Şimdi Ara

/ / FOOTBALL MANAGER 2020 / [ANA KONU] / / [v20.4.4] (1044. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
23.476
Cevap
149
Favori
1.414.283
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10421043104410451046
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ultrankara

arkadaşlar sezon başında transfer ettiğim 4 yıl sözleşmesi bulunan adam sezon biterken yeni bir sözleşme istiyor.Bunu nasıl engelleyebilirim 4 sene sözleşmesi olan adam aşırı maaş artışı bekliyor.
    genç oyuncular falan "ben daha iyi oyuncuyum artık" deyip sözleşme istiyorlar. bazen "otur oturduğun yerde, daha çok sözleşmen var" falan deyince vazgeçiyorlar. bu oyuncuların ve senin profiline de bağlı olması lazım. kadroda sözü geçmiyorsa çok uğraşma ya da devamlı gidip geliyorsa yolla gitsin.
  • 5 aylık sakatlıktan çıkan adam bile maç oynamadan performansına etki etsin diye yeni sözleşme istiyor.
  • ozanı geçen sene 30 maçta oynattım bu sene de oynuyor bülent korkmaz yapmaya calısacagım ama bey efenendi sözleşme istiyor her 6ay :D hele yunus akgün tam bir emre çolak olacak kerata :D canımı sıkıyorlar artık kral belhanda bile sözleşme istemiyor istese 5 milyon verecegim :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • FMTürkiye

İleri seviyede kararlılık ve çökme düzeltmeleri
    Çevrimiçi oyunlarda meydana gelen donmalar giderildi
    Yapay zeka transferlerine ince ayarlar
    Oyuncunun yeni sözleşme talep edeceği durumlardaki değişiklikler
    Gelecek transferde, hatalı transfer tarihi belirlenmesi sorunu düzeltildi
    Mutluluk görüşmelerine daha fazla dengeleme çalışması
    Antrenman mutluluğuna ince ayarlar
    Genel antrenman düzeltmeleri
    Takım programı panelinden maçlara katılamama durumu düzeltildi
    Devama basmak için ayarlanan zaman aşımı süresinin yeterince duyarlı olmaması sorunu düzeltildi
    Bazı arayüz düzeltmeleri
    İngiltere, Belçika ve Romanya ligleri başta olmak üzere bazı turnuvalardaki sorunlar çözüldü
    İngiltere'nin ilk 2 ligine gol çizgisi teknolojisi eklendi
    Belli durumlarda hatalı görünen medya öğeleri için düzeltmeler
    Maç sırasında, maç netliğinin çok hızlı bir şekilde artması sorununa düzeltme (Ne demek istiyor pek anlamadım)
    Spiker düzeltmeleri
    Hakem kararlarına ince ayarlar yapıldı
    Oyuncuların tepki sürelerine ince ayarlar yapıldı
    Duran top savunmaları geliştirildi
    Tehlikeli pozisyonlarda, alanlar arası mesafeler kısaltıldı
    Karşı-Pres oyununda topu kovalayan çok fazla oyuncu olması sorunu düzeltildi
    Mantıksal ve doğruluğa yönelik değişiklikler
    Dripling, şut, orta ve oyuncuların atağa katılma zamanlamaları geliştirildi
    İleri seviyede yapay zeka geliştirmeleri
    Yapay zeka için taktiksel geliştirmeler
    Genel eğitim değişiklikleri

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Norain -- 12 Aralık 2018; 1:23:59 >

• Arkadaşlar, alt liglerden oynayan var mı? Varsa da maçın ilginç bir şekilde döndüğüne şahit olup sinirlenen var mı?
    Finlandiya 2´inci liginden Haka ile başladım. 5´inci haftada liderim yani takım lig seviyesine göre iyi. Ama özellikle kornerlerden ve stoperlerimin arasına atılan uzun toplardan çok gol yiyorum. İlk yarısı 3-1 öne geçtiğim bir maç vardı; rakip 10 kişi, topa hakimim ve kalemde doğru düzgün şut görmemişim. Bir korner ve uzun topla maç sonucu 3-3 bitti. Bu durumu oyun mantığı çerçevesinde anlatacak olursa oyundan soğumamış olurum. Hayır işin garip yani, son 20 dakika takımı geri çeksem bile yiyorum bu araya atılan topları.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dis3c

Bu mesaj silindi.
    Fikstür işlemesinde hızlanma var mı peki?
  • Dis3c kullanıcısına yanıt
    yeni save açmaya gerek yok.
  • arkadaşlar şuan 4.sezondayım.Mevcut wonderkidsler 22 yaşına falan geldi alabilmem mümkün değil tabi çok para istiyorlar.Peki oyunun ileriki wonderkidslerini nasl bulabilirim acaba bilen var mı.Atıyorum 2030 yılına geldik o wonderkidsleri bulmanın bir yolu var mı
  • quote:

Orijinalden alıntı: ultrankara

arkadaşlar şuan 4.sezondayım.Mevcut wonderkidsler 22 yaşına falan geldi alabilmem mümkün değil tabi çok para istiyorlar.Peki oyunun ileriki wonderkidslerini nasl bulabilirim acaba bilen var mı.Atıyorum 2030 yılına geldik o wonderkidsleri bulmanın bir yolu var mı
    oyunda sonradan altyapılardan çıkan oyunculara "regen" denir hocam.Regen rehberi tarzı konuları bolca bulabilirsin.Gözlemcilerini Brezilya, Arjantin, Uruguay gibi ülkelere göndermen gerekiyor.Bu tip şeyler görsel anlatımla daha kolay oluyor youtube veya rehberler aracılığı ile çok kolay bulabilirsiniz hocam.

Araştırmanız gereken kilit kelimeler: Football Manager regen rehberi, FM gözlemcilik rehberi, alt yapı rehberi vb.
  • Arkadaşlar oyuncuları en iyi şekilde nasıl geliştirebilirim? Benim oyuncularımın özellikleri artmıyor doğru düzgün, sadece değerleri artıyor.
  • Aragramir kullanıcısına yanıt
    teşekkürler bakıyorum hemen
  • aklıma gelmedi daha önce ama benim fm 19 orjinal değil crackli yani.Yine de regen yaratıyor mu oyun kendi kendine acaba
  • en iyi gelişim maçlarda oynatmaktan geçer hocam, olmadı a takım kadrosuna al ama u21le falan maça çıkabilir şekilde ayarla. antrenman seviyeleri ve hocalar da çok önemli tabi ne kadar kaliteli olursa o kadar iyi ve erken gelişir

• quote:

Orijinalden alıntı: Younes Belhanda

en iyi gelişim maçlarda oynatmaktan geçer hocam, olmadı a takım kadrosuna al ama u21le falan maça çıkabilir şekilde ayarla. antrenman seviyeleri ve hocalar da çok önemli tabi ne kadar kaliteli olursa o kadar iyi ve erken gelişir
    Hocam hepsi süperdi antrenör ve yapılar vs ayrıca takımda 3 sezon ilk 11 oynattım ama elif elmas çok iyi gelişmiyor. Jailson da öyle.

• jailson belki potansiyeline yaklaşmıştır da eljifin gelişmemesi biraz şaşırtıcı. sakatlık vs yaşamadıysa sıkıntı:/ sendeki şu anki durumunu bilmiyorum ama de bruyne, modric vs olmasını beklemiyosun değil mi hocam

• Fazla gelişmez mi yani hocam 5 yıldız gözüküyor messi gibi

• 5 yıldız sana göre 5 yıldızdır, koy barcaya 3 olur o :D

• quote:

5 yıldız sana göre 5 yıldızdır, koy barcaya 3 olur o :D
    Anladım hocam , sağolun.

Oyuncu tavsiyeniz var mı ilk sezon alabileceğim ucuza ama çok iyi gelişen?
  • Gelişir mi bilmiyorum da ilk sene beleşe assane gnoukouri'yi alabilirsin ortasaha merkeze. romanya u19 21 takımlarına bak ucuza kapabilecegin çok yetenekli elemanlar var. sırplar öncelikli olacak şekilde doğu avrupa ülkelerinde de yakalayabilirsin yetenekli adamlar. braga B takımındaki oyuncular yetenekli ve ucuza satıyolar. sol bekleri pedro amador'u 68bin euroya aldım yanlış okumadın 68K :D

• quote:

Gelişir mi bilmiyorum da ilk sene beleşe assane gnoukouri'yi alabilirsin ortasaha merkeze. romanya u19 21 takımlarına bak ucuza kapabilecegin çok yetenekli elemanlar var. sırplar öncelikli olacak şekilde doğu avrupa ülkelerinde de yakalayabilirsin yetenekli adamlar. braga B takımındaki oyuncular yetenekli ve ucuza satıyolar. sol bekleri pedro amador'u 68bin euroya aldım yanlış okumadın 68K :D
    Teşekkürler hocam.

Pedro Amador'a teklif yaptım aynı şekilde kabul ettiler fakat Fenerbahçe'ye gelmek istemiyor.
  • 
Sayfa: önceki 10421043104410451046
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.