Şimdi Ara

Football Manager 2012 [Ana Konu] |FM12 v12.0.4 Yayında! (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
330
Cevap
1
Favori
24.096
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 1 sene türkçe dil de ekle ondan sonra bak alınıyor mu orijinal alınmıyormu. Türkçe dil desteğini böyle bi oyunda olmazsa türkiyeden nasıl talep gelmesini bekliyorlar anlamıyorum koyacaksın ki oyun alınsın koydun türkçe dili baktın talep görmüyor daha da türkçe eklemezsin arkadaş bu kadar, bence eklense gerekli ilgiyi de görür.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ahmet.

quote:

Orijinalden alıntı: KmKz_Lito

quote:

Orijinalden alıntı: Ahmet.

pek bi yenilik yok

aynı oyunu önümüze koymuşlar :/

transfer güncellemesini biz de yapardık

fm 2011'in güncellemelerini hangi siteden yapıyoruz ?

• Yalniz o degil Roma sahane takim olmus.

MC'ye adam gibi bir transferle tam istedigim takim.
  • Arkadaşlar; Steamden Ön Sipariş yapan arkadaşlara bir sözüm var: ön sipariş yaptığınızdan dolayı gelen team fortress 2 eşyalarına karşılık: Company of Heroes Complete Pack vereceğim.. Şu anki fiyatı: $33.31 USD, bakabilirsiniz:http://store.steampowered.com/sub/1529/

steam linkim:http://steamcommunity.com/id/jmtr

mesajları bekliyorum..
    forum.donanimhaber'den veya steam'den ekleyin konuşalım.. iyi günler

• Demo indiriyimmi sizce full sürümünü bekliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MerTurgoN

quote:

Orijinalden alıntı: Turquia

quote:

Bu sene steamden zorunlu olması oyunun satın alınmasını arttırır ve seneye oyun türkçe çıkabilir.

Amma ve lakin çözümü 2 güne çıkar

Sirf Steamworks olan oyunlar hackelenebildimi su ana kadar?

Zor gibi geldi bana acikcasi ama illa bi yolunu bulmuslardir.

Umarim artar satislar bu arada. Insanlar orjinal alir.

Hocam zor değil o kadar oyuna girerken internet bağlantısını out yaparık.

Oyunu ilk defa kurup girerken %100 internet gerekecek steamle bağlantı kuracakmış önce, sonraki oynamalarda olmasa da oluyor.
    Nasıl çözecekler ben de merak ediyorum.

• Oyun çıkışına son 5 gün kaldı! Bir şekilde D&R'dan ön sipariş yapmam lazım bu hafta içerisinde 35 milyonum var bi 35 lira daha toplamam gerek :D

Demo oynayanlar oyunu beğendi mi? Taktik Ekranı,Maç Motoru,Oyuncu Özellikleri hakkında sizlerden bilgi alıp konuyu hareketlendirelim diyorum :D
  • Orjinal alıp almama konusunda bende tereddütte kaldım, ahım şahım değişiklikler olmamış oyunda demodan anladığım kadarı ile hani çok daha iyisi olabilirdi düşüncesindeyim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: michael j fox

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Turquia

quote:

Bu sene steamden zorunlu olması oyunun satın alınmasını arttırır ve seneye oyun türkçe çıkabilir.

Amma ve lakin çözümü 2 güne çıkar

Sirf Steamworks olan oyunlar hackelenebildimi su ana kadar?

Zor gibi geldi bana acikcasi ama illa bi yolunu bulmuslardir.

Umarim artar satislar bu arada. Insanlar orjinal alir.

Hocam zor değil o kadar oyuna girerken internet bağlantısını out yaparık.

Oyunu ilk defa kurup girerken %100 internet gerekecek steamle bağlantı kuracakmış önce, sonraki oynamalarda olmasa da oluyor.
    Nasıl çözecekler ben de merak ediyorum.

Hocam çıkar çözümü hangi oyunun çıkmadı şimdiye kadar

• Eveeet, oyun bayilerdeki veya internetteki yerini aldı. Demodan sonra oyun beklentilerinizi tam olarak karşıladı mı? Ben oyunu almadım daha, aslında orjinal için para biriktiriyordum fakat işler istediğim gibi gitmedi.
  • Beyler birisi bana oyunun orjinalini en ucuzundan satın alabileceğim bir yeri detaylı bir şekilde özel mesaj ile atar mı ? Acil lazım.
  • Oyun piyasasında orijinal alınması gereken nadir oyunlardan bir tanesidir bence Football Manager. Aldım, indiriyorum, sabırsızlanıyorum
  • izmitte hiç bi yerde bulamadığımdan sırf bugün bunu almak için kadıköye geldim.aldım ve dönüyorum şimdi.kutulu oyun hastalığı zor valla:)bir an önce kurup oynayasım var,ben de sizler gibi heyecanlıyım:)
  • Daha çok beklerler oyunun orjinal olarak satılmasını. Türkçeyi küçümsedikleri bir gerçek avrupalıların, bugün yurtdışına çıktığımzda her dilden çeviri var ama türkçe bir çeviri yok müzelerde vs., ya da çok nadir.
    Benim tavsiyem böyle bir şirkete para kazandırmamamız lazım, adam gibi eklesinler türkçeyi biz de adamların değer verdiğini anlayalım o zaman alırız oyunumuzu. Yoksa lehler, çekler kaç kişiyse artık onlarla idare etsinler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: #NeWWorlD#

Daha çok beklerler oyunun orjinal olarak satılmasını. Türkçeyi küçümsedikleri bir gerçek avrupalıların, bugün yurtdışına çıktığımzda her dilden çeviri var ama türkçe bir çeviri yok müzelerde vs., ya da çok nadir.
    Benim tavsiyem böyle bir şirkete para kazandırmamamız lazım, adam gibi eklesinler türkçeyi biz de adamların değer verdiğini anlayalım o zaman alırız oyunumuzu. Yoksa lehler, çekler kaç kişiyse artık onlarla idare etsinler.

+1
  • quote:

Daha çok beklerler oyunun orjinal olarak satılmasını. Türkçeyi küçümsedikleri bir gerçek avrupalıların, bugün yurtdışına çıktığımzda her dilden çeviri var ama türkçe bir çeviri yok müzelerde vs., ya da çok nadir.

Bütün oyunları korsan oynayacağız o zaman.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ercanerten

quote:

Türkçe çıkacak oyun var, çıkmayacak oyun var. Şahsen ben bir FPS oyununda dil desteği aramam. Ama Football Manager gibi bir oyunda %80 yazı tabanlı bir oyun olduğunu düşünürsek bence dil desteği gerekli.

• Oyunun Türkçe olayı bizim fakültenin yaz okulu muhabbetine dönmüş.

Olay şöyledir ki; Bize diyorlar ki siz dilekçe verin yeterli çoğunluk olursa yaz okulu açarız. Ama demiyorlar ki bu sene yaz okulu açılacaktır alttan dersi olanlar dilekçe versin.

Bu mantık sadece Türklerde var sanırdım, ama oyunun yapımcıları her ne kimse onlarda da varmış.
  • quote:

quote:

Benim söylediğimle ne alakası var şimdi? FM, CM gibi oyunlarda dil çok önemlidir, çünkü oyunun çoğu yazılardan konuşmalardan ibaret. Zaten kaç dile çevrilmiş oyun ama o kadar dil arasında türkçe yok, bu koyuyor işte bana, çünkü türkçeyi küçümsediklerini gösteriyor. Yoksa gidip cod4 niye türkçe değil demiyorum, o aksiyon oyunu gerek yok ve çok az dile çevrilmiş oluyor yapımcılar tarafından.

• quote:

Orijinalden alıntı: KmKz_Lito

quote:

quote:

Türkçe çıkacak oyun var, çıkmayacak oyun var. Şahsen ben bir FPS oyununda dil desteği aramam. Ama Football Manager gibi bir oyunda %80 yazı tabanlı bir oyun olduğunu düşünürsek bence dil desteği gerekli.

Kesinlikle katılıyorum yabancı dilin ne kadar iyi olursa olsun çok ayrıntılı oyunlarda ister istemez zorlanıyorsun oyunda yanlış birşey yaptın mı zaten ne zevk kalıyor ne oynama isteğin.

• 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.