Şimdi Ara

Football Manager 2008 (ÇIKTI) (270. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.409
Cevap
3
Favori
209.988
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 267268269270271
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: c0ss

quote:

Orjinalden alıntı: Oğuzkaan

Var mı benim gibi 2008'e devam eden?

Ben,hiç sarmadı 2009 yok maç başlarken setting up match 1 dk bekletiyor,sacma sapan grafikler pc'yi kasıyor.Yerim öyle FM'yi ya..

iyi bir database ile Genoa'yı aldım oynuyorum..

Senle devam zaten,taşırız bu topici..
  • Aslında FM 09'un update'i FM 08'e uyarlansa kimse 09 oynamaz :) Cok berbat olmuş malesef..
  • Ben de devam ediyorum 2013'teyim bunu oynayacağım. FM 2009'da 3 aylık sakatlanıp sakatlıktan çıktığında bir maç yapıp 1 ay sakatlanan oyuncum vardı ve bu durum 3-4 oyuncumda tekrarladı. Bu sakatlıklara, oyunun yavaşlığına(demo hızlıydı), maçlarda bekleme sürelerine göz yumum sadece yeni database var diye oyunu oynamam. FM 08'e kötü diyorduk bir önceki oyunla kıyasladığımızda ama FM 2008, 2009'dan katbekat daha güzel daha hızlı.
  • Bende FM2008 oynuyorum.

Şu anda 2014 yılındayım, FM2009 biraz oynadım ve makineyi kastırıyor olmadık yere... İyi bir patch çıkana kadar 2008'e devam ederim...

• Lig B ' de yedek oturuyor..:)

DN:Kocaelispor Kariyerim:2013-2014

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Donie -- 28 Kasım 2008; 21:15:23 >
  • Crash Dumps'ın çözümü ne yahu,burada yazılmayacak bir şeyse pm'den bir el atın,ben 2009'u yaz tatilinde alırım artık
  • 2018/Kocaelispor kariyerim...Halen 2008 oynuyorum..:)
  • Bu yaşlı oyuncuların özelliklerinin hızlı düşmesi olayına çözüm, FM 2009'da mevcuttur. 34 yaşındaki Totti'nin hâlâ bitiricilik 18, ilk dokunuş 19, pas 19, teknik 18, yaratıcılık 19 felan. Sadece hız ve hızlanma 11'e düştü, o kadar. Büyük ihtimalle özelliklerinin düşmemesinde sürekli as olarak oynatmış olmamın da etkisi vardır ama bir sezon önce tanrı olan oyuncunun bir sezon sonra bedevi olması olayı saçmaydı zaten.
  • Barcayı aldım yeni dün fener kovunca..barca kaptı benim gibi bir zekayı..eto ve henry efendi çok pozisyona girmelerine ragmen gol atamıyorlar.Ya bir maçta 5 gol atıyorlar yada maç boyu yatıyorlar...Ne yapsakta gol yollarındaki problemi çözsek..Yardımcı olun yoksa satacam ikisinide..İşin kötü tarafı bu adamların arkasında oynayanlar messi ve roni serbest olduklarından bir maçta 15 e yakın gol pozisyonuna giriyorum...
  • kasım-ocak arası entriler uçmuş sanırım?
  • quote:

Orjinalden alıntı: kby

Barcayı aldım yeni dün fener kovunca..barca kaptı benim gibi bir zekayı..eto ve henry efendi çok pozisyona girmelerine ragmen gol atamıyorlar.Ya bir maçta 5 gol atıyorlar yada maç boyu yatıyorlar...Ne yapsakta gol yollarındaki problemi çözsek..Yardımcı olun yoksa satacam ikisinide..İşin kötü tarafı bu adamların arkasında oynayanlar messi ve roni serbest olduklarından bir maçta 15 e yakın gol pozisyonuna giriyorum...

Ayrı bir antrenmen programı uygulayabilirsin bence. Faydalı olacaktır baya.
    Ayrıca sezon öncesi antrenman programlarını ''AĞIR'' tutun. Sakatlıkların artmasına sebep oluyor ama oyuncularda gözle görülür gelişme oluyor.
    Sezon başlayınca ''ORTA'' seviyeye düşürebilirsiniz

• hala oynayan var mı benim gibi. 2009 çok kasıyor bilgisayarı pek birşey anlaşılmıyor.
  • Oyun güzel ama bir CM 01-02 gibi değil. Ben şimdi onu kurup oynayacağım. FM 2009'u ben de beğenmedim pek
  • quote:

Orjinalden alıntı: *metin*

hala oynayan var mı benim gibi. 2009 çok kasıyor bilgisayarı pek birşey anlaşılmıyor.

• hala oynayan var mı ben daha yeni yükledim
  • Silinsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mulsanne -- 10 Ağustos 2012; 20:52:24 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tam aradığın topic olmuş. Fm 2008 i buldum yükledim acayip zevkli fm 2014 sıktı artık. 2015 Cıkana kadar 2008 oynuyacağım. Galatasaray a taktik verebilecek varmı kesin kazandıran bir taktik arıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mbiwa

Tam aradığın topic olmuş. Fm 2008 i buldum yükledim acayip zevkli fm 2014 sıktı artık. 2015 Cıkana kadar 2008 oynuyacağım. Galatasaray a taktik verebilecek varmı kesin kazandıran bir taktik arıyorum

Gökhan Ünal'ı alın hocam bir de Bogdan Stancu iyi iş yapıyordu o zamanlar
  • Oyunun buglu oyuncusu Takaharadır herkese öneriyorum
  • Tema ve full türkçe paketleri yokmu 2008 nin
  • 
Sayfa: önceki 267268269270271
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.