Şimdi Ara

FOOTBALL MANAGER 2015 # OYUNDAN EKRAN GÖRÜNTÜLERİ GELDİ # (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
231
Cevap
1
Favori
35.316
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Shepherd.

Her yıl yaptığım gibi zorrentten indiririm beğenirsem alırım. Oyun içi görüntüler ilgimi çekti beğendim biraz. Umarım iyi bir oyun olurda alırım.

Aynen ilk önce indirip,oyun güzelse almak daha mantıklı.
  • Ben 2013 ve 2014'ü oyun çıktıktan yaklasık 35 gün sonra almıştım. Gold ve Vatan, öğrencilere özel indirim uyguluyor. Ben kardeşimin adına aldım ikisini de. 2013'ü 40 2014'ü 35'e almıştım
  • 1- bilet fyatlarini biz belileyecez hatta tribun tribun ayri fiyat cekecez
    2-mac gelirleri oyuncu satma gelirleri daha anlasilir sekilde elimizde olacak son kurusuna kadar iste
    gimiz gibi parayi harciyacaz cok batarsak puan falan silinecek vs.
    3-sponsorlar daha gercekci olacak mesela 3. ligden sponsorsuz aldigimiz takim 2.lige ciknca BiM super lige cikinca AVEA sampiyonlar liginde 2-3 sezon yarifinal falan oynayica flyemirates falan olacak sponsor
    4- futbol okulu acacan
    5- marketing daha aktif olacak yildiz oyuncu transferinde forma satisi artacak. Basari dusuce azalacak
    6-stadyum kisiselestrilebilecek mesela simulasyon oyunu gibi stadin dis cephesi koltuklarin kalitesi localar ek tribun cimlerin kalitesi bunlar hep parayla gelisecek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fakir-bir-kul -- 26 Ekim 2014; 19:45:25 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu oyundan daha bi cacık olmaz 10 yılda bir arpa boyu yol almadı oyun ama tanıtımlarını izlediğinde sanki yeni nesil konsol çıkmış gibi anlatıyorlar. özellikle son birkaç yıldır aynı filmi izler gibi aynı oyunu ittiriyorlar bize. yani çok büyük yenilikler gelmesi lazım artık bizim bile akıl edemediğimiz şeyler. özellikle misal oyunun 3-5 sezon sonra kendini tekrar etmesi çok can sıkıcı bir durum. elinizdeki bütün parayı yatırıp transfer ettiğiniz oyuncunun 6 ay sakatlanması falan saçma sapan oyuncu tripleri bir oyuncu biraz parladımı anında götü kalkıyor başka takıma gitmek istiyor sezonun ortasında falan. yönetimle ne şekilde konuşursanız konuşun genelde tersleniyorsunuz. daha oturaklı bir oyun olmalı. ayrıca resmi sitesinde mevcut takımların logoları, oyuncu yüzleri forma seçenekleri indirilebilir olmalı. en önemlisi ise seçtiğini taktiğin sahaya yansıması gerekiyor daha çok pres yapın dediğimizde oyuncular daha çok koşsun mücadele etsin gidipte adama uçan tekme atmasın. bunun sonucunda ise bir dahaki maça daha yorgun çıksınlar falan risk alabilelim ve bu bizim insiyatifimizde olsun. kulubün maddi gücü yeterliyse istediğimiz kadar antrenör, doktor, gibi personeller alabilelim.

• Hocam son yayınlanan 27 dakikalık bir tanıtım videosu var bazı oyun sitelerinde alt yazılı olarak çıktı. Sanırım izleme fırsatı bulamamışsınız bahsettiğiniz bir çok soruna ilişkin değişiklik yapılmış ve geliştirdiklerini iddia ediyorlar. Şevkimizi kırmadan bir göz atsaydınız iyi olurdu :D ..
  • açık beta çıktı mı beyler?
  • Arkadaşlar 2014 yardım resmi steam group olarak 2015 le beraber yeni gurubumuza geçtik her türlü sorununuz için

http://steamcommunity.com/groups/fmturkey

fm 2015 in çıkışıyla beraber online turnuvalarımız başlayacaktır
  • Fm15 beta 2. Sezondayim.. genel anlamda 14 ile aynı hissi aldim.. oyle muthis degismis gelmedi bana.. menu arayuz makyajlanmis alismaniz uzun surmuyo gerci.. bi kac yenilikle birlikte mac motoru degismis hareketler biraz daha gercekci olmus.. en cok kalecileri begendim..

bana gore artilar
    1- transferler gercekci olmus 1m 2m $ adam alabiliyosunuz. 14 deki gibi bonservisi 4m olan adama 14m istemiyolar. Turkiye ligi icin diyorum.
    2- transfer listenizdeki oyuncunuza iyi talip cikiyo iyi paralara satabiliyosunuz.. 14de adam satmak cok zordu zararina satiliyodu..
    3- mac motoru bence fm serisindeki en iyi motor olmus
    4- antremana direk hoca gibi etki etmeniz guzel olmus
    5- gozlemciden gelen raporda oyuncunun + ozelikleriyle - ozelikleri ayri katagoride sunmasi guzel olmus

Eksileri
    1- cok fazla gazeteci sorulari.. bunaltiyo. Ayni seyleri 50 sefer tekrar cevaplamak can skiyo mac baslamadan bile soru geliyo..
    2- oyuncu kaprisleri.. her takimda 2 3 oyuncu kafadan sorun cikariyo teklif almasa bile gitmek istiyo izin vermessen orgutlenip tum takım sana karsi cikabiliyo.. kisaca fazla kapris var oyunda.. verdiginiz sozler cok onem arz etmis oyunda
    3- benim icim oyuna en etki eden olumsuz etken macta cok fazla gol olmasi.. en kotu mac 3-1 bitiyo.. 0-0 biten mac yok koca sezon..

Aklima gelen bunlar.. fm14 deki logo paketiniz aynen fm15 de gecerli oluyo.. bende tam 3gb lik logo paketi var.. steam magzadan indirebilirsiniz..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi skymoon34 -- 30 Ekim 2014; 23:13:02 >

• quote:

Orijinalden alıntı: skymoon34

Fm15 beta 2. Sezondayim.. genel anlamda 14 ile aynı hissi aldim.. oyle muthis degismis gelmedi bana.. menu arayuz makyajlanmis alismaniz uzun surmuyo gerci.. bi kac yenilikle birlikte mac motoru degismis hareketler biraz daha gercekci olmus.. en cok kalecileri begendim..

bana gore artilar
    1- transferler gercekci olmus 1m 2m $ adam alabiliyosunuz. 14 deki gibi bonservisi 4m olan adama 14m istemiyolar. Turkiye ligi icin diyorum.
    2- transfer listenizdeki oyuncunuza iyi talip cikiyo iyi paralara satabiliyosunuz.. 14de adam satmak cok zordu zararina satiliyodu..
    5- gozlemciden gelen raporda oyuncunun + ozelikleriyle - ozelikleri ayri katagoride sunmasi guzel olmus

Eksileri
    1- cok fazla gazeteci sorulari.. bunaltiyo. Ayni seyleri 50 sefer tekrar cevaplamak can skiyo mac baslamadan bile soru geliyo..
    2- oyuncu kaprisleri.. her takimda 2 3 oyuncu kafadan sorun cikariyo teklif almasa bile gitmek istiyo izin vermessen orgutlenip tum takım sana karsi cikabiliyo.. kisaca fazla kapris var oyunda.. verdiginiz sozler cok onem arz etmis oyunda
    3- benim icim oyuna en etki eden olumsuz etken macta cok fazla gol olmasi.. en kotu mac 3-1 bitiyo.. 0-0 biten mac yok koca sezon..

Aklima gelen bunlar.. fm14 deki logo paketiniz aynen fm15 de gecerli oluyo.. bende tam 3gb lik logo paketi var.. steam magzadan indirebilirsiniz..

güzel ön bakış yapmışsın dostum. merak ettiğim hemen her maçta olan sakatlık saçmalığı devam ediyormu ? verdiğimiz komutlar oyuna etki ediyormu ? misal ben özellikle topa kayma, rakibe sert dalma komutu vermeme rağmen tersini yapıp kırmızı yiyen oluyor 2014'te. Oyuncunun mevcut yeteneklerini kaybettirmeden mesela pas yeteneğini arttıramıyorsun illa başka bir özelliği düşüyor bu da çok saçma 2014'te. Başka takımlardan hiç menejerlik teklifi gelmiyor şampiyonlar ligi kupasını alsan dahi. takımında iyi olan futbolcular hemen gitmek istiyorlar sürekli tripler, kulubün maddi gücü zayıf olmasına rağmen yüksek maaş istemeler falan. sözleşmesi devam eden oyuncuların daha sezonun ortasında yeni sözleşme istemeleri saçmalığı. genç oyuncuyu pilot kulube göndermeye çalışıyorum beyfendi beğenmeyip gitmiyor dolayısıyla gelişemiyor. bu srounlardan devam eden gözüne çarpanlar varmı ? ya da düzelen?

• quote:

Orijinalden alıntı: tersol

quote:

Orijinalden alıntı: skymoon34

Fm15 beta 2. Sezondayim.. genel anlamda 14 ile aynı hissi aldim.. oyle muthis degismis gelmedi bana.. menu arayuz makyajlanmis alismaniz uzun surmuyo gerci.. bi kac yenilikle birlikte mac motoru degismis hareketler biraz daha gercekci olmus.. en cok kalecileri begendim..

bana gore artilar

Eksileri

güzel ön bakış yapmışsın dostum. merak ettiğim hemen her maçta olan sakatlık saçmalığı devam ediyormu ? verdiğimiz komutlar oyuna etki ediyormu ? misal ben özellikle topa kayma, rakibe sert dalma komutu vermeme rağmen tersini yapıp kırmızı yiyen oluyor 2014'te. Oyuncunun mevcut yeteneklerini kaybettirmeden mesela pas yeteneğini arttıramıyorsun illa başka bir özelliği düşüyor bu da çok saçma 2014'te. Başka takımlardan hiç menejerlik teklifi gelmiyor şampiyonlar ligi kupasını alsan dahi. takımında iyi olan futbolcular hemen gitmek istiyorlar sürekli tripler, kulubün maddi gücü zayıf olmasına rağmen yüksek maaş istemeler falan. sözleşmesi devam eden oyuncuların daha sezonun ortasında yeni sözleşme istemeleri saçmalığı. genç oyuncuyu pilot kulube göndermeye çalışıyorum beyfendi beğenmeyip gitmiyor dolayısıyla gelişemiyor. bu srounlardan devam eden gözüne çarpanlar varmı ? ya da düzelen?

Tekrarlayan can alici sakatlik konusu yasamadim hatta oyuncu kondisyonlari bana cok iyi geldi bir oyuncu haftada 3 mac cikartabilir duzeyde.. mac esnasinda komutlara %100 uyuyolar diyemicem. Onemli anlar acik bende sadece.. mesela uzaktan cok sut denemesi yapiyolar cogu daglara taşlara gidiyor vurmayin diyorum vuruyolar.. ama baska bi ornekde mac esnasinda takim konusmasi gibi bisi var yureginizle oynayin dikatli oynayin yaratici oynayin gibi kenar talimatlari var onlar etki ediyor gibi geldi.. ama yani %100 etkiyi hisedemedim ben.. evet menejerlik teklifi almadim belki hic bosta kalmadığım icindir. Hayir oyle sacma sozlesme isteyen olmadi aksine ben cok cok begendim sozlesme ve transfer olayini cok mantikli degerlerde buldum.. 1m $ bile onem tasiyor artik oyunda.. sozlesmesi devam ederken ilk 11 oyuncusu ise evet yenilemek istiyor sozlesmeyi hatta daha kotusu teklif gelmese bile ben falanca kulube gidicem diye tuturuyo.. 2014de boyle tutturma yasamamistim.. valla antreman sistemi ayni ben fark goremedim.. yine antremanda pasa odaklaniorsun ve sadece pas gelisio.. dedigim gibi bana gore 2014 e cok yakin geldi oynanabilirlik hatta 2014 oynuyorumda tema degismisim gibi.. genel anlamda tipik fm oyunu insani yine pc basina oturtuyo..

• sağolasın cvbın için ;) umarım tam sürümde düzgün bir oyun çıkarırlar...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sanat Günesi -- 2 Kasım 2014; 18:50:02 >
  • Arkadaslar selam. Oyunu bugun Steam uzerinden 80 liraya aldim.

- Oyunun arayuzu daha guzel olmus. Soldaki menu kullanisli olmus. Zaten kolayca alisiyorsunuz.
    - Mac motoru 14'e gore cok daha guzel. Seyirciler, stad atmosferi falan cok daha iyi.
    - Ben Macbook'ta oynuyorum oyunu. Mac ici goruntuler guzellesmesine ragmen 14'e gore cok daha hizli yukleniyor ve 14 kadar CPU harcamiyor.
    - Blackburn Rovers ile 2. ligden Premier Lige cikmak icin ugrasiyorum. 14'te oynadigim oyunun 15 versiyonu. Daha 2 mac yaptim, yorum yapmak icin cok erken belki ama oyun daha zorlastirilmis sanirim. 2 macta da yenildim. Belki de friendly mac diyedir, bilemiyorum.
    - 14'u torrent'den indirmistim 15'i satin aldim. Daha once FM online oynamamistim. Online'a girdim nasil calistigini anlamadim. Online nasil oynuyoruz? Oynamak isteyen varsa guzel olur.

Biraz daha zaman gecirip oyunla yorumlarimi tekrar yazarim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dfdtmh -- 7 Kasım 2014; 17:03:55 >
  • dfdtmh hayırlı olsun ben daha oynamadım internetten de indirmek istemiyorum. Korsan oynamak istemiyorum eğer İstanbuldaysan bende istanbuldayım mesela yarın ben laptopumla gelsem sana yakın bi yere benim bilgisayarımada kurabilir miyiz :) online oynarız beraber :)
  • mhmtldg M kullanıcısına yanıt
    Torrent'den indirmen ile benden kurman arasinda bir fark yok. Ayrica benden zaten kuramazsin Steam uzerinden kurman lazim.
  • Arkadaslar maclarda inanilmaz sayida fazla gol oluyor. Mac OS'ta SS cekemiyorum, nedense cekince siyah gosteriyor butun screenshot'i ama sunu diyim siz anlayin.

12 mac oynadim 72 gol atildi. Yani mac basina 6 gol ortalama var. 7-6 yenildigim mac oldu ilk yarisi 4-3 bitmisti. Friendly mac degil bunlar.
    Blackburn ile Ingiltere 2. liginde oynuyorum. Son 5 lig macim asagidaki gibi, gol ortalamasi da 7,8.

3-0 W
    5-3 W
    3-4 L
    5-3 W
    6-7 L

Ayrica 4-3 yenildigim macta, 32. dk'da 3-0 yenik duruma dusup 75'lerde falan 3-3 beraberlik saglamistim. Dk 20 olmadan 3-4 gol oluyor.

Bu durumdan oldukca rahatsizim. Sports Interactive'e konuyla ilgili mail atmayi, bug report etmeyi falan dusunuyorum. Gelismelerden haberdar ederim.
  • beyler torrent varsa elinizde atarmısınız mac için.
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Raider

quote:

Orijinalden alıntı: okans94

1- Sinematik görüntülerin gelmesi lazım şampiyonlar ligi , derbilerden önce stadyumun yukarıdan görünüşü felan
    2- kupa törenleri
    3- stadyumların fifa managerdeki gibi gerçekçi stadların olması lazım saraçoğlu tt arena bunlar gerçek şekilde olsa
    4- top toplayıcı çocuklar
    5-elektronik reklam tabelaları
    6- Stadyum atmosferi için anons tezahurat gol sonrası müzikleri
    7- yedek klubeleri biraz modern yapılsın
    7- çimler daha açık yeşilimsi olsa
    8- 4.hakemi de koysalar
    9- şike yapılsa küme düşen takımlar olsa
    10- tribün olayları olsa sahaya yabancı madde atımı gibi
    11- futbolcular maç içinde tartıssa
    12- medya organları biraz daha işlevi artırılması gerekir ilerleyen yıllarda yeni hoca ve futbolcuları tanımak zor oluyor
    13- sezon basında yeni forma tasarımı
    14- abartılı oyuncu bonservisleri ve yıllık ücretleri düşürülse
    .............

BENCE EN ÖNEMLİSİ STADYUMLARIN PES'DEKİ FİFA MANAGER DEKİ GİBİ OLMASI LAZIM VE TEZAHÜRAT ANONS .....

+1

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi camur_abi -- 8 Kasım 2014; 17:21:28 >

• arkadaşlar ben memnun kalmadım oyundan, steamden almıştım şimdi bir arkadaşıma vermeyi düşünüyorum. oyunu her zamanki hesabımdan almıştım, içinde başka oyunlar da var yani o yüzden arkadaşa tamamen hesabı bırakamıyorum. sizlere sorum şöyle, arkadaş hesabı kullanıp kendi bilgisayarına oyunu kurduktan sonra kendi steam hesabı ile online oynayabilir mi oyunu ?
  • Değerli arkadaşlar, Steam'den mobil ödemeyle oyun almak nasıl oluyor? Bir de ödeme yapıldıktan ne kadar süre sonra oyunu indirebiliyoruz?
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.