Şimdi Ara

/ / FOOTBALL MANAGER 2020 / [ANA KONU] / / [v20.4.4] (1039. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
23.476
Cevap
149
Favori
1.414.351
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10371038103910401041
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    işaretleyince tüm oyuncuların özelliklerini görürsün, işaretlemediginde gözlemci gönderip görmen gerekir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler nolur 2 3 tavsiye verin acaip kötüyüm uefada zar zor 1 puan alabildim, lig desen 4.yüm son 3 maçtır kazanamıyorum, gs yi bjkyi yendik göztepe fırladı bir yerden lider oldu.

We miss you COCU

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • kanka halıcı tayfaya dikkat et

• Arkadaşlar selam. Oyunu daha yeni aldım steam üzerinden. İndirip oyuna başladığımdan beri bi grafik problemi var anlamadım gitti. Ekran kartı driverını da güncelledim ama sorun neden kaynaklanıyor yaşayan varmı bunu. Fotoğrafları ekledim.

/ / FOOTBALL MANAGER 2020 / [ANA KONU] / / [v20.4.4]/ / FOOTBALL MANAGER 2020 / [ANA KONU] / / [v20.4.4]

Güncelleme...

Geforce Experience güncelleyip ayarları optimize edince düzeldi...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bloodstar -- 25 Kasım 2018; 20:1:32 >

• Yazın büyük kulüplerin oynadığı şampiyonlar turnuvasını yapmışlar.

https://community.sigames.com/topic/455409-international-champions-cup-v2-2018-19/

Aslında oyuna bu özellik gelmeli, sponsorlar iyi paralı davetle gidilen turnuva yapmalı, ilerde kesin eklerler.
  • Arkadaşlar tema tavsiyesi verebilirmisiniz görseli hoş fazla karışık olmayan.. Oyunu aldığımdan beri tema yüzünden ısınamadım birinin oyuncu profil ekranı hoşuma gitmiyor diğeri aşırı karışık geliyor vs

• quote:

Orijinalden alıntı: Marty.McFLY

Yazın büyük kulüplerin oynadığı şampiyonlar turnuvasını yapmışlar.

https://community.sigames.com/topic/455409-international-champions-cup-v2-2018-19/

Aslında oyuna bu özellik gelmeli, sponsorlar iyi paralı davetle gidilen turnuva yapmalı, ilerde kesin eklerler.
    Var zaten bildiğim kadarıyla.

• Fm 18 oynamaya devam ediyorum. Takımıma aldığım regenler ile 3 ayda bir yeni sözleşme önermek zorunda kalıyorum sürekli dev kulüpler izliyor. 19 da bu durum aynı devam mı arkadaşlar?
  • quote:

Orijinalden alıntı: miyavlayankirpi

Fm 18 oynamaya devam ediyorum. Takımıma aldığım regenler ile 3 ayda bir yeni sözleşme önermek zorunda kalıyorum sürekli dev kulüpler izliyor. 19 da bu durum aynı devam mı arkadaşlar?
    Evet

• Kanat oyuncularım maç içerisinde otomatik olarak yer değişiyor. Maç içinde düzeltiyorum, tekrar yer değişiyor, düzeltiyorum geri yer değişiyor. Resim ile gösteriyorum. Bu bir hata mıdır?
    https://prnt.sc/ln4bvt
  • İlk sezonda Tuzlaspor'u 1. lige çıkarmayı başardım. Şimdi önümde daha zorlu bir süreç var. Düşmemek için en az 4 transfer yapmam lazım olmayan bütçe ile bunu nasıl becereceğim hala bilmiyorum. Sezon başında Türkiye kupasında maalesef ilk maçta elenmek üzdü. İstatistikleri atmadan önce buradan Murat Yılmaz'a teşekkür etmek istiyorum takımı tek başına sırtında taşıdı.

/ / FOOTBALL MANAGER 2020 / [ANA KONU] / / [v20.4.4]

• Bu arada şu arkaya top kaçırma mevzusunu bir türlü çözemedim yediğim gollerin neredeyse hepsi bu yüzden oldu. Yardımcı olabilecek varsa önerilere açığım.
  • Elan Morin Tedronai kullanıcısına yanıt
    Tur daveti geliyor ama o ülkenin takımlarıyla yapıyorsun. Şl gibi bişey olsa daha prestijli güzel olurdu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: webproducor

Kanat oyuncularım maç içerisinde otomatik olarak yer değişiyor. Maç içinde düzeltiyorum, tekrar yer değişiyor, düzeltiyorum geri yer değişiyor. Resim ile gösteriyorum. Bu bir hata mıdır?
    https://prnt.sc/ln4bvt
    Taktik kısmında oyuncu bölümüne gir yer değiştiren oyuncuyu seçtiğinde altta görürsün. Hazır taktik kullanıyorsun galiba, yapan eleman öyle ayarlamış.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Marty.McFLY

Taktik kısmında oyuncu bölümüne gir yer değiştiren oyuncuyu seçtiğinde altta görürsün. Hazır taktik kullanıyorsun galiba, yapan eleman öyle ayarlamış.

Alıntıları Göster
    teşekkürler, dediğin gibiymiş. hazır taktik kullanıyordum bu yüzden sürekli yer değişiyorlarmış. düzelttim
  • Jailson'un 11M € değeri var. Marsilya gelip 3M € teklif yapıyor reddediyorum hemen başlıyor ağlamaya takımı ayağa kaldırmaya. Barış'ın 6.25M € değeri var. 750 bin € teklif yapıyor üç kulüp.

750 bin € yahu. O da taksitle falan. Reddediyorum. Vay efendim niye reddediyormuşum hemen takımı ayaklandır. İnanılmaz soğudum cidden. Bıktım uğraşmakla herkesi bedavaya verelim madem

• Fortescue kullanıcısına yanıt
    Bu tarz teklifleri reddederken izlediğim yol, o oyuncunun rotasyonda önemli bir oyuncu olduğunu belirten seçeneği işaretleyerek reddetmek oluyordu hep. Böylelikle neden satmadığını anlayabiliyordu oyuncu. Nedensiz yere reddetmek bazı oyuncularda bu sıkıntıyı yaşatabiliyor. Sonrası malum...
  • Antreman olarak ne önerirsiniz? eski serilerde sezon başı kondisyon sonrasında dengeli yapardım. Dengelinin karşılığı kapsamlı sanırsam.
  • Beyler oyunu ingilterede oynuyorum. Transferlerde çalışma izni konusunda sıkıntılar çekiyorum. Çalışma izni alamıyorum oyuncularıma ve itiraz ettiğimde kabul edilmiyor. Brezilyalı genç yetenekler bir bir kaçıyor. Nasıl çözerim bi yardımcı olursanız sevinirim
  • sorunvaraga1 S kullanıcısına yanıt
    Lig kurallarında ne yazıyor? İlk sezondaysan bekle brexit oluyor rahat izin alırsın.

• 
Sayfa: önceki 10371038103910401041
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.