Şimdi Ara

/ / FOOTBALL MANAGER 2020 / [ANA KONU] / / [v20.4.4] (1026. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23.476
Cevap
149
Favori
1.414.353
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10241025102610271028
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    / / FOOTBALL MANAGER 2020 / [ANA KONU] / / [v20.4.4]

2021 yılındayım oyuncu profili isteyenler yazabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi burak0632 -- 6 Kasım 2018; 21:4:57 >
  • Ufak bir guncelleme geldi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: emreyavuzz61

Sol bar varya arkadaslar gözlemleme kadro oyuncular vs sekmeleri. Orda sadece ikon cıkıyor. Yazılar yazmıyor. Çözünürlükle mi alakalı bu? Yazılarda cıksın istiyorum ezberleyemem o kadar ikonu. Çözünürlükte sadece 1024-768 var neden ?

Bu arada ekran kartım yanmış oyunu ekran kartsız oynuyorum. Çok yavaş ne yazık ki. Tamiri 400 tl imiş. Yok mu ucuz yollu bi çözümü arkadaslar ? Zaten 2d oynuyorum ama genel olarak cok yavas herşey.
    maalesef hocam :(

• Ne yazık ki ekran kartı olmadıgı icin oyun donuyor ama asıl aorun bu değil donsun yine oynarım kart olmadıgı icin çözünürlük ayarı yapamıyorum ve yazılar ya kocaman oluyor ya cok kücük taktik ekranı kocaman oluyor sağda adam sürüklenen yer arkada kalıyor tuhaf şeyler oluyor çözünürlük ve yazı boyutları tam ayarlanmıyor. Fm 2006dan beri aktif oynadıgım seride ne yazık ki bu sene ben yokum. Çok üzgümüm çok...

• Son yillarda gordugum en zevkli Super Lig oluyor. Oyundaki yapay zeka da bi hayli gelismis bu seride.

Ligde Bjk baya bilindik ve iyi topcular aliyor. Eskideki gibi sacma transfer yok.

Fenerde FFP sikintisindan zorlaniyor ama yine de iyi adamlar kiraliyor.

Anadolu takimlari fena gitmiyor. Son zamanlar da oynadigim en zevkli kariyer oluyor.

Bir eksi yani ise Fenerde Cocu kovulduktan sonra yine bir Hollandali gelmis,o olmamis.

• Bende Fenerbahçe ile ilk turda baseli iki maçta da yenerek eledim daha sonra slavia prag ile eşleştim onlarda kievi elemişlerdi, kesin şampiyonlar ligine kaldım diye seviniyordum hıyar Stoch iki maçtada efsane oynarak eledi bizi ve Stochun şampiyonlar ligi hayali gerçek oldu bizde uefanın yolunu tuttuk :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: MA11

Son yillarda gordugum en zevkli Super Lig oluyor. Oyundaki yapay zeka da bi hayli gelismis bu seride.

Ligde Bjk baya bilindik ve iyi topcular aliyor. Eskideki gibi sacma transfer yok.

Fenerde FFP sikintisindan zorlaniyor ama yine de iyi adamlar kiraliyor.

Anadolu takimlari fena gitmiyor. Son zamanlar da oynadigim en zevkli kariyer oluyor.

Bir eksi yani ise Fenerde Cocu kovulduktan sonra yine bir Hollandali gelmis,o olmamis.
    Gs fernando-vecino-drinkwater gibi fantastik bir ortasaha kurdu. Takımlar müthiş transfer yapıyor.

• Durmaplay.com sitesinde 109 tl görünüyor sizce güvenilir bir site midir?

• lastwarriors kullanıcısına yanıt
    Geçen sene oradan aldım bir sıkıntı olmadı hocam

• Elan Morin Tedronai kullanıcısına yanıt
    Benim oyunda da kolasinac ı kiraladılar adam soldan yaldır yaldır koşuyor

• Arkadaşlar taktik için kaç maç sabretmeliyim tam oturması için

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Memoland kullanıcısına yanıt
    Birkaç maç yetmez. Tam anlamıyla oturması için birkaç ay geçmesi gerekli.
  • MA11 kullanıcısına yanıt
    Fenerbahçe kadrosunu paylaşır mısın ? Merak ettirdin :)
  • MA11 kullanıcısına yanıt
    Peki bu süreçte tatktiğe ufak dokunuşlar yapmakmı lazım yoksa takımın tamemen uyum sağlamasımı önemli

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Takım antrenmanını asistana devreden var mı benden başka? Şimdiye kadar böyle bir şey yapmamıştım ama çok karışık ve detaylı geldi. Araştırma da yapmamıştım. Yanlış bir şey yapmamak için otomatiğe aldım. Taktik, mentorluk ve bireysel antrenmanları kendim hallettim ama yine de insan suçluluk hissediyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jefferson Starship

Takım antrenmanını asistana devreden var mı benden başka? Şimdiye kadar böyle bir şey yapmamıştım ama çok karışık ve detaylı geldi. Araştırma da yapmamıştım. Yanlış bir şey yapmamak için otomatiğe aldım. Taktik, mentorluk ve bireysel antrenmanları kendim hallettim ama yine de insan suçluluk hissediyor.
    Ben devrettim özellikle Türkiye'de pek etkilemiyor zaten iyi kadron varsa sezon başı tatile çık, sezon sonu döndüğünde şampiyonsun kesin. Ben asistana devretmeyince günde 3 antrenman yapıyorum o da futbolcuları mahvediyor bende adamlara acıdığım için asistana bıraktım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Valentino

Ben devrettim özellikle Türkiye'de pek etkilemiyor zaten iyi kadron varsa sezon başı tatile çık, sezon sonu döndüğünde şampiyonsun kesin. Ben asistana devretmeyince günde 3 antrenman yapıyorum o da futbolcuları mahvediyor bende adamlara acıdığım için asistana bıraktım.

Alıntıları Göster
    Ben de 3 antreman yaptırıyorum sorun yok. Lig için değil de oyuncu gelişimi için.

Fikstür yoğunsa maçlardan sonra 3 antreman recovery, sonraki maça kadar hafiflerden 3 adet her gün idman. Fikstür haftada bir maç ise maçtan sonra 3 idman recovery, arkasına sürekli yoğun idman. Sezon başı kampım çok ağır geçiyor, erken açıp haftalarca hazırlık maçı olmadan fizik idman (özellikle endurance) yaptırıyorum, kondisyonu u21 maçlarında kazandırıyorum. Oyuncuların arka arkaya maçlarda yorulma sorununu da böylece çözdüm.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Elan Morin Tedronai -- 7 Kasım 2018; 18:49:28 >

• lastwarriors kullanıcısına yanıt
    Bir cok sefer oyun aldım oradan sorunsuz sekilde ..guvenilir bir site.

• quote:

Orijinalden alıntı: vista1

FCKDRM adlı grup oyunu öptü

http://oyungezer.com.tr/haber/55068-denuvo-ya-bir-darbe-daha-5-2-versiyonu-kirildi
    Oyunu değil koruma sistemini öpmüş.

Genel olarak yazıyorum:

Şahsen uzun süredir bu tarz kırılma - korsan oyun linklerini ve haberlerini takip etmiyorum. Hangi oyunun korsanı var hangisi kırılmamış bilmiyorum yani.

Sevdiğim bir seriyse veya ilgimi çektiyse alırım orijinal oynarım. Beğenmezsem iade ederim. İlgimi çekmediyse zaten teşebbüs etmem korsan oynamaya.

Beğendiysem zaten içime de oturmaz hani, adamlar yapmış ben de hoşuma gitti iyi vakit geçiriyorum oyun güzel diye düşünürüm hak etmişler derim. Fiyatı pahalıysa da indirime girmesini beklerim uygun fiyattan almaya çalışırım. Bu fiyata düşene kadar da oynamam zaten oynamazsam ölmüyorum.

• 
Sayfa: önceki 10241025102610271028
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.