Şimdi Ara

Football Manager 2007 { Çıktı } (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.624
Cevap
0
Favori
83.180
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • fm2007 cikis tarihi ileri atildi diyo ama cok karisik tam anlayamadim ne denmek istendigini
    18ine atildi diyo ama asagida da 20sinde cikcakti falan diyo bilmiyorum ya anlamadim galiba
  • valla bende fenerla başladım 4 4 2 oynuyorum ama 7. sıradayım zor geldi bana da :P Arkadaşlar Takımın antreman durumu general da mı duruyo ? Çok kurcaladınız mı antreman programını ?
  • arkadaslar oyunu aldim oynadim tam bir hayal kırıklığı yaşadım oyunda gelişme yok desem yeridir
    bu kadar sevdiğim bir oyunda gelişim yok transferler var o kadar zaten biz onu yamayla yapıyorduk yazık
    çok üzüldüm
  • Türkiye Ligini genelde oynamam ilk denemede oynayım dedim.TSL oldukça basit geldi Fenerle ilk yarı bitmeden en yakın rakibe 8-9 puan fark attım.Yanlız Avrupada 1puan alamadm CL de...her oyunda olduu gibi Tuncay sakatlanıp duruyor.Ayrıca transfer yapamamak beni uyuz ediyor.yabancı kontejyanı dolu zaten ancak Türk oyuncu almak gerekio...
    Türk almak isteyen arkadaşlara tavsiyem Malik Fathi ve Okocha..İkisinin de Türk vatandaşlığı var.Gerçi Fathiye astronomik bir rakam verdim ama transfer yapmamaktan iyidir
  • quote:

Orjinalden alıntı: macrolight

arkadaslar oyunu aldim oynadim tam bir hayal kırıklığı yaşadım oyunda gelişme yok desem yeridir
    bu kadar sevdiğim bir oyunda gelişim yok transferler var o kadar zaten biz onu yamayla yapıyorduk yazık
    çok üzüldüm

hic ama hic katilmiyorum hatta sastim kaldim bu yoruma.ne olcakti ki?koklu degisiklikler olsa zaten oyun ozunden,fm olmaktan cikar.
    ben bir suru yenilik sayabilirim hem de bir suru...
  • aranızda malatyada oturupta bu oyunu oynayan var mı?
  • Bölüme girip mesaj yazıyorsanız bölüm kurallarını kabul etmiş demeksinizdir, forum kurallarına görede warez ve illegal istek, paylaşım ve soru sormak yasaktır, bu tarz mesajlar uyarı yapılmadan silinicektir.
  • fenerbahceyle uefada çeyrek finaldeyim kısmetse rangers ı yenip yarı fnal oynucam türkiye ligindede 10 maç kaldi gs nin 5 puan önünde 1.yim.antremanları ayarlamadım kendisi yapıyor sadece kadro kurdum maça çıktım ha bide gökhan ünalı aldım adam 30 gol attı şu ana kadar seneyede hamit altıntopla newcastle lı emre yi aldım napalım yabancı kontenjanı var bende türk milli tyakımını topluyorum :P

• bu kadar eziyet cekip kurulan bu oyun bu kadar çile çekip oynanmayı hakediyormuki.....
    fm2006 da update yapıp devam etsek ne farkı olacakki
  • quote:

Orjinalden alıntı: souldarkorn

bu kadar eziyet cekip kurulan bu oyun bu kadar çile çekip oynanmayı hakediyormuki.....

Demek ki yalniz ben böyle düşünmüyormuşum haa fm 2005 ya da 2007 fark yok
    ek yamalarla 2007 bile geçer
  • ya arkadaslar nasil fark olmaz!!!
    ya oyunu hic oynamamissiniz ya da bi bakip kapatmissiniz size bir suru yenilik hem de cok hos yenilikler sayarim diyorum!!!
    ama tutup da bi oyundan bi devrim yapmasini beklerseniz o zaten olmaz kolay kolay!!!
    sanki pesde ne degisiyo her sene?tabiki degisiyo ama hicbir zaman devrim niteliginde bir oncekinden cok farkli olmaz!!!
  • quote:

bu kadar eziyet cekip kurulan bu oyun bu kadar çile çekip oynanmayı hakediyormuki.....

arkadasim sen oyunu kurmayi denedin mi???hic eziyet falan yok bilip bilmeden herkes yorum yapiyo!!!al bi dene ondan sonra yorum yap!!!
  • arkadaşlar turksportal.net diye bir site var. oraya gidin,onlar fm Türkiye temsilcisi lermiş.orda forum var. oraya girin.özellikle dil olayı ile ilgili bir bölüm var.okuyun.

durun size oranın linkini vereyim:http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=24105
  • quote:

Orjinalden alıntı: burak_okan

quote:

arkadasim sen oyunu kurmayi denedin mi???hic eziyet falan yok bilip bilmeden herkes yorum yapiyo!!!al bi dene ondan sonra yorum yap!!!

Bence gayet eziyetli. Önce bütün ayarları yaptıktan sonra restart atıyorum bütün downloadlarım gidiyor. Tekrar sıraya giriyorum indirmek icin. Sonra 1 saat oyunu oynuyorum cıkıyorum klavye sorun oluyor. Asagıdan düzeltsem bile arada bir kendi kendine ingilizceye kacıyor. O sıkıntının önüne gecmek icin diger ayarları tekrar düzeltmen gerekiyor. Sonra tekrar restart, downloadlar yine gitti. Tekrar sıra zırt pırt.

• quote:

Orjinalden alıntı: @pi

quote:

quote:

Bence gayet eziyetli. Önce bütün ayarları yaptıktan sonra restart atıyorum bütün downloadlarım gidiyor. Tekrar sıraya giriyorum indirmek icin. Sonra 1 saat oyunu oynuyorum cıkıyorum klavye sorun oluyor. Asagıdan düzeltsem bile arada bir kendi kendine ingilizceye kacıyor. O sıkıntının önüne gecmek icin diger ayarları tekrar düzeltmen gerekiyor. Sonra tekrar restart, downloadlar yine gitti. Tekrar sıra zırt pırt.

arkadaşım bir üstte verdiğim linki oku istersen.galiba kolay bir yolunu bulmuşlar.artık o kadar eziyetli değil.

• quote:

Orjinalden alıntı: *VelociRaptor*

quote:

quote:

quote:

arkadaşım bir üstte verdiğim linki oku istersen.galiba kolay bir yolunu bulmuşlar.artık o kadar eziyetli değil.

Evet denedim gercekten işe yaradı. Ben onu eskiden okudugum konu zannedip okumamısdım ama cok sagol. Reset derdinden kurtulduk.

• quote:

quote:

Orjinalden alıntı: *VelociRaptor*

quote:

quote:

quote:

Evet denedim gercekten işe yaradı. Ben onu eskiden okudugum konu zannedip okumamısdım ama cok sagol. Reset derdinden kurtulduk.

önemli değil.
    bu sorunu çeken tüm arkadaşlarımın okuması isterim.

• soyluyoz ama dinleyen yok
  • UEFA 2007 şampiyonu belli olduğu anki resim
    http://img77.imageshack.us/img77/8858/untitledoz8.png

buda Türkiye ligi şampiyonu belli olduğu anki resim
    http://img60.imageshack.us/img60/4058/untitled3tl6.png

yalnız golleri atana dikkat

ayrıca türkiye kupasıda cabası

not:hiç bir maçı 2. kez oynamadım hile yoktur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Private -- 23 Ekim 2006; 1:57:43 >

• helal
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.