Şimdi Ara

/ / FOOTBALL MANAGER 2020 / [ANA KONU] / / [v20.4.4] (1063. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
23.476
Cevap
149
Favori
1.414.271
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10611062106310641065
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 1 saat sonra mart oluyor. Kış yamasından haber var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Emrah1245

Selamın aleyküm regen çıkış tarihleri oyundan oyuna farklılık gösteriyor mu?
    Regenlerin çıkış tarihleri ülkelere göre sabit. Ararsan internette bulabilirsin liste olarak.
  • captain_turkiye kullanıcısına yanıt
    Yarından önce gelmez gibi. Bu gece çıkacak olsa resmi twetter hesabından bununla alakalı paylaşım gelirdi. Mecbur bekleyeceğiz..
  • MA11 kullanıcısına yanıt
    1-2 gün için çıkar belki. Çin transfer dönemini bekliyorlar diye okumuştum.
  • Bugun de gelmedi..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • We're delighted to announce that the 19.3.0 Winter Transfer Update for Football Manager 2019 is now available to download via Steam.

The game should automatically begin to update next time you launch Steam. For those of you currently in game, save and exit to receive the update. If for whatever reason the game doesn't automatically update we recommend restarting Steam.

Whilst fixes in the changelist below are save game compatible, for access to the latest database and competition updates you will be required to start a new game. There are a number of other improvements within the update including, but not limited to the changelist below.

19.3.0 Changelist

- Fully updated Winter Transfer Database (19.3.0 Database)
    - Stability Fixes
    - Fixed rare issue where some promises would incorrectly complete or cancel immediately after being made
    - Happiness changes regarding players wanting new contract too frequently
    - Travelling tweaks with regards to training schedules
    - Fixed cases of certain facilities or youth levels not upgrading correctly
    - Toned down the extent to which players pick up traits from methods outside of mentoring
    - Tweaks to AI injury numbers
    - Tweaks to training ratings
    - Fixed case of FFP failure being reported incorrectly
    - Continue Game Timeout fixes
    - Various UI fixes

- Various competition and rule group fixes including (but not limited to):
    - French Ligue 1 prize money corrected
    - English FA Cup 5th round replays scrapped from first season (18/19)
    - Belgium Home grown issues addressed
    - VAR changes for European competitions
    - U23 only rule applied to Dutch Jong teams
    - Danish leagues' substitutes rule corrected to "7 subs named, maximum 3 used"
    - Can now play players registered for Portuguese senior teams in B Team 2nd tier games
    - Italian title and relegation decider games being played simultaneously
    - Italian Serie B expanded to 20 teams from 19/20 season
    - Licensed Northern Ireland PIL fixtures corrected
    - Greek National B Division Maximum foreign player rules corrected

- Various Match Engine (version 1930) tweaks including (but not limited to):

- Fixed bug with keeper reach on some high shots
    - Improved keeper reactions to free kick and penalty shots
    - Fixed rare instances of keepers picking up back passes or not reacting to them
    - Fixed keeper controlling ball then never moving to pick it up or kick it
    - Removed a restriction on striker and creative attackers offering out ball
    - Fixed incorrect offside example
    - Fixed couple of issues related to VAR
    - Adjusted attacking player marking when preventing GK distribution at goal kicks
    - Adjusted marking of players coming short for throw-ins
    - Fixed instances of central midfielders bunching close to ball
    - Made players cross slightly earlier when possible
    - Slight encouragement to pass ball forward more when optimal
    - Fixed issue where player marking edge of area at set piece doesn't always engage ball player who receives it outside area
    - Fine-tuned shot and pass accuracy

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Norain -- 1 Mart 2019; 18:24:20 >

• Yama çıktı beyler, yüklenin.
  • Dorukhan'ın profilini düzeltmişler fena olmamış. Potansiyeline göre baya iş yapabilir.
  • Marty.McFLY kullanıcısına yanıt
    Türk takımlarında hangi oyuncular değişmiş gençlerde? Henüz bilgisayar başına geçemedim. Kayıtlı oyunum vardı 2. sezondaydım yeni başlamıştım acaba yeni kariyer açsam mı bu yama ile?

• Beşiktaş'ın 1-2 oyuncusuna bakıp çıktım diğerlerini bilmiyorum o yüzden. Fazla ilerlememişsin yeni kariyer aç kafan rahat olsun.
    Larin daha da düşmüş, Güven baya kötü yedeklere bile giremez.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Marty.McFLY

Beşiktaş'ın 1-2 oyuncusuna bakıp çıktım diğerlerini bilmiyorum o yüzden. Fazla ilerlememişsin yeni kariyer aç kafan rahat olsun.
    Larin daha da düşmüş, Güven baya kötü yedeklere bile giremez.
    Valla 5-6 sezonluk Fenerbahçe kariyerim vardı onu silip yama gelene kadar tekrar başlayım demiştim 2. sezona başladım çok da güzel gidiyordu yama geldi. Bari yamayla başlayım.

Şimdi yaptım güncellemeyi bakalım neler var.
  • Arkadaşlar 2019 henüz satın almadım, bugün gelen güncelleme ile Diagne nin profili ne alemde?
  • Sabahlar olmasın artık

• Arkadaşlar selamlar. FM 2019'u aldım bugün steam üzerinden fakat bir türlü siyah ekrandaki LOADING ekranını geçemiyorum. Sanki crackli oyun aldık gibi 2 saattir uğraşıyorum çözemedim. Yardımcı olabilir misiniz? Yaşayan var mı daha önce?
  • quote:

Orijinalden alıntı: miyavlayankirpi

Arkadaşlar 2019 henüz satın almadım, bugün gelen güncelleme ile Diagne nin profili ne alemde?
    İyi yapmışlar. Daha sezona yeni başladım 9 maç 7 gol 3 asisti var. Bir de penaltı kaçırdı.
  • Merhabalar şuan en uygun fiyata nereden alınabiliyor?

• Gs de 4.sezondayım, ara transfer yaması da geldi, yeni başlasam mı bende muallakta kaldım, luyindama ve diagne profilleri fena değilmiş.

• quote:

Orijinalden alıntı: captain_turkiye

İyi yapmışlar. Daha sezona yeni başladım 9 maç 7 gol 3 asisti var. Bir de penaltı kaçırdı.

Alıntıları Göster
    İlk sezon, ilk yarı sonu profili

Tam sezon sonu iyi paraya satılacak forvet havası var. Ffp için para ihtiyacını karşılar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi captain_turkiye -- 3 Mart 2019; 4:1:30 >

• yamadan sonra oyunda değişim varmı arkadaşlar
  • Hollanda liginde Hereenven ile oynuyorum böyle bir keyif böyle bir zevk olamaz.

Şiddetle tavsiye ederim. Daha önce oynamış olan varsa da yorumunu merakla bekliyorum zira internette araştırdım pek oynayan göremedim...
  • 
Sayfa: önceki 10611062106310641065
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.