Şimdi Ara

Football Manager 2008 (ÇIKTI) (271. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.409
Cevap
3
Favori
210.002
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 267268269270271
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • şu oyunun download dosyasını bulan biri varsa yardımcı olsun lütfen
  • Efsaneye saygı.Şu günlerde bile kurup oynayasım var.
  • ecay kullanıcısına yanıt
    Gerçekten güzeldi ama FM 2017 de güzel. Benim gözdelerim CM 01-02, FM 2004, FM 2008, FM 2017.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nicholai Hel

Gerçekten güzeldi ama FM 2017 de güzel. Benim gözdelerim CM 01-02, FM 2004, FM 2008, FM 2017.

CM 00-01 ve CM 01-02 gerçekten efsane. FM 15'de güzel gibiydi ama 16 ve 17'i oynamadım. 17 nasıl sizce?
  • Xabir kullanıcısına yanıt
    Yazıyı yolladıktan sonra FM 2015'i de eklese miydim diye düşünmüştüm, beğenmiştim onu da. FM 2017 de güzel.

Ben de bazen bir iki sene oynamıyorum, sonra vakit bulursam yorumlara bakıp oyunu alıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nicholai Hel

Yazıyı yolladıktan sonra FM 2015'i de eklese miydim diye düşünmüştüm, beğenmiştim onu da. FM 2017 de güzel.

Ben de bazen bir iki sene oynamıyorum, sonra vakit bulursam yorumlara bakıp oyunu alıyorum.

15 güzeldi ya. En azından belirlediğiniz taktiği oyun içinde görebiliyorsunuz. Geçen sene indirimde FM 16 almıştım. İlk başlarda her şey çok güzeldi derken CL ön elemesinde ManU 9 tane atmıştı bana. Ama ondan öncesinde Galatasaray'ı resmen ezmiştim. Bir anda sanki oyun inadıma rakibin her geldiği gol oldu. Hani oynamayı bilmeyen biriside sayılmam. Fenerbahçe'yi yönetiyordum bu arada boş bir takım da değil. Bende sinirlenip iade ettim. 17'ye bakmadım bile. Hani sakatlıklar, transfer olayları yine bir nebze halledilebilir ama şu oyunu gerçekçi yapıcaz diye saçma sapan şekilde zorlaştırmaları çok sinir bozucu olabiliyor

• Xabir kullanıcısına yanıt
    Maalesef oyunun, oyunu zorlaştırmak için saçma goller yedirme ve oyuncuları sakatlama gibi garip bir huyu var.
  • 
Sayfa: önceki 267268269270271
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.