Şimdi Ara

Football Manager 2007 { Çıktı } (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.624
Cevap
0
Favori
83.179
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: Private

yaw oyunu oynuyorum ama çok saçma hatalar var rakip takımlar çok fazla kart görüyor adam tam korner kullancak orta sahadaki adamı kırmızı kart yiyor nasıl oluyorsa bide aut atışı kullancam hiç bişi yokken adamıma kart gösteriyor veya rakip adama gösteriyor

ben de hic olmadi o tur sorunlar.tabi bilemiyorum sende niye oluyo ama ben aldim oyunu indirmedim bilemiyorum osebepten falan olabilir mi

@pi arkadasima da katilmiyorum.ben cok begendim oyunu hic ozensiz ve acele olarak da cikmadi bence
    ha bu takim logolari ve futbolcu resimleri yok malesef cogunun bunun sebebini bilmiyorum ama lisans olayi ya da izin olayi galiba.keske bi yama cikartsa firma bunlarla olgili

• sa[olllunn arkada;lar bu arada oyun bence g]zel olmu;
  • arkadalsar selam ben izmirde oturuorum izmirde olupta oyunu alan arkadaslar var mi ayrica oyun kac cd ve hangi ligin takim logolari mevcut beni bilgilendirirmisinz_
  • walla bende hiç deiştiremem yok klavye ayarımı bimlemle nedir bu ya böle oyun mu oynanır!
  • http://img120.imageshack.us/img120/7923/untitled2wx3.png

alin oyundan bi hata hakem maci nerde bitirdi adamlar gol atiyolardi gerci isime yaradi ama butun zevki kaciyor

bu sene fifa manager gecicek fm yi turkce dil bile olcakmis ayrica her takimin lisansini almislar
  • yakında bi patch çıkar kafaya takmayın.o zaman her yönüyle güzel olur.
  • Fenerbahçe ile ilk sezonumu bitirdim

Football Manager 2007 { Çıktı }

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ZiveR -- 21 Ekim 2006; 17:15:33 >

• hehe bende fb ile sezonun ortasına geliyorum şu anda yenilgi almadım 3 beraberlik var uzak ara 1. yim uefa dada gruptan çıktım 4 te 4 yaparak sadece forvete gökhan ünalı aldım türkiye liginde onu oynatıyorum deivid in yerine adam gol kralı oldu tavsiye ederim.
  • arkadaşlar oyun full sürümü çıktı mı net cevap bekliyorum
  • evet çıktı ama sorunlu.

oynayan arkadaşlar size bişe soracam.bazı arkadaşlar demiş boş yere kırmızı kart veriyo falan diye.sizdede öylemi..eğer öyle değilse bu oyunun şu an 2 sürümü falan mı var?
  • bende java mevcut..
    Autorun a tıkladıımda installshield sihirbazımıdr nedir onu yüklüyor ortada gidiyor hiçbir hata msjı wermeden.Nedenini anlamadım bütün dil vs ayarlarını da yaptım..
    Ne sorunlu oyunmuş yahu anlayan biri varsa çok sevinirim
  • quote:

Orjinalden alıntı: *VelociRaptor*

evet çıktı ama sorunlu.

oynayan arkadaşlar size bişe soracam.bazı arkadaşlar demiş boş yere kırmızı kart veriyo falan diye.sizdede öylemi..eğer öyle değilse bu oyunun şu an 2 sürümü falan mı var?

Boş yere kırmızı kart vermiyo. Maçlarda tekmeler, yumruklar falan konuşuyo bazen. Mesela ben korner atarken kendi yarısahamdaki defans oyuncum rakip forvete kafa atıp kırmızı kart görmüştü.
  • quote:

# C:\Program Files\CommonFiles\InstallShield\Universal\
    # Rename the 'common' folder (inside 'Universal') to 'common_backup'.

beyler bi bakabilir misiniz bahsedilen yerden bende Universal die bi klasör yok olan varmı acaba..Kurulumda yaşanan bir soruna çözüm önerisi bu
  • quote:

Orjinalden alıntı: Demus

quote:

evet çıktı ama sorunlu.

Boş yere kırmızı kart vermiyo. Maçlarda tekmeler, yumruklar falan konuşuyo bazen. Mesela ben korner atarken kendi yarısahamdaki defans oyuncum rakip forvete kafa atıp kırmızı kart görmüştü.

bende ondan bahsediyorum biraz çok saçma nerdeyse her 3-4 gol attığım maçta kavga çıkıyor kartlar havada uçuşuyor.hakemlerin istatistiğine baktımda erol ersoy 15 maçta 68 sarı kart 9 kırmızı kart göstermiş böle 4-5 hakem daha var aman dikkat

• quote:

Orjinalden alıntı: Private

quote:

Orjinalden alıntı: Demus

quote:

evet çıktı ama sorunlu.

bende ondan bahsediyorum biraz çok saçma nerdeyse her 3-4 gol attığım maçta kavga çıkıyor kartlar havada uçuşuyor.hakemlerin istatistiğine baktımda erol ersoy 15 maçta 68 sarı kart 9 kırmızı kart göstermiş böle 4-5 hakem daha var aman dikkat

ben ingiltere ligini oynuyorum.ben de herhangi bir sekilde kirmizi kart olayi olmadi ama sunu soylicem oyunu satin almadan once netten demosunu indirmistim demosunda lyonu secmistim ve 2tane hazirlik macimda birer oyuncum kart gormustu hatta lig icin de ikiser mac ceza almislardi.ama dedigim gibi sonradan oyunu aldim ve o tur hatalarla karsilasmadim

bu arada fifa manager daha iyi olcak diyen arkadaslara da bisey soylicem.eger gecen oyunun training yontemi olursa ben yine oynamam cunku cok gicik geldi bana ve hicbisey anlamadim.oynanabilirlik daha iyi olmali

fm2007 ayrintilar disinda benden tam not aldi diyebilirim simdilik tabi.
    fakat fm2006dan beri taktikle ilgili istedigimi yapamadigim 1-2durum var.neyse bunu da baska bi topicte konusuruz belki
    herkese iyi oyunlar///

• maclar kiran kirana gidiyor... ahanda buyrun..

http://img201.imageshack.us/img201/2153/sarifo3.jpg
  • arkadaşlar hep oyunun sorunlarından konuşmayalım.ben henüz oynamadım.oynayan arkadaşlara bir sorum olacak.
    sizin oyunda dikkatinizi çeken gençler oldumu?
  • quote:

arkadaşlar hep oyunun sorunlarından konuşmayalım.ben henüz oynamadım.oynayan arkadaşlara bir sorum olacak.
    sizin oyunda dikkatinizi çeken gençler oldumu?

arkadasim daha oyuncu arama ya da iste scouting gibi olaylara tam girmedigimden(cunku cikilmiyo icinden cok uzun suruyo) bisey diyemicem.ama genc oyuncu derken neyi kastediyosun tam olarak?taninmamis oyuncular mi?mesela bana tottenhamda oynayan aaron lennonu cok begendiklerini alabilcegimiz bi oyuncu oldugunu soyledi scoutlarim.ama o taninmis bi oyuncu sayilir tabi
  • arkadaşlar acaba oyunun resmi sitesindeki açıklama ne anlama geliyor
    aynen şöyle yazıyor:

"FM2007 release date moved forward
    Added on 18/10/2006 @ 14:00:13 in General

SEGA and Sports Interactive would like to announce that the official street date for Football Manager 2007 on PC / Mac has been brought forward to Wednesday, October 18th. As a result of certain retail outlets ignoring the official release date of October 20th, SEGA and Sports Interactive have acted to ensure that Football Manager 2007 is available to all of our loyal fans. We are in the process of communicating this new date to all of our retail partners "

http://www.sigames.com/

ve sitede iki tür fm var

football manager ve worldwide soccer manager. internette aratın görürsünüz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi qotsa -- 22 Ekim 2006; 13:03:26 >

• brezilya u20 takiminda marcelo var sol bek o adam cok iyi sonra mulayim erdem muharrem sert ozer hurmaci bunlarda iyi adamlar genc yetenek
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.