Şimdi Ara

/ / FOOTBALL MANAGER 2020 / [ANA KONU] / / [v20.4.4] (1081. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23.476
Cevap
149
Favori
1.414.283
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10791080108110821083
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar merakımdan soruyorum in game editör kullanan varmı hangi takım olursa olsun ne bileyim tesisleri son kalite yapma,maddi anlamda yükseltme felan vs vs😀

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşımla online FM 19 oynarken oyuncu sattık ve parası geldikten oyun içi süre ile yaklaşık 1 hafta sonra bütün paranın yönetim tarafından alındığını ve bunun FFP den kaynaklandığını acı bir tecrübe ile öğrendik. Şimdi bu noktada değerli DH üyelerine sorum şudur. İngame Editör ile FFP kalkıyor oraya kadar eyvallah da Editör ile transfer bütçesine para ekleyebiliyor muyuz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lagethon

Arkadaşımla online FM 19 oynarken oyuncu sattık ve parası geldikten oyun içi süre ile yaklaşık 1 hafta sonra bütün paranın yönetim tarafından alındığını ve bunun FFP den kaynaklandığını acı bir tecrübe ile öğrendik. Şimdi bu noktada değerli DH üyelerine sorum şudur. İngame Editör ile FFP kalkıyor oraya kadar eyvallah da Editör ile transfer bütçesine para ekleyebiliyor muyuz?
    İllaki ekleniyordur, editörü biraz kurcalamaniz lazım. Takıma para eklersiniz ffp işini çözebilirsiniz en kötü ihtimalle. Benim takımda da para kalmadı yönetim transfer yüzdesini düşürdü 2 kere.

• Kaldığımız yerden devam.

/ / FOOTBALL MANAGER 2020 / [ANA KONU] / / [v20.4.4]
  • Yeni bir kariyer açıp Trabzonspor'u yönetip başarı ve maddi olarak belli bir yere getirdikten sonra Liverpool'un başına geçip güzel bi temizlik yaptık.

• transfer yamasıyla fenerbahçe kariyeri sarıyor. ilk sezonu şampiyon tamamladım. ankaragücünde 187 potansiyel regen forvet çıkmış ilk sezon olduğu için alamadım devre arasında alacağım buda ilk sezon sonu transferlerim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Olcaysson -- 5 Ağustos 2019; 13:38:39 >

• bir türlü istenen seviyeye gelemedi, atamıyor golleri. satacağım ne yazık ki sezon sonu.

josef martinez (ismi çıkmamış )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mikailc78 -- 5 Ağustos 2019; 20:24:32 >
  • mikailc78 kullanıcısına yanıt
    Yardımcı forvet deneyin

• Arkadaşlar selam

Yillar sonra Fmye geri dönmeyi düşünüyorum.

Bunun için laptop alacağım. Başka oyun oynama niyetim yok.

Fm ve devam serisini 3 5 yıl rahat oynatsin yeter.

Asagidaki laptop işimi görür mü? Fazla gelir mi?

Yorum rica ederim.

https://www.hepsiburada.com/lenovo-20kv000ftx-e585-amd-r7-2700u-8gb-256ssd-amd-v8-2gb-15-6-fhd-dos-p-HBV00000MG1B6?magaza=teknoraks&wt_gl=cpc.elk.bilgisayar-notebook.pla&gclid=EAIaIQobChMI1eiEgKTs4wIVmK3tCh3bSwZhEAQYAiABEgIv5_D_BwE&utm_campaign=DonanimHaber&utm_medium=referral&utm_source=DonanimHaber

• quote:

Orijinalden alıntı: TheContact

Yardımcı forvet deneyin
    Sattım sonunda.. Tr kupası Balıkesirspor a karşı birsuru pozisyon harcayıp 1 golü de bedavadan atınca "seninle ayrılık vaktimiz geldi" dedim. 8.5m a sattım devre arasında.. Arp ve dadasov ile sezonun geri kalanını geçireceğim. Erkan eyibil i aldım, sol sağ ofansif çalışırsa birseyler olur. Kiralık forvet bakıyorum, arp dan sıra gelmez ama sakatlık falan olursa ortada kalmayalım..

Transferin bitmesine 15 gün var. Bakalım neler olacak.. Ekran görüntülerini atarım.

Bu arada Avrupa liginde ajaxla eşleştim, sanırım Avrupa maceram buraya kadar..

• lynx1907 kullanıcısına yanıt
    Laptop yerine masaüstü toplamak daha iyi olmaz mı?

• cayadüsensinek kullanıcısına yanıt
    Laptop düşünüyorum hocam . ev / iş ortamı için daha kullanışlı olacak.

Gönderdiğim laptop nasıl FM için ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: lynx1907

Laptop düşünüyorum hocam . ev / iş ortamı için daha kullanışlı olacak.

Gönderdiğim laptop nasıl FM için ?
    AMD yerine intel + nvidia işbirliği daha iyi gelmiştir bana. 4000tl bandında güzel laptoplar var. Asuslara lenovolara bak derim. Tek bir siteye de kilitlenme. Fiyat karşılaştır, ekran kartı performansları karşılaştır öyle al derim.

Forvet konusunda ben de çok çektim hocam. Fener kariyerimde 4 sezonda yaklaşık 10'a yakın forvet değiştirdim. En son Roma'dan Patrick Schick'i aldım cuk oturdu açıkçası. Mümkünse zihinsel özellikleri sağlam (özellikle karar alma, kararlılık ve soğukkanlılık üçlüsü) forvetlere bakın ve oynattığınız taktiğe uygun forvet alın. Yani ben komple forvet oynatıyorum kendi taktiğimde, fırsatçı veya yaratıcı forvet tarzı aldığım adam maalesef oynayamıyor. Ayrıca kanat veya kanat forvetlerinizin santraforu beslemesi çok önemli.

Bu arada oyunda oynadığım en iyi forvet şu ana kadar Aubameyang. Böyle bir şey yok arkadaş, Arsenal kariyerimde inanılmaz oynadı adam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Wallcroft

Forvet konusunda ben de çok çektim hocam. Fener kariyerimde 4 sezonda yaklaşık 10'a yakın forvet değiştirdim. En son Roma'dan Patrick Schick'i aldım cuk oturdu açıkçası. Mümkünse zihinsel özellikleri sağlam (özellikle karar alma, kararlılık ve soğukkanlılık üçlüsü) forvetlere bakın ve oynattığınız taktiğe uygun forvet alın. Yani ben komple forvet oynatıyorum kendi taktiğimde, fırsatçı veya yaratıcı forvet tarzı aldığım adam maalesef oynayamıyor. Ayrıca kanat veya kanat forvetlerinizin santraforu beslemesi çok önemli.

Bu arada oyunda oynadığım en iyi forvet şu ana kadar Aubameyang. Böyle bir şey yok arkadaş, Arsenal kariyerimde inanılmaz oynadı adam.
    takımın 1. forveti. fena oynamıyor, aramız iyi bu aralar. josef martinez e çok şans verdim ama çok kaçırdı karşı karşıya falan.

ikinci forvet bu, 21 yaş altıda iyi performans sergiledi, as takımda oynamak istiyorum diyince çıkardım.

bunu da yeni aldım, kralık olarak interden, ihtiyaç olur mu bilmem ama ljacic ofansta eksiklik var dedi mutsuz oldu, aldım işte

kanatlarımı da paylaşayım. antonio marin çok iyi sol kanat akıyor maşallah. sayda da yuri alberto var, ufak bi sakatlığı vardı, atlattı kırmızı gördü. 1-2 hafta kestim bende. 18 yaşında ama iyi yerlere gelecek gibi duruyor. raumdartner kanat forvet falan oynayabiliyor.

son olarak erkan eyibil i bulduk, gözlemciler iyi diyorlar umarım iyi çıkar, sağ sol ofansif eğiteceğim. ortada ljacic ve yusuf yazıcı var. işimi görüyor.

saolsun dh yine kanser etti, 4-5 resim yükleyemedik, spoiler ile yükledim, kastırmasın tarayıcınızı diye.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mikailc78 -- 6 Ağustos 2019; 15:46:20 >

Hocam zaten Fiete Arp oyunun bugu gibi bir şey. Josef'ten Arp'a geçmek, eşekten inip ata binmek gibi olmuş. Ayrıca Antonio Marin'de süper profile sahip ikisi de felaket paralar kazandırır sana diye düşünüyorum.

Ben de ikinci sezon Pavon'u Liverpool'a 45'e satmanın ekmeğini yedim. Sağ kanada 17.25'e Kluivert (Roma'da), sol kanada da 10.25'e Marko Pjaca'yı aldım Juve'den. Santraforda da Schick var onu da sağolsun Roma listeye koymuştu 6m gibi komik bir rakama kapattım.

Benim hücum hattı da böyle hocam. 2021 / 2022 sezonunun başındayım. Geçen sezondaki performanslarını da altına koydum.

Kluivert

Pjaca

Schick

• Wallcroft kullanıcısına yanıt
    zor da olsa bakabildim resimlere. yenilmez forvet hattı kurmuşsun hayırlı olsun

kaliteli yardımcılar alıp 4-5 yıldızlı çalışma ortamı sağlarsan daha çoook ekmeğini yersin sen de antreman bölümünden ek antreman yaptır, şut, üçüncü bölge, hücum organizasyonları falan.

geçen sene en yüksek medeli 14.5M a atletico madrid e satmışım, bu sene de martinez i 8,25M e sattık.. 45lerde bir transfer ücreti vermezler bana.

şamp liginden elendik, ilk avrupa maçına ajaxla eşleştik, direneceğiz ama yeniliriz büyük ihtimal..

Sağolun hocam. DH'nin serverları sağolsun maalesef.
    Ben de sizin gibi düşünüyorum, potansiyelleri yüksek ve yaşları çok genç üçünün de. Antremanlarla çok iyi seviyelere gelicekler gibi duruyor. Umarım elimden kapmazlar diyelim ilerleyen zamanlarda.
    Pavon konusuna gelirsem de o sezon ikinci olmama rağmen inanılmaz bir performans gösterdi Pavon. İki sezonda 40'a yakın gol ve 20 civarlarında asist değerleri yakaladı. Yaz döneminde Liverpool 20 civarlarına yakın bir teklif yapmıştı ben de öylesine 45'e yükseltip şartları öner dedim direk kabul ettiler. Sağolsun onun sayesinde yepyeni bir kadro kurdum o sene. Bizim için müthiş paraydı çünkü.

Umarım yenersiniz hocam. Avrupa'da ben de zorlanıyorum bu seneki oyunda. 18'de ŞL'de başarılı olmak çok kolaydı, bu sene gruptan çıkamadım, şansa bala 3.olarak UEL'e geçtim. Orada da en fazla çeyrek final gördüm onda da ManU eledi maalesef.

Edit: Bu arada hocam nasıl bir şanssa Dadashov'u Wolves almış biraz önce. Sizden gördüler sanırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wallcroft -- 6 Ağustos 2019; 16:39:9 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Wallcroft

Sağolun hocam. DH'nin serverları sağolsun maalesef.
    Ben de sizin gibi düşünüyorum, potansiyelleri yüksek ve yaşları çok genç üçünün de. Antremanlarla çok iyi seviyelere gelicekler gibi duruyor. Umarım elimden kapmazlar diyelim ilerleyen zamanlarda.
    Pavon konusuna gelirsem de o sezon ikinci olmama rağmen inanılmaz bir performans gösterdi Pavon. İki sezonda 40'a yakın gol ve 20 civarlarında asist değerleri yakaladı. Yaz döneminde Liverpool 20 civarlarına yakın bir teklif yapmıştı ben de öylesine 45'e yükseltip şartları öner dedim direk kabul ettiler. Sağolsun onun sayesinde yepyeni bir kadro kurdum o sene. Bizim için müthiş paraydı çünkü.

Umarım yenersiniz hocam. Avrupa'da ben de zorlanıyorum bu seneki oyunda. 18'de ŞL'de başarılı olmak çok kolaydı, bu sene gruptan çıkamadım, şansa bala 3.olarak UEL'e geçtim. Orada da en fazla çeyrek final gördüm onda da ManU eledi maalesef.

Edit: Bu arada hocam nasıl bir şanssa Dadashov'u Wolves almış biraz önce. Sizden gördüler sanırım.
    svetozar markovic i önerdi gözlemcilerim. sevilla psg ile çekişiyorum. 18.25 serbest kalma koymak istedi sözleşmeye, anlaşamadık, bastırıyorum 2 gün kaldı ara transferin bitmesine. caner erkin de benle anlaşma yapmayıp porto ile anlaştı, sezon sonu gidiyor.

brezilya açık bende, girdim mi çıkamıyorum. hele ki altyapı oyuncuları çıktığında tek tek dolaşıyorum, gözlemci yolluyorum.

pavon gerçekten bende de değerleri iyi. pavon bana gelmez, gelse de 7-8 den aşağı yıllık istemez. 45 e liverpool a çok iyi satmışsın valla. resmen transfer başarı öyküsü gibi olmuş.

avrupada büyük takımlara karşı deplasman maçları çok sıkıntılı geçiyor. 4-5-1 yapsan bile, anlık müdahale etmen gerekiyor, tek tek oyunculara ne yapması gerektiğini anlatman gerekiyor. karşı takımda markajı iyi olan birine denk gelirsen oyuncu 6.5 tan yukarı çıkmıyor.

sezon sonu para sıkıntısı çekecek gibiyim. karius geliyor zorunlu olarak (8M) şuan oynatmıyorum onu. livakovic i aldım, güven veriyor kalede. aldığım gibi satabilir miyim bilmiyorum, olmadı kiralık yollayacağım. 1 defansa ihtiyaç var. bakalım neler olacak sezon sonuna :)

• 2014'te kurulan WhatsApp FM grubumuza üye alımını tekrar aktif hale getirdik. Grubumuza dahil olmak isteyen arkadaşlar bana mesaj atabilirler.

• 
Sayfa: önceki 10791080108110821083
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.