Şimdi Ara

/ / FOOTBALL MANAGER 2020 / [ANA KONU] / / [v20.4.4] (1065. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23.475
Cevap
149
Favori
1.414.355
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10631064106510661067
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar kafayı yemek üzereyim yardımcı olur musunuz?
    Fm 18 yeni kariyer açayım dedim sıkıldım steamden tekrar indirdim logo paketi de indirdim Sport interactive/graphics/logos un içine attım geçici dosyaları temizle yapıyorum olmuyor. altında ki 2 maddeyi de değiştirdim adını unuttum şu an bi türlü geçerli olmuyor oyunda daha önce defalarca yapmıştım napıcam?

arkadaşlar hallettim indirdiğim yamada europe klasörü yoktu düzelttim şu an bi sorun yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi miyavlayankirpi -- 10 Mart 2019; 17:30:16 >
  • geniş alanda oynayan takımlara karşı nasıl bir taktik izlenmeli ? özellikle büyük takımlara karşı sıkıntı yaşıyorum. ş.l de cidden sıkıntı oluyor.
  • ungalath kullanıcısına yanıt
    Maç öncesi rakibin kanatlarına markaj ver. Takım konuşmasının olduğu yerde var ya.
  • Bende GS ile 2 sezon gittim yenilgisiz şampiyon oldum fakat çok fazla berabere kaldım.Birde hiç bir taktik kullanmadım bambam :) Can sıkan detaylar tarık çamdal gibi bitikleri takımdan kovamamam oldu gitmiyorlar bir türlü birde üzerine tehdit ediyorlar takımı karıştırırım diye.Onun dışında 2. sezonda başarılı olmama rağmen bana yönetimin verdiği transfer bütçesi 400bin USD bile değildi bu nedir ya böyle birşey nasıl gerçek olabilir
  • quote:

Orijinalden alıntı: Betfair

Bende GS ile 2 sezon gittim yenilgisiz şampiyon oldum fakat çok fazla berabere kaldım.Birde hiç bir taktik kullanmadım bambam :) Can sıkan detaylar tarık çamdal gibi bitikleri takımdan kovamamam oldu gitmiyorlar bir türlü birde üzerine tehdit ediyorlar takımı karıştırırım diye.Onun dışında 2. sezonda başarılı olmama rağmen bana yönetimin verdiği transfer bütçesi 400bin USD bile değildi bu nedir ya böyle birşey nasıl gerçek olabilir
    FFP kuralları oyunda da geçerli ve maalesef Galatasaray’da sattığın kadar al cezası var ilk dört sezon boyunca.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: FearMaster

FFP kuralları oyunda da geçerli ve maalesef Galatasaray’da sattığın kadar al cezası var ilk dört sezon boyunca.

Alıntıları Göster
    Bu yüzden oyunu açasım yok :( 2.sezon sonunda bıraktım malesef transfer yapamadıktan sonra ne anlamı kaldı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Betfair

Bu yüzden oyunu açasım yok :( 2.sezon sonunda bıraktım malesef transfer yapamadıktan sonra ne anlamı kaldı

Alıntıları Göster
    Son yamayla elde para edecek oyuncular var. Bunları satıp ucuz yetenek alıp sonra onları daha fazlalara satmak mümkün. Ayrıca yönetime oyuncuyu aldırmayı başarırsanız ffp dışı oluyor.
  • Arkadaşlar bi tavsiye istiyorum sizlerden.
    4-2-3-1 oynuyorum .
    Kanatlar kanat destek
    orta ikilim savaşçı ortasaha savunma - iki yonlü destek
    beklerim kanat bek otomatik
    forvetim yaratıcı .

takım talimatlarım da bekleri ileri çıkart var. uzaktan şut çek işaretli olmamasına rağmen orta sahamdaki ikili her yerden vuruyor. oyuncu talimatlarına da ekledim daha az şut çek diye. amacım kanatlardan oynamak bol ceza sahasına orta yapmak.
    neyi yanlış yapıyorum ya da ne tavsiye edersiniz? Oyun 18 bu arada.
  • Maşallah oyuna 3 güne bir uptade geliyor

Bu seferki neler içeriyor acaba?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 18-25 yaş arası türk futbolcu en az 8 tane istiyor bu kuralı bir türlü yapamıyorum haliyle yabancı oyuncu transfer de edilmiyor boşluk bırakmak zorundayım bunun çözümü nasıl yaparım?
  • miyavlayankirpi kullanıcısına yanıt
    Taktik ve talimatlarınızı paylaşarsınız yardımcı olabiliriz. Birde hangi oyuncularla oynadığınız önemli.

• MA11 kullanıcısına yanıt
    Öncelikle teşekkür ederim ilginiz için buyrun.
    / / FOOTBALL MANAGER 2020 / [ANA KONU] / / [v20.4.4]

Bu seriyi hep 3 forvetli oynardım kanatsız, oyunun bugu gibi bişey çünkü. Zevk vermiyor hatta koyu Gs li olarak Fb ile açtım kariyeri inanılmaz zevk veriyor ama taktiği halledemedim.
    Oyuncu talimatlarını atmadım sayfa kötü görünmesin diye. Onlar şöyle;
    ikiyönlü ortasaha daha az şut çek - daha sıkı markaj
    beklere top tkaımdayken daha çok hücum + geniş alanda oyna
    diğer meviklere bişey demedim.

öncede yazdığım gibi amacım kanatlardan oynamak, ceza sahasına bol orta açmak ve 40 metreden falan saçma sapan yerden şut çekmemek.

kanat oyuncularımı da beğeniyorum hızlı top sürmeleri ve orta açmaları yüksek oyuncular.
    beklerim de aynı şekilde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi miyavlayankirpi -- 11 Mart 2019; 22:41:9 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Marty.McFLY

Maç öncesi rakibin kanatlarına markaj ver. Takım konuşmasının olduğu yerde var ya.
    Hocam, bekler mi markajlasın yoksa kanat oyuncuları mı? Veya DOS?
  • Spider-Man S kullanıcısına yanıt
    Rakip talimatları kısmından kanatlarına markaj yap ve ters ayağına zorlamayı seçiyorum.

• MA11 kullanıcısına yanıt
    Oyuna başlarken çıkan ekranda hata alanlar var, onun için geliyor bu güncellemeler büyük ihtimal.
  • Oyuna başlamadan önce Hindistan ligini de ekleyip 29 nisan 2019 başlangıcını seçtim. 12 oyuncusu giden, parası olmayan, şampiyon olamayan Fenerbahçe kulübünü oynamak için. Lig bitti ve takımın başına geçtim, takım ligi üçüncü bitirmişti (önceki denemelerimde Fenerbahçe hep şampiyondu, 8-9-10 gibi bir lig sonunu tercih ederdim Avrupa olmaması için).

Ben gelmeden önce Volkan 21 maçın üstünde oynatılmıştı o yüzden sözleşmesi uzadı. Onun dışındaki bütün oyuncuları gönderdim, istemediklerimi de kaynak yaratmak için sattım (tablo aşağıda).

FM koşullarında transfer dönemi beklediğimden kolay oldu. Lasogga'yı istedim alamadım. Onun dışında istediğim bütün oyuncuları aldım, ki Cucurella'nın gelmesi beni şaşırttı. Şu anda takımımın cohesion'u çok çok düşük, onunla alakalı çalışıyorum, çözüldüğü zaman Fenerbahçe'nin son yıllarda gördüğü en başarılı kadroyu kurabilmiş olacağım.

Taktikler, transferler, fikstür ve şimdilik aldığım sonuçlar aşağıda.

Evet doğru gördünüz, 38'lik BERBATOV . Hem de bedavaya oynuyor, yedek forvet ve çift forvet denemeleri için daha iyisi bulunamazdı .

@sanryco

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Elan Morin Tedronai -- 13 Mart 2019; 19:46:49 >

• Elan Morin Tedronai kullanıcısına yanıt
    Böyle olunca bütçeler şişiyor.
    Mesela haziran 2018 de başlarsan nisana gelene kadar bütçe düşmesi gerekirken nisanda açtığın oyunda ilk bütçe duruyor ve 2019 haziran ayında tekrar sponsorluklar geldiğinden gerçek dışı bi sürü para oluyor elinde. Diğer takımlar da öyle tabi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Marty.McFLY

Böyle olunca bütçeler şişiyor.
    Mesela haziran 2018 de başlarsan nisana gelene kadar bütçe düşmesi gerekirken nisanda açtığın oyunda ilk bütçe duruyor ve 2019 haziran ayında tekrar sponsorluklar geldiğinden gerçek dışı bi sürü para oluyor elinde. Diğer takımlar da öyle tabi.
    Evet gözlemledim bunu. Elimde çok para oldu.

• / / FOOTBALL MANAGER 2020 / [ANA KONU] / / [v20.4.4]

20/21 sezonunda tr liginin altını üstüne getirdi. Bence sizde alın bu oyuncuyu.
  • Elan Morin Tedronai kullanıcısına yanıt
    Bizim kadro çok şişik ya. Satılmıyor da orta sahalar.

Ekici(Maaşı çok teklif gelmiyor.)
    Zajc(İlk sezon zar zor kiraladım.)
    Tolgay(Crystal Palace ve Wolfsburfg ile 7.5 milyona anlaştım gitmedi.)
    Tolga(İki yönlü orta saham yoktu mecbur sözleşme yeniledim.)
    Eljif
    Ferdi(Az sayıda kaliteli Türklerden satılmaz.)
    Ozan(DOS desen değil, IYO rotasyonunda kullanırsam Eljif forma bulamaz.)
    Jailson(IYO oynayarak ilk yarı 6 gol attı. Topal'ı sattığım için mecbur ön libero yaptım. Performansı düştü.)
    OKG(Potansiyeli yüksek ama markaj, top kapma DOS için, ofansif özellikleri OOK için, Hareketlenme, Hızlanma özellikleri IYO için çok düşük. Satsan satılmaz. Oynatsan oynatılmaz.)

Salak gibi Trezeguet ve Marin'i almasaydım devre arası sezon sonu baklava orta saha ile oynardım. Şimdi takımın yarısı huzursuzluk çıkaracak.

• 
Sayfa: önceki 10631064106510661067
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.