Şimdi Ara

/ / FOOTBALL MANAGER 2020 / [ANA KONU] / / [v20.4.4] (1046. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
23.476
Cevap
149
Favori
1.414.334
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10441045104610471048
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ultrankara

2022 yılındayım ama ne alaka ki acaba çok saçma :D
    Katar'daki Dünya Kupası kışın düzenlenecek, ne saçması? Gayet normal. Oyun her şeyi düşünmüş senin için.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-9DE6A5ECA

Bu özel olarak eğitim veriyoruz ya belli traitler ekleniyor eğer başarılı olursa oyunculara "antrenman tarzı" diye, onların faydası oluyor mu?

Mesela Frey'de "Sert Şurtlar Çeker" diye bir şey var.

Bu tarz eğitimleri genç oyunculara yaptırmak çok fazla fark ediyor mu? Antrenörlerin önerisine göre birbiriyle uyumlu tüm antrenman tarzlarını öğreteyim faydası oluyorsa.
    Bu konuda bilgisi olan var mı?
  • tamamda madrid maçını daha sonra oynamanın katarla ne alakası var onu anlayamadım.Sonuçta 6 maç oynanacak sırasını neden değiştirirler ki
  • ultrankara U kullanıcısına yanıt
    Hocam 2022’de UEFA’nın fikstür planlaması öyle diye biliyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • anladım sağol cevap için.Oyun bozuldu sandım bir an :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-9DE6A5ECA

Bu konuda bilgisi olan var mı?

Alıntıları Göster
    @c moltisanti

Hocam bu konuda bilgin var mı?
  • etki ediyor tabi ki hocam ama şöyle de düşün burası çok önemli. oyunun yapısında atıyorum x oyuncunun şu anki potansiyeli 100, gelecekteki potansiyeli/tavanı 140 diyelim. antrenmanlarda normal olarak gelişirken bu aradaki 40 puanlık farkı kapatmaya calışıyor doğal olarak ANCAK bu tarz "trait" eğitimleri de o puanlara dahildir. gidip de forvet adama uzun taç kullanmayı öğren vs diye idman yaptırırsan boş yere o puanlardan yiyecek. ona dikkat ederek o eğitimleri belirle. potansiyeline ulaşan adamlara bu tarz eğitim başarılı oluyor mu -muhakkak olabiliyordur da- pek emin degilim ve üzerinde bi deneme de yapmadım :/

• Teşekkürler hocam. O zaman fazla eklemek iyi olmaz potansiyeli çok yüksek değilse.
  • evet, oyununu o yönde ilerletir genel gelişimden ilerleyemeyebilir. bu konuda bilgisi olan arkadaşlar da yazarsa daha iyi olur belki de ben yanlış biliyorumdur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Younes Belhanda -- 15 Aralık 2018; 23:48:59 >
  • Aslında PA değeri bazen tam doğru olmayabiliyor. 140’lık adam 150’likten çok daha verimli oyuncu olabiliyor.

• Hocam, altyapıdan yeni çıkan regenlerim, sizce nasıllar?

Özellikle tarkan, hazır yetişmiş geldi resmen.

/ / FOOTBALL MANAGER 2020 / [ANA KONU] / / [v20.4.4]

• ilki fena değil ikincisi çok iyi, yeni oğuz çetin falandır :D

• Hocam baya çekişmeli gidiyor.

Beşiktaş beni yenmişti bende GS'yi yenmiştim.

Bakalım 2. maçları oynamadık daha o zaman belli olacak.

• trabzon bende ilk sezon küme düşmüştü :D

• Ağlıyorum şuan.

Tek umudum GS'nin Beşiktaş, Trabzon ve Başakşehir maçlarında puan kaybetmesi.

2-0 yendi beni ya. Bir de gittim Konyaya da yenildim..

Antalya ilede berabere kaldım..

/ / FOOTBALL MANAGER 2020 / [ANA KONU] / / [v20.4.4]/ / FOOTBALL MANAGER 2020 / [ANA KONU] / / [v20.4.4]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-9DE6A5ECA -- 16 Aralık 2018; 23:22:36 >

• Malatya ile 2-2 berabere kaldı. Hadi olacak bu iş.

İyi ki yönetim benden şampiyonluk beklemiyor, sadece Şampiyonlar ligine katılma hakkı kazanmamı bekliyordu onu da kazandım ve sözleşme yeniledik. Yoksa kovulmuştum.
  • iyi heyecan var ya :D

• Sorma hocam

Tam yüklerken 2-1 yeniyorum şuan kasımpaşayı
  • Trincao kıçını yırttı hocam helal olsun adama şu kalan 3 maçı da oynayalım sözleşme önercem kulüpte ne varsa ona vercem

• Hocam Türkiye kupası finalini GS ile oynadım 114. dakikada 0-0 iken barış alıcı gol attı ve kupayı aldım ama ligde şuan son 1 maç kaldı ve aramızda 1 puan fark var sanırım Trabzon berabere bile kalamıcak GS ile. 30 puanları var sondan 3. sıradalar yenilirseler küme düşcekler...
  • 
Sayfa: önceki 10441045104610471048
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.