Şimdi Ara

Football manager 2013 crash dumps kesin çözüm (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
193
Cevap
4
Favori
63.895
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: SAMETÇAPKIN

Selamunaleyküm arkadaşlar.bn yeni üye oldum bu foruma.bi sorum olacak pek bilmiyorum oyunu torrenttenmi indiricez indireceksem linkini atarmısınız açıkçası torrentin ne olduğunu pek bilmiyorum.oyunun bnde cd si var.

A.s kardeşim en başta hem torrent programının linki var hem oyunun torrentinin ordan erişebilirsin. Önce programı kur sonra linki programın içine sürükle inmeye başlasın bu kadar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: theblackjack34

beyler indiyorum şuan da indirince nasıl kurucam ben bunu bi yardım etsen kardeşim

İndirdikten sonra zaten setup dosyası olcak ona tıklıcan kurcan yani baska oyunları nasıl kuruyorsan ondan bi farkı olmucak.
  • rep rep indiriyorum inş. olur kardşm :)
  • olacaktır kardeşim :)
  • kreator717 kullanıcısına yanıt
    adamsın adam oldu be yaşasın helal olsun sana ellerine sağlık
    kardeşim harıkasın ya o kadar forum sitelerini tek basına geride bırakıp sorunu çözdünya valla ne diyim helalın var 1 numarasın emeklerine saglık nasıl aklına geldi anlatır mısın?
  • Zamunda da görmüştüm şimdi indiriyorum.
  • s.a arkadaşlar lütfen yardım edin bittorent açılmıyor lütfen.İNDirdim ama açılmıyor
  • pardon arkadaşlar oldu engel varmış.o yüzden açılmamış
  • arkadaşlar bittorenti açtım üsttek linki bittorentteki arama kutucuğuna kopyaladım aradım ama değişik değişik sayfalar çıktı yardımcı olurmusunuz lütfen
  • quote:

Orijinalden alıntı: mustikafa744

adamsın adam oldu be yaşasın helal olsun sana ellerine sağlık

hadi hayırlı olsun kardeşim :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: ysnbykkse

kardeşim harıkasın ya o kadar forum sitelerini tek basına geride bırakıp sorunu çözdünya valla ne diyim helalın var 1 numarasın emeklerine saglık nasıl aklına geldi anlatır mısın?

çok sağol kardeşim hayırlı olsun. Bende aynı dertten muzderiptim oyuna giriyorum belli bir tarihten öteye geçmezdi basın tooplantısında atardı. Deli oldum belki bir ay aradım düzgün bir kaynak bulamadım. Sonra hiç beklemediğim anda forum başlıkları arasında sıkışmış bir yorum gördüm çözüm linkli verdiğim sürümde diye denedim gerçekten oldu. Ee dedim o zaman güzel bir paylaşım yok bu konuda başka arkadaşlarda faydalansın istedim bunun için en yaygın forumda burasıydı. Gördüğüm kadarı ile birçok kişiye yarar sağladı yorumu bulunmayan konuya bakan 12.000 kişi var birçoğu faydalanmıştır eminim bu da beni mutlu etti.

• quote:

arkadaşlar bittorenti açtım üsttek linki bittorentteki arama kutucuğuna kopyaladım aradım ama değişik değişik sayfalar çıktı yardımcı olurmusunuz lütfen

Kardeşim o linkte bikaç kb lık oyun torenti var onu indiriyorsun sonra açık olan bittorent programının üstüne sürükleyip bırakıyorsun o indirmeye başlıyor bu kadar. Tekrar bir dene bakalım.
    milletin derdine derman olmussun anladığım kadarıyla fakat verdiğin likten toreent dosyasına ulaşamadım direk sayfanın adresini gönderebilirmisn
  • "Could not connect to caching server 00" hatası veriyor boşlukları silsende
  • ben link bulamadım çalışan arkadaşlar biriniz yardımcı olsa.
  • quote:

Orijinalden alıntı: zattar

ben link bulamadım çalışan arkadaşlar biriniz yardımcı olsa.

Bende yapamadım vazgeçtim verdiği site değişik çözemedim Zamunda'da da bulamadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kreator717

quote:

arkadaşlar bittorenti açtım üsttek linki bittorentteki arama kutucuğuna kopyaladım aradım ama değişik değişik sayfalar çıktı yardımcı olurmusunuz lütfen

Kardeşim o linkte bikaç kb lık oyun torenti var onu indiriyorsun sonra açık olan bittorent programının üstüne sürükleyip bırakıyorsun o indirmeye başlıyor bu kadar. Tekrar bir dene bakalım.

ABİCİM SENİN ÜSTTEKİ VERDİĞİN LİNKİ NEREye kopyalicam söylermisin.heralde ben eksik yapmışım.bnde sadece bittoren var snin verdiğin linki indirdim (bittorent linkini) ama öbür linki anlamadım ne yapacam diye
  • aylık kotamı harcayacam umarım verdiğiniz link çalışır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zattar -- 5 Ağustos 2013; 17:32:19 >
  • kimse ilgilenmedi indiriyorum artık hayırlısı 5,91GB bana biraz çok geldi fm için ama. işlem bitince yazarım bende sonuçlarını.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.