Şimdi Ara

/ / FOOTBALL MANAGER 2020 / [ANA KONU] / / [v20.4.4] (1086. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
23.476
Cevap
149
Favori
1.414.353
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10841085108610871088
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: - The Stig -

Hadi bakalım hayırlı olsun. Bende ay başında vereceğim inşallah ön siparişi

Alıntıları Göster
    Sağolun hocam steamden ekleşelim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Bucephalas

Arkadaşlar askere gideceğimden dolayı kredi kartları kapattım 1 ay fm 19 oynamayı düşünüyorum o yüzden malum yollardan indirdim.

Güncel yamayı nerden indirebilirim? Hatta içine galatasaray'ın falcao transferini ekleyebilirmiyim?
    ben youtube buldum
  • Yeni karakterle devam ediyorum ben de. En düşük seviye antrenör ile işsiz başladım. Devre arası küme düşme potasındaki takımı alıp sene sonuna kadar playoffa soktum ama çıkamadık. İkinci sezon müthiş ilerliyoruz. Muhtemelen şampiyon çıkacağız. Tek sıkıntı yönetim mali durumları bahane edip kursa göndermiyor. Hala özelliklerim 1-2 falan. Sene sonunda takımdan ayrılıp daha 1. ligden daha iyi bir takıma gideceğim.

Kariyer hedefim favori kulübüm Trabzonspor'a kadar yükselip daha sonra Avrupa liglerine yönelmek olacak. Daha önce oradan oraya giden kariyer oynamadım pek. Genelde tek takım alıp onunla ilerledim. Bu sefer daha gerçekçi ilerleyip her takımda 2-3 sezon kalacağım. İlerlemeyi buraya da atarım.
  • Fm 20 ya da 19 alabilirim ileride ,aradaki farka değer mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: schmeiblak

Fm 20 ya da 19 alabilirim ileride ,aradaki farka değer mi?
    Seriyi ilk defa mı oynayacaksınız? İlk defa oynayacaksanız bi' korsan indirip bakın, size hitap etmeyebilir. Beğenirseniz 2020. Zaten ilk değilse bu saatten sonra 2020 alınır benim şahsi fikrim, güncel oyun ile kariyer yapmak ayrı bi' şey.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-5993D5759

Seriyi ilk defa mı oynayacaksınız? İlk defa oynayacaksanız bi' korsan indirip bakın, size hitap etmeyebilir. Beğenirseniz 2020. Zaten ilk değilse bu saatten sonra 2020 alınır benim şahsi fikrim, güncel oyun ile kariyer yapmak ayrı bi' şey.

Alıntıları Göster
    İlk defa oynayacağım yılların sonunda düzgün bir pc olunca

• Bende 19 olmasa 2020'yi alırdım. FM serilerinde bir al bir alma taktiği uyguluyorum 2021'i alırım artık.
  • axlrose. kullanıcısına yanıt
    O bile kesmiyor. 6 sene üst üste kazandım. Oyuncularımın değerleri üç aşağı beş yukarı aynıydı. Sadece bazı genç oyunculara yüksek değer (o da 15-20 civarı) veriyordu oyun. Lig puanını çok arttırsam bile yetmiyor. 2 takımla katıldım bir sene. Save load yaparak benle (Galatasaray) Bursaspor ŞL Finali oynadık. Yine fayda etmedi. Bursaspor wonderkidlerini satıp yaşlılara para gömdü. Ekonomisi çökmedi tabii ama dandik bir takım oldu çıktı. Oyuncu değerleri de değişmedi. Ayrıca lig nedense Fransa'yı bir türlü ülke puanında geçemedi. 6. olarak kaldı hep. Sonuç olarak FM bizden pek hazzetmiyor
  • Merhaba arkadaşlar, ya bu FM 2019 da ikide birde yok şu oyuncu kuvvet antrenmanlarının azlığından ya da çokluğundan dolayı mutsuz falan gibi yazılar geliyor. Bu kuvvet antrenmanı nedir Allah aşkına. Nasıl arttırılır ve azaltılır. Ben antrenman menüsünde bir türlü bulamadım. Ve şu antrenman menüsünü bir türlü kullanmayı beceremedim.
  • 19 aldım 20 kesinlikle almayacağım öncelikle 2 maç iyi oynayınca hemen yeni sözleşme isteyen futbolcuları ve futbolcudan fazla komisyon isteyen menajerleri düzeltsinler. adamlar her yıl aynı oyunu kadroları güncelleyip sunuyor sıfır yenilik. bu zamana kadar 16-17-19'u almıştım ama 20'yi kesinlikle almayacağım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-A401672FA

19 aldım 20 kesinlikle almayacağım öncelikle 2 maç iyi oynayınca hemen yeni sözleşme isteyen futbolcuları ve futbolcudan fazla komisyon isteyen menajerleri düzeltsinler. adamlar her yıl aynı oyunu kadroları güncelleyip sunuyor sıfır yenilik. bu zamana kadar 16-17-19'u almıştım ama 20'yi kesinlikle almayacağım.
    Yıllardır bu oyunu oynuyorum. Hala 2D oynuyorum. 03-04 Sezonuyla başlamıştım. İnadına hala oynamaya çalışıyorum ama artık hiç zamanım olmadığı için oynayamıyorum. Çoğu konuda haklısınız ne FIFA ne de FM kendini tekrarlamaktan başka bir şey yapmıyorlar maalesef ve ben bu sene iki oyunu da alarak bırakıyorum. Fiyatlar artıyor, oynayanlar istekleri gözardı edilmekte. Ters orantılı bir sistem. Anılarda ve raflarda kutulu olarak kalacak artık bu oyunlar ve bundan sonraki oynayanlar asla Tsigalko'yu bilemeyecekler ve hiçbir zaman bizim aldığımız kadar zevk alamayacaklar.

Herkese iyi oyunlar dilerim...

• ilk defa bu kadar kıpkırmızı bir takım görüyorum. skor da ilginç tabii

/ / FOOTBALL MANAGER 2020 / [ANA KONU] / / [v20.4.4]
  • Bugün yeni özellikler açıklanıyor. Umarım güzel gelişmeler vardır.

• FM2020 yenilikleri yavaş yavaş twitterdan açıklıyorlar.

FM2019 bu arada 170 mb lik patch indirdi. Sürüm 19.3.6 olarak gözüküyor ama patch notlarını bulamadım hiçbir yerde.
  • En çok Gelişim Merkezi kısmını sevdim

/ / FOOTBALL MANAGER 2020 / [ANA KONU] / / [v20.4.4]
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • yeniliklerin türkçe tercümeleri var mı?
  • Sismancocuk S kullanıcısına yanıt
    https://www.footballmanager.com/tr/ozellikler
  • Hep ıvır zıvır şeyler adam gibi yenilik yok henüz.
  • Yeniliklerin arkası gelir daha da açıklanır. Açıklanan 5özellik fena değil ben beğendim.

Bir an önce çıksa da yeni kadrolarla kariyere başlasak.

• Playstore'de eklemiş 135 TL'ye geliyor kampanyalı fiyatıhttps://www.playstore.com/urun/football-manager-2020

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yeshilmen -- 23 Eylül 2019; 16:7:21 >
  • 
Sayfa: önceki 10841085108610871088
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.