Şimdi Ara

/ / FOOTBALL MANAGER 2020 / [ANA KONU] / / [v20.4.4] (1083. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
23.476
Cevap
149
Favori
1.414.282
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10811082108310841085
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Şu olay normal mi? Forvetlerim gol atamıyor. 2022 ye geldim. Gol yükünü hep ya kanatlar ya ofansif ortasahalarım üstleniyor. Forvetlerin gol atamaması bu oyunun bugı mı?

/ / FOOTBALL MANAGER 2020 / [ANA KONU] / / [v20.4.4]
  • quote:

Orijinalden alıntı: AnondraX

Şu olay normal mi? Forvetlerim gol atamıyor. 2022 ye geldim. Gol yükünü hep ya kanatlar ya ofansif ortasahalarım üstleniyor. Forvetlerin gol atamaması bu oyunun bugı mı?

bazı maçlarda çanakkale geçilmez oluyor. aslında bir bütün olarak bakman lazım. ikinci bir taktiğin var mı, takımın kapalı defansları açması için nasıl bir taktiğin var, pivot santrfor olarak oynayacak bir forvetin, ortaları havadan açacak bir taktiğin var mı, oyun içerisinde değiştiriyorsun. tempoyu yükseğe ayarlayıp takıma hücüm ağırlıklı oynatabilirsin. dikine pas atmak da önemli, alışıksa takımın dikine oynar. topu kanatlardan çıkartıp sağ sol beki ileri çıkartabilirsin maçın gidişatına göre. kanatların orta açması yada kanat forvet olması önemli özellik. bende sağ kanat raumdartner oynuyor mesela.. ara sıra da kanat forvet olarak oynatıyorum. ikili ortasaha oynatıyorsan iki yönlü bek mi oynatıyorsun, uzaktan şutları iyi mi, özel olarak görev verebiliyorsun daha fazla şut çek yada şut çekme pas at diye.. mesela bende necibin uzaktan şutları iyi değil, ona şut vurdurmuyorum. vida kornerlerde defanstan çıkıp geliyor, o da 6-7 gol atabiliyor..

tamamen taktiğinle, kadronun taktiğe uyumuyla ve oyuncu kalitenle alakalı.. çok düşük ihtimal olarak da bazı maçlar böyle oluyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: mikailc78

bazı maçlarda çanakkale geçilmez oluyor. aslında bir bütün olarak bakman lazım. ikinci bir taktiğin var mı, takımın kapalı defansları açması için nasıl bir taktiğin var, pivot santrfor olarak oynayacak bir forvetin, ortaları havadan açacak bir taktiğin var mı, oyun içerisinde değiştiriyorsun. tempoyu yükseğe ayarlayıp takıma hücüm ağırlıklı oynatabilirsin. dikine pas atmak da önemli, alışıksa takımın dikine oynar. topu kanatlardan çıkartıp sağ sol beki ileri çıkartabilirsin maçın gidişatına göre. kanatların orta açması yada kanat forvet olması önemli özellik. bende sağ kanat raumdartner oynuyor mesela.. ara sıra da kanat forvet olarak oynatıyorum. ikili ortasaha oynatıyorsan iki yönlü bek mi oynatıyorsun, uzaktan şutları iyi mi, özel olarak görev verebiliyorsun daha fazla şut çek yada şut çekme pas at diye.. mesela bende necibin uzaktan şutları iyi değil, ona şut vurdurmuyorum. vida kornerlerde defanstan çıkıp geliyor, o da 6-7 gol atabiliyor..

tamamen taktiğinle, kadronun taktiğe uyumuyla ve oyuncu kalitenle alakalı.. çok düşük ihtimal olarak da bazı maçlar böyle oluyor.

Alıntıları Göster
    Şu maça özel konuşursam bekler kanat bek hücum rolündeydi, oyun anlayışı hücumdu, beklerin yardıma gelmesini yüksek tempoda oynamamızı ve standart pas uzunluğunu tercih etmiştim. kanatlardan biri normal kanat öbürü kanat forvet şeklinde oynatıyorum. oyunu rakip yarı sahaya yıktım ama lung kurtardıkça kurtardı. neyse olur böyle maçlar arada.

benim takıldığım santraforlarımın gol atamaması. rakip kapandı mı açtığım ortaları hep çıkarıyorlar. baskı hattını öne kuruyorum. ona rağmen içeride 1 ya da 2 adamım oluyor. Ersun yanal taktiği gibi herkesin içeri geçmesini istiyorum. genelde gollerim ceza sahası dışından goller oluyor.

• Benim gibi hangi ligi eklesem, çıkarsam; hangilerini sadece görüntüle yapsam diye dakikalarca düzenleme ekranında kalan var mı?

Şimdi Altınordu kariyerine başlayacağım, Türkiye ve Fransa dışında hepsini sadece görüntüle yapmayı planlıyorum, sizce ne yapayım?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ggreyhame -- 17 Ağustos 2019; 15:16:40 >
  • FM 20 ile ilgili bilgiler ne zaman gelir, bunun hakkında gelişmeler var mıdır?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ggreyhame kullanıcısına yanıt
    Görüntüle demenin bi faydası yok oynanabilir olsun hem daha çok oyuncu yüklenir.
  • Marty.McFLY kullanıcısına yanıt
    Çok fazla lig olunca yavaşlıyor hocam. Altınordu'ya Türk dışında alamadığımdan Fransa ve Almanya'yı açtım sadece. İlerde açarım diğerlerini.

• quote:

Alıntıları Göster
    Bugün yaşadığımın aynısını Manchester City de gerçekte yaşadı

/ / FOOTBALL MANAGER 2020 / [ANA KONU] / / [v20.4.4]

• AnondraX kullanıcısına yanıt
    Oyun ne kadar gerçekçi gör işte

Bazen oluyor böyle ne yapsan da. Yine de seni 2.taktiği alıştır takıma yavaş yavaş. Oyun olarak dikine paslasma yapabilirsin oyun kurucunun paslasması iyiyse topu oyun kurucuya attır, derinlemesine atsın pasları :) alabiliyorsan arp i al. Oyunun gol makinesi gibi. Cm 01 02 ciler bilir tsigalko gibi mübarek

• MA11 kullanıcısına yanıt
    FM 20 nin kesin çıkacağı bilgisi haricinde bir bilgi henüz paylaşılmadı. Ancak oyunun yapımcısı geçenlerde bir tweet paylaştı. Sabredin çok yakında güzel bilgiler ile duyuru yapacağız diye. Hala beklemedeyiz kısacası.
  • FM20den haber var mi?

• Haderslev kullanıcısına yanıt
    Hemen üstteki mesajı okusaydın bari.
  • quote:

Orijinalden alıntı: miyavlayankirpi

Oyun orijinal, kayıtlı oyun yüklenemedi hatası alıyorum kafayı yiyeceğim
    Oyun her zaman kayıt ettiğin günden 1 gün öncesinin savenide alıyor.Kayıtlı oyun aç yerinden bir kontrol et istersen.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BekiReis

2014'te kurulan WhatsApp FM grubumuza üye alımını tekrar aktif hale getirdik. Grubumuza dahil olmak isteyen arkadaşlar bana mesaj atabilirler.
    Alımlar devam ediyor. İlgili arkadaşların dikkatine.

• arkadaslar birsey sorucam fm yeni basladim ama neden logolar yok abuk sabuk logolar var
  • quote:

Orijinalden alıntı: scorpionnn

arkadaslar birsey sorucam fm yeni basladim ama neden logolar yok abuk sabuk logolar var
    Logo yamasi indirmen lazım. Biraz arastir istersen. Sistemin iyi diilse ek bisey kurma, kasmasin oyun.

• quote:

Logo yamasi indirmen lazım. Biraz arastir istersen. Sistemin iyi diilse ek bisey kurma, kasmasin oyun.

Alıntıları Göster
    sistem iyi hocam it islemci 1070 ekran karti gtx 16 gb rem var
  • quote:

Alıntıları Göster
    oyun orjinal ama olur acaba
  • quote:

Orijinalden alıntı: scorpionnn

oyun orjinal ama olur acaba

Alıntıları Göster
    Olur, netten araştır, belki ilk sayfada link falan da olabilir...

• Arkadaşlar askere gideceğimden dolayı kredi kartları kapattım 1 ay fm 19 oynamayı düşünüyorum o yüzden malum yollardan indirdim.

Güncel yamayı nerden indirebilirim? Hatta içine galatasaray'ın falcao transferini ekleyebilirmiyim?
  • 
Sayfa: önceki 10811082108310841085
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.