Şimdi Ara

/ / FOOTBALL MANAGER 2020 / [ANA KONU] / / [v20.4.4] (1027. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
23.476
Cevap
149
Favori
1.413.872
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10251026102710281029
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Taktiğin yanında oyuncular arasındaki bağlantı çizgileri de çok önemli. Hazırlık maçlarından itibaren as takımla maçlara çıkman lazım ki hızlı alışsınlar birbirine.
  • Fenere geçtik ilk play offu geçtim

İlk 3 maç ts gs başak

Hayırlı işler

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar oyun bu sene eski versiyonlara göre daha mı çok kasıyor yoksa bana mı öyle geliyor? Son gelen güncelleme de fayda etmedi, sistemim iyi olmasına rağmen oyun çok yavaş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sismancocuk -- 7 Kasım 2018; 20:19:20 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sismancocuk

Arkadaşlar oyun bu sene eski versiyonlara göre daha mı çok kasıyor yoksa bana mı öyle geliyor? Son gelen güncelleme de fayda etmedi, sistemim iyi olmasına rağmen oyun çok yavaş
    Arayüzde bi' kasma, takılma var o geçişler oluyor ya sayfadan sayfaya. Onun dışında maç esnasında 2D veya 3D de, veya oyunda ileri tarihe gitmek için tıklayınca o bekleme - işlem esnasında kasma yok. Fakat arayüzde sıkıntı var gibi.
  • la 2 gb güncelleme mi olur yaa bunla mı ugrasacam her hafta

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-0988D7594

Arayüzde bi' kasma, takılma var o geçişler oluyor ya sayfadan sayfaya. Onun dışında maç esnasında 2D veya 3D de, veya oyunda ileri tarihe gitmek için tıklayınca o bekleme - işlem esnasında kasma yok. Fakat arayüzde sıkıntı var gibi.

Alıntıları Göster
    Evet hocam arayüzde sıkıntı var, çok sık kasma oluyor. Ekran çözünürlüğünü düşürdüm, pencere moduna geçtim ama fayda yok
  • bir oyun mantıksal olarak hiç mi gelişme göstermez arkadaş, yedek olarak aldığım oyuncu 3 maç sonra ilk 11 oynamak için ağlıyor, iyi ki para vermemişim.
  • Eski serilerde yukarıda Quick search ile gerek takım gerek de oyuncu arayabiliyorduk 2019 da oyuncu aramayı nasıl yapıyoruz?
  • pencere modu aktif değil seçemiyorum nasıl yapacağız onu ?

bir de mouse imleci ile istediğim şeyi tıklayamıyorum hep alttakine tıklıyor nedendir ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: VectrAirliness

pencere modu aktif değil seçemiyorum nasıl yapacağız onu ?

bir de mouse imleci ile istediğim şeyi tıklayamıyorum hep alttakine tıklıyor nedendir ?
    2. sorunun sebebi sanırım laptopu hdmi ile monitöre bağlamış olmamdan kaynaklı çözünürlükler uyuşmuyor.
    1280x720 yaptım ama yine olmadı.
  • Alırken sözleşmesinde kadro durumu yedek olarak yapıyor musunuz? Kaldı ki yedek de olsa bazı oyuncular 11 de şans istiyorlar. Hepsi demek yanlış olur.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Oyunda sürekli futbolcuların sakatlanması olayını bi bitiremediler. Yıllardır aynı durum alıştık artık.

Bazen çok saçma goller oluyor. Daha ben öyle gol yemedim ama rakip çok saçma goller yedi, hatta bazıları kendi kalelerine attılar.

2018e göre oyun daha kolay olmuş ama hala taktikte istediğimi yakalayamadım bir türlü. Oyunun hazırladığı taktikleri denedim ama beğenmedim. Bir maç çok iyi oynuyorlar bir maç berbat oynuyorlar. Kendim bir taktik yarattım bakalım onla nasıl olcak.

Ayrıca gözlemciler çok güzel oyuncular öneriyorlar. Bonservisleri de uygun oluyor. 2017 ve 2018de gözlemcileri hiç beğenmemiştim ama bunda baya iyiler. O kadar çok iyi oyuncu önerdiler ki hepsini almak istiyor canım

Türk genç oyuncular da sanki daha iyi bu sene. Gerçekte anadolu kulüplerinde güzel oynayan oyuncular da daha iyi yapılmış bu sene. 3 büyükler için alınabilir kıvamda. Tabi daha ilk sezondayım. 2. sezonda kendi kafamıza göre güzel bir kadro kurunca asıl o zaman başlar oyun
  • 2021 yazında Beşiktaş Çağlar'ı 300bin sterline aldı. Ölücülüğün böylesi

Bu arada Abdulkadir çokiyi ama Yusuf'ta iş yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Marty.McFLY -- 8 Kasım 2018; 14:37:27 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fenerliso

Oyunda sürekli futbolcuların sakatlanması olayını bi bitiremediler. Yıllardır aynı durum alıştık artık.

Bazen çok saçma goller oluyor. Daha ben öyle gol yemedim ama rakip çok saçma goller yedi, hatta bazıları kendi kalelerine attılar.

2018e göre oyun daha kolay olmuş ama hala taktikte istediğimi yakalayamadım bir türlü. Oyunun hazırladığı taktikleri denedim ama beğenmedim. Bir maç çok iyi oynuyorlar bir maç berbat oynuyorlar. Kendim bir taktik yarattım bakalım onla nasıl olcak.

Ayrıca gözlemciler çok güzel oyuncular öneriyorlar. Bonservisleri de uygun oluyor. 2017 ve 2018de gözlemcileri hiç beğenmemiştim ama bunda baya iyiler. O kadar çok iyi oyuncu önerdiler ki hepsini almak istiyor canım

Türk genç oyuncular da sanki daha iyi bu sene. Gerçekte anadolu kulüplerinde güzel oynayan oyuncular da daha iyi yapılmış bu sene. 3 büyükler için alınabilir kıvamda. Tabi daha ilk sezondayım. 2. sezonda kendi kafamıza göre güzel bir kadro kurunca asıl o zaman başlar oyun
    gözlemciler konusunda ben de hayretler içerisindeyim.

su an 80 90 arası bir futbolcu için maliyet 1 2 m olunca çok pahalı der oldum. 87 puanlık adam 35k olur mu? gerçi ben 50k verdim 15 k da bahşiş :) su an kirada 12 13 tane yabancı var 16 17 18 yaşlarında. ve sadece takip listesinde yeter artık ne yapacam bunları diyerek transfer etmediğim bir sürü beleş genç var ve hepsi 80+ puanlı.

ama bu da insanın hevesini kırıyor. 2018 de zzar zor denk geliyordu böyle ve bulunca insan büyük keyif alıyordu. şimdi ise gelmesin gari der oldum.

Türk oyuncularda bence olayı düzeltmişler. 2018 i 9 10 sezon boyunca oynadım ve kaliteli Türk oyuncu bulmak çok zor oluyordu. şimdi işler değişmiş.
  • oyun çok gereksiz ve aşırı saçma olmuş bu yıl oyun motoruna resmen ...çlar 40 tane şut atıyorum maç başı topla oynama yüzde 60-40 1 kere gelip atıp yenip gidiyolar

kadromu yazıyorum takım 10.u

timo horn

javi ordets rakitskly almanyada üst düzey bi sol bek unuttum 20 milyona aldım

jailson lucas romero

oliver

malcom pavon

origi

takım fenerbahçe birde oynamayan oyuncular sürekli kavga çıkartıyo her an böyle bi saçmalık olamaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-ACF8F4F94

gözlemciler konusunda ben de hayretler içerisindeyim.

su an 80 90 arası bir futbolcu için maliyet 1 2 m olunca çok pahalı der oldum. 87 puanlık adam 35k olur mu? gerçi ben 50k verdim 15 k da bahşiş :) su an kirada 12 13 tane yabancı var 16 17 18 yaşlarında. ve sadece takip listesinde yeter artık ne yapacam bunları diyerek transfer etmediğim bir sürü beleş genç var ve hepsi 80+ puanlı.

ama bu da insanın hevesini kırıyor. 2018 de zzar zor denk geliyordu böyle ve bulunca insan büyük keyif alıyordu. şimdi ise gelmesin gari der oldum.

Türk oyuncularda bence olayı düzeltmişler. 2018 i 9 10 sezon boyunca oynadım ve kaliteli Türk oyuncu bulmak çok zor oluyordu. şimdi işler değişmiş.

Alıntıları Göster
    puanlara aldırma full 80+takım yaptım yine başarısız oluyosun oyunu zorlaştırmışlar
  • İlk kez bu oyunu orjinal satın aldım. Adamların o kadar oyununu oynadık vicdan yaptım **** den satın aldım. Şimdi indiriyorum steamden.

Bu yıl hiç editör kullanmadan acı çeke çeke oynayacağım.

Editörde genelde gözlemcilerin ve antrenörlerin puanlarını yükseltip başlıyordum bu yıl yapmayacağım. Acı çeke çeke oynamak nasıl görelim.
  • FMRTE 19 alan bir arkadaş 3 cihazda kullanılabilir diye diğer iki hesabı satışa çıkarmıştı öyle bir şey yapalım yoksa oyun çok zor kardeşim hilesiz olmuyor.
  • İntel işlemci sahipleri son güncellemeyi yapsın oyun farkediyormuş Miles yazdı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Marty.McFLY

İntel işlemci sahipleri son güncellemeyi yapsın oyun farkediyormuş Miles yazdı.
    Ne konuda fark ediyormus hocam stabilite akicilik falan mi? Bir de son guncellemenin sizde boyutu ne kadardi ben touch oynuyorum bende 2 gb civari bi güncelleme gelmişti

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 10251026102710281029
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.