağolsun steam açıyorum sohbette altta şu yazıyor "Mert Çetin transferi için pazarlık yapıyor." çok hoşuma gitti bu ayrıntı.
  • quote:

Bilgi değil de çaba istiyor çok. özel olarak ilgilenemiyosun bir yerden sonra. 2013'te bu tarz sisteme geçildi, 2016'ya kadar oturtmuştum iyi güzel ama sonra bırakınca iyice dağılmışım :) insallah toparlarım büyük hevesle aldım oyunu. arkadaş sağolsun steam açıyorum sohbette altta şu yazıyor "Mert Çetin transferi için pazarlık yapıyor." çok hoşuma gitti bu ayrıntı.
    Baya seçenek var, sezon öncesi ağır mı olacak falan onlar baya bir etkiliyor oyunu sanırım ben çok anlamıyorum. Sakatlık merkezi çok iyi, taktik ekranı çok iyi bu sezon gelişim merkezi gelmiş, benim en çok sevdiğim özellik olan ilişkiler bölümü geldi yeni olarak. Bir hafta'da alışırsın bence. O özellik benim hoşuma gitmedi, ben bazen işsiz başlıyorum hoş olmuyor

:D sezon başı antrenmanlarını ağır yapmıyorum sakatlık oranı artıyor. Bir de teknik ekip çok önemli. Fiorentina ile kariyere basladım ekibi sıfırladım direkt :D asistan menajer çok önemli benim için bi de. Yardımcı kötü olduğunda direktifler vs. çok etkiliyor takımı. Bildiklerimle bişeyler denicem bakalım ne olacak

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

:D sezon başı antrenmanlarını ağır yapmıyorum sakatlık oranı artıyor. Bir de teknik ekip çok önemli. Fiorentina ile kariyere basladım ekibi sıfırladım direkt :D asistan menajer çok önemli benim için bi de. Yardımcı kötü olduğunda direktifler vs. çok etkiliyor takımı. Bildiklerimle bişeyler denicem bakalım ne olacak
    İlk oyunu gerçekçi olması için işsiz başlayabilirsin hem yeni mekanikleri öğrenirsin hem de amatör bir teknik direktör gibi olur.
  • torkema61 kullanıcısına yanıt
    tercihlerde ayarı var onun hocam

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Aynı oyunu senelerdir dayatıyorlar gibi geliyor.17 18 19 oynadım şimdi 20ye bakıyorum alsammı diye aynı oyun valla.
  • Cok para bence ya. Torrente duserse indirip oynarim valla

önce bi elim alışsın da. 1-2 ay içerisinde transfer güncellemesi gelecek sonrasında sıfırdan dediğiniz gibi yapmayı düşünüyorum
  • quote:

önce bi elim alışsın da. 1-2 ay içerisinde transfer güncellemesi gelecek sonrasında sıfırdan dediğiniz gibi yapmayı düşünüyorum
    Başarılar ben de yeni bilgisayarı alıp hemen kuracağım.

Hayırlı olsun sizin için de
  • Herkese merhaba,
    Oyunu d***ap**y den aldığımızda fm touch ve fm mobile da geliyor mu beraberinde? Hem bilgisayar hem de ipad de oynayabilmek için soruyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi auto_motive -- 23 Aralık 2019; 17:22:18 >
  • 
Sayfa: önceki 11181119112011211122
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.