Şimdi Ara

/ / FOOTBALL MANAGER 2020 / [ANA KONU] / / [v20.4.4] (1033. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
23.476
Cevap
149
Favori
1.414.282
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10311032103310341035
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: fSinatra

4. sezonda oyuncular birden antrenman programını beğenmemeye başladılar. Yoğunluk az dediler. Ekstra antrenman ekledim bende.
    Bu seferde programdaki ani değişiklikten mutsuz oldular.. napmalı?

Ertuğrul Ersoy'u deneyen var mı? Karar alma ve soğukkanlılık düşük ama Türk defans yokluğunda iş yapar mı bilemedim. 6M € serbest kalma bedeli var altına da vermiyor Bursa.
  • Legia'dan güzel regenler çıkıyor uzun kariyer yapanlar arada baksın. Özellikle Türk takımları için ucuza alıp iyi paraya satacağınız adamlar oluyor.
  • Brezilya, Arjatin ve Belçika'ya gözlemci gönderdim. başka nereye göndermeliyim?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Norain -- 16 Kasım 2018; 0:31:30 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Marty.McFLY

Legia'dan güzel regenler çıkıyor uzun kariyer yapanlar arada baksın. Özellikle Türk takımları için ucuza alıp iyi paraya satacağınız adamlar oluyor.
    Uzun vadede MLS de iyidir. Ben ikinci messiyi utahta bulup bedava getirmiştim fm 2018in 2026 yılında . Bunun dışında birçok amerikalı/kanadalı genç futbolcu çıkıyordu iyi statlara sahip.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Elan Morin Tedronai -- 16 Kasım 2018; 0:57:22 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Elan Morin Tedronai kullanıcısına yanıt
    Evet Amerika da iyi gerçekten forveti ordan aldım bu kariyerde.

• Eljif Elmas’ın gücünü 9 yapan yapımcılar neyin kafasını yaşıyordu acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: MA11

Hileli taktikle oyunda basari saglayip zevk mi aliyorsunuz ?
    Evet , detaylarla uğraşacak kadar vaktim yok maleseef, yoğun bir hayatım var .. kaldı ki bu hile değil , tutan bir taktik sadece..
  • Medel'in zıplaması 9
  • dogan107 kullanıcısına yanıt
    Oynayis tarziniz tabiki sizi ilgilendirir ama bence zevkli öldürüyor.

Bu aralar benim de zamanim kisitli. Lakin guzel bir taktige gore oyuncu almak bile baska bir zevk.

• Oyunda taktik nasıl yükleniyor taktik yüklemeye çalıştım ama bir türlü görmüyor uzantıyı mi değiştirmek gerekiyor ?

• oyunun kolaylığını çözmüşlerdir dedim
    hala aynı
  • aynen beni ilgilendirir.

• yeni antrenman düzenini anlayamadım bir türlü, sezon başı kondisyon yüklemesi yaptırmak istiyorum ama nasıl yapacağız konu hakkında bilgisi olan yardımcı olabilir mi ?
  • Alsancak kullanıcısına yanıt
    Aynı şekilde hocam, maalesef bende bir türlü çözemedim.
  • Arkadaşlar, altyapıya önem veren sempatik bi takım arıyorum. TR hariç.Büyük liglerden olsa daha iyi olur

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Rheimough1 R kullanıcısına yanıt
    La Liga- Betis, Sociedad, Espanyol (Ath bilbaoyu saymıyorum bile:D)

İtalya- Atalanta

İngiltere- yok denecek kadar az en azından PL düzeyinde ama Southampton bir nebze önde, daha büyük istersen Tottenham var ama bence bozma onların yapısını iyi gidiyolar çekişme de lazım lige :D

Fransa- Rennes-Monaco (henry'ye dokunma hocam :( ) Lille, ek olarak bordeaux'u alıp onlara katabilirsin fransada cogu takım iyi oyuncu çıkarıyo zaten

Hollanda- 3 büyük harici AZ öneririm

Portekiz- 3 büyük harici braga,vitoria guimaraes öneririm

Belçika- Genk, Gent ve diğerleri hocam hepsi önem veriyo :D

Almanya- Leverkusen, Gladbach, Hoffenheim veya tercihen Schalke

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Younes Belhanda -- 17 Kasım 2018; 0:6:8 >
  • Bu regenleri ucuza almanın bir yolu yokmu ya kime el atsam 10 san açıyor ağzını 16 yaşında ki çocuğa

• + Medyacığım biraz abartıyor olabilir misin?
    - Yoo.

• Fortescue kullanıcısına yanıt
    adam cevap bile vermemiş, medyaya bak ya

• Arkadaş bu oyuncular daha ne istediğini kendi bilmiyor.

Biri as takımda oynadığı süreden memnun olup "ilk 11 oynatmıyorsun" diye laf yapıyor öteki daha iyi takımda oynamak için ayrılmak isteyip satmaya çalışınca "beni göndermeye çalışıyorsun, ben takımda kalacağım" diye tribe giriyor.
  • 
Sayfa: önceki 10311032103310341035
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.