Şimdi Ara

/ / FOOTBALL MANAGER 2020 / [ANA KONU] / / [v20.4.4] (980. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
23.476
Cevap
149
Favori
1.414.350
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 978979980981982
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

2008 yılında FB Guiza'yı 14 milyon euroya almış. O zaman kur 1.93 TL yani 27 milyon TL.
    2013 yılında GS Bruma'yı almış 13 milyona. Kur o zaman 2.52 yani 32.750 milyon TL
    2013 yılında FB Emenike'yi almış 13 milyona. Onunda fiyatı 32.750 milyon TL
    2017 yılında GS Belhanda'yı almış 8.75 milyon euroya. Kur o zaman 4.11 imiş yani 36 milyon TL

Bu da demek oluyor ki Türkiye Süper Liginin gelmiş geçmiş en pahalı transferi Belhanda'ymış

1- Belhanda 36 Milyon TL
    2- Bruma ve Emenike 32.750 milyon TL
    3- Guiza 27 milyon TL

Kısaca özetlemek gerekirse GS'nin tarih boyunca yaptığı en pahalı transfer Belhanda (2017 8.75 milyon euro), FB'nin Emenike (2013 13 milyon euro), BJK'nin ise 2014 yılında aldığı Demba Ba (6 milyon euro)

/ / FOOTBALL MANAGER 2020 / [ANA KONU] / / [v20.4.4]
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• Türk kulüplerin sattığı en yüksek fiyatlı oyuncular ise

1- Cenk Tosun - 2018 22.50 milyon euro (4.52 TL) 102 milyon TL
    2- Ndiaye - 2018 16 milyon euro (4.52) 72 milyon TL
    3- Cengiz Ünder - 2017 13.40 milyon euro (4.11) 55 milyon TL

• - The Stig - kullanıcısına yanıt
    Ben de ligden değil genel manada takımdan bahsediyorsun sandım. ‘5 günde 3 maç yapan takım’ gibi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    17 tane transferin 11 tanesi fenerbahçemizin bu gurur senin azize

642 milyon euro borca sokmuş kulubu
  • Vay anasini transferlere bak Valla para harcama konusunda azize sagolsun takimi maf edip gittigi bir kez daha gozler onune cikmis. Gereksiz ve sacma sapan transferler. Sagol ustad yine aydinlattin bizi.

Gecen Ali baskan 621 milyon euro borcu acikladiginda azizeye bir kez daha sovdum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Haderslev -- 26 Temmuz 2018; 20:13:4 >
  • Fiko dışında hepsi başarısız bence. Al birini vur ötekine
  • Fenerbahçe de 2. Sezondayım kaliteli hücumcu bir sağ bek önerebilecek var mıdır

askerlik arkadaşın fiko'ya selamlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: Willian Borges da Silva

Fenerbahçe de 2. Sezondayım kaliteli hücumcu bir sağ bek önerebilecek var mıdır
    Kiralık veya satılık olarak alabileceğin Diogo Dalot, Sergi Palencia, Rick Karsdorp, Martin Montoya ve Victor Sanchez. Bunlardan birini alabilirsen işini görecektir
  • Yanlışın var mahalle arkadaşım olur kendisi ama selamını iletirim merak etme
  • Benfica karsisinda takimimizdan pek fazla umidim yok acikcasi yeni hoca ve yeni sisteme adepte olmalari biraz zaman alacaktir. Fakat Fiko kadar Ali baskanimizinda iyi isler yapacagina guvenim tam yeterki taraftar biraz sabirli olsun. Herkes bomba transferler bekliyor fakat aciklanan borclara bakildiginda maddi durum cok kotu.

• Valla Beşiktaş'ında, Fenerbahçe'ninde başkanları bence gelmiş geçmiş en iyi başkanları olmaya aday. Ne diyeyim artık darısı bizim başımıza

Benfica maçında Fenerin şansını bende pek fazla görmüyorum ama belli olmaz. Cocu güzel bir hava ve atmosfer kazandırmayı başarırsa bu kısa zamanda bakarsın turu geçen taraf olursunuz. Hayırlısı
  • İnsallah abi sans bizden yana olursa neden olmasin

• Ağlıyorum beyler (CM 2010)

• Nasıl bir geri dönüş yaptım be 90+1 90+2 90+3
    Son saniyede 4. golü de atıyordum nerdeyse

• Galatasaray ile 3 sezondur sampiyonum. Tum hayvan gibi para alan dinazor oyunculari astronomik ucretler ile sattim. Alt yapiyi world class yapip 11'de direk oynayan 4 oyuncu cikardim. Diger bes 11 oyuncum genc yetenek transferi. Yillik odedigim oyuncu ucretleri komik derecede az Ekonomiyi hayvan gibi duzelttim.

Ligde 14 puan fark ile liderim. Sampiyonlar liginde ceyrek final maci sonrasi, futbolcu dinlendirme amaciyla lig macina yedek kadro ile cikip lig sonuncusuna yenilince mansetler:Burak'in koltugu sallaniyor

• quote:

Orijinalden alıntı: fenerliso

Nasıl bir geri dönüş yaptım be 90+1 90+2 90+3

Valla helal olsun hocam ben olsam kesin kalpten giderdim

• Oyunda Galatasaray'la 3. yılımı bitirmeye yaklaştım. Avrupada iş yapabileceğim bir kadro yaptım kupalar geliyor

Transferlerin çoğunu bedelsiz yapmaya dikkat ediyorum. Defansa acil çözümler aradığım için en pahalı tranferimi Defanslara yaptım. PSG den Kurzawa'ya çok para vermiştim ama neredeyse iki katına bir yıl sonra sattım.Bunun dışında satış başarım yok. Avrupa kupalarını almış zirve yıllarını yaşayan futbolcularıma gelen paralar neredeyse çok komik Örneğin Barkley çok dikkat çeken bir futbolcu gitmek istiyor ama gelen teklifler 15 m u geçmiyor. Ucuz fiyata sattığım tüm futbolcular gittiği anda değerini birden 3e 4e katlıyor. Çin vs ligler hariç oyuncularımın asıl ederini önermiyor.

Takımdaki ortam çok iyi,Memnuniyetsiz adamım neredeyse yok ama bu transfer döneminden beri sözleşmesini yenilememi isteyen tüm oyuncularım maddelerine min serbest kalma maddesi eklediler.

Futbolcularım da birden sakatlanmaya başladılar, oyunda 2 hafta öncesinde sakat oyuncular 7-8 civarındaydı. Sakatları minimuma indirmek ve ya sürelerini kısaltmam için ne yapmam gerekiyor anlayamadım.

• quote:

Orijinalden alıntı: fenerliso

Nasıl bir geri dönüş yaptım be 90+1 90+2 90+3

• Beyler Regen oyuncuların yüzleri gözükmüyor bende. siyah bir surat kalıyor yani oyunun hazırladığı sanal yüz gelmiyor hiç birisine. Nasıl çözebilirim?
  • 
Sayfa: önceki 978979980981982
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.