Şimdi Ara

Football Manager 2007 { Çıktı } (53. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.624
Cevap
0
Favori
83.179
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5152535455
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • YA ARKADASLAR OYUN GÜZEL AMA UYGUN ANTREMAN HANGİSİNİ YAPIYORSUNUZ YANİ TÜM FUTBOLCULAR GENERAL DAMI ÇALIŞIOR YADA NEYAPIYORSUNUZ
  • quote:

Orjinalden alıntı: ribas

hasan cok ii calisma

saol hocam

@ artık bi turnuva duzenlesek yaw
  • ya bende oyuna girerken siyah ekran çıkıo sağ alttada top resmi var nasıl düzeltirim acaba
  • quote:

Orjinalden alıntı: surkentli_aslan

ya bende oyuna girerken siyah ekran çıkıo sağ alttada top resmi var nasıl düzeltirim acaba

walla hocam oyunda karşına çıkabilecek bütün sorunlar çıkıyo.Nasıl başarıyosun ya?

Dil ayarlarına bak yeniden.
  • yama ne zaman çıkıyor?
  • Ya arkadaslar biri languages klasorunu upload eder mi bana ya sitede biri turkce yama diye bisey koymus oyunun ceyregini turkce yapti oyun igrenc oldu. birisi yardim etsin lutfen.
  • Bazı arkadaşlar ilk maçı 0-0 biten kupa eşleşmelerinin 2. maçı gollü bitse de uzatmaya gittiğinden yakınmışlar ve bunu hata olarak nitelendirmişler. Ancak şöyle bir durum var, eşleşmedeki her iki takım da aynı şehrin takımıysa gol averajı geçersiz olur, maçlar kaç kaç olursa olsun berabere biterse uzatmaya gider. Ya da misal ilk maç 4-3 ev sahibi galibiyetiyle biter de deplasmanda yenilen evinde 1-0 kazanırsa tur geçmez, maç yine uzar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sg-1 -- 14 Kasım 2006; 1:29:14 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: sg-1

Bazı arkadaşlar ilk maçı 0-0 biten kupa eşleşmelerinin 2. maçı gollü bitse de uzatmaya gittiğinden yakınmışlar ve bunu hata olarak nitelendirmişler. Ancak şöyle bir durum var, eşleşmedeki her iki takım da aynı şehrin takımıysa gol averajı geçersiz olur, maçlar kaç kaç olursa olsun berabere biterse uzatmaya gider. Ya da misal ilk maç 4-3 ev sahibi galibiyetiyle biter de deplasmanda yenilen evinde 1-0 kazanırsa tur geçmez, maç yine uzar.

helal be bu açıklama süper oldu zaten koskoca fm böyle bi hata yapcak değil ya!!!daha önce ben de anlatmaya çalışmıştım ama pek başarılı olamamıştım

• quote:

Bazı arkadaşlar ilk maçı 0-0 biten kupa eşleşmelerinin 2. maçı gollü bitse de uzatmaya gittiğinden yakınmışlar ve bunu hata olarak nitelendirmişler. Ancak şöyle bir durum var, eşleşmedeki her iki takım da aynı şehrin takımıysa gol averajı geçersiz olur, maçlar kaç kaç olursa olsun berabere biterse uzatmaya gider. Ya da misal ilk maç 4-3 ev sahibi galibiyetiyle biter de deplasmanda yenilen evinde 1-0 kazanırsa tur geçmez, maç yine uzar.

geçen sene Fenerbahce ile Galatasaray Türkiye kupasında oynamışlar ve de ilk maç Kadıköyde 2-1 FB lehine bitmişti.. Rovans macinda ise GS 3-2 kazanmisti ama turu FB geçmişti.. Peki bu nasıl olmustu???

• arkadaşlar transferler konusunda büyük eksikler var bana kalırsa.

en basitinden ilici 1 sezon boyunca oynattım fena da oynamadı, sırf satmak için. Ama sezon sonunda değeri 6,5TL olan ilici 0 dan bile satamadım. Sadece ilic değil inamoto da öyle ve yeni aldığım yabancılar.

Mesela jose sosa diye genç var gayet güzel özellikleri fenada oynamıyor. Fener bunu izlemeye başlayınca bende önerdim. peki gelen teklif ne? peşin 500k gerisi aydan aya taksit + 30 maç oynayınca bilmem ne kadar para daha....biz transfer yaparken bastırıyoruz parayı adamlar beğendikleri oyuncu için verdiği paraya bak!

transfer yapmada pek sorun yok açıkçası gerçekçi olmuş ama oyuncu satmada problemler var.Kimseyi satamadıktan sonra ne anlamı var oyunun?

bu konuda siz ne düşünüyorsunuz?
  • @emrah_tr, evet, o konuda haklısın, ben de bi an düşünmüştüm öyle miydi diye, ama tam emin değildim. Örnekle açıklaman iyi oldu, sağol.
    Ama beraberliklerde dediğim olay geçerli, FM'ye yüklenip durmayın artık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sg-1 -- 14 Kasım 2006; 10:50:37 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: Emrah_Tr

quote:

geçen sene Fenerbahce ile Galatasaray Türkiye kupasında oynamışlar ve de ilk maç Kadıköyde 2-1 FB lehine bitmişti.. Rovans macinda ise GS 3-2 kazanmisti ama turu FB geçmişti.. Peki bu nasıl olmustu???

Evet ya o uygulama doğru olsaydı biz belki kupayı alcaktık

• Galatasaray'la 2. senemde de şampiyon olduktan sonra Sevilla'ya transfer oldumŞimdi takımdaki yaşlıları gönderip gençlerle anlaşıyorum.Temizlik yapıyorum yani.
  • Oyuna ufak bir ara vermek zorunda kaldım.Başka oyunlar esir aldı beni.Ad vermek istemiyorm(medieval ve carbon)
  • bu oyunda AMR yok yaw aslinda warda hepsini buyuk takimlar kapti en assa 40m a birakiolar bende AMC falan aliom sag ayakli onlara AMR calistirip oyle oynatiom...

Spoting CP'li Nani'ye AMR calistirsam oynayabilirmi sizce??
  • AMR ye Arda'yı al yada Aydin Yilmaz'ı.Süper yetenek oluyorlar.

Bak ya gene sizin yüzünüzden FM açıcam Özendirmeyin adamı.
  • Ya Arda'yi iyi yapmislarda simdi Arda'ya scout yolluom tam potansiyelle oynuo diyo ama gorunurde bi ozellik yok ama potansiyeline mukemmel yazmislar anlamadim bu isi??
  • Yaa bende Köroğlu Emre ve İrfan Başaran ... Arda ve Aydını Katlamış durumda...! Halim de baya iyi.! Ya o değilde ben Gençlerimizi oynatınca hakkaten mutlu oluyorum yav
  • beyler bu çıkacak yamada türkçe karakter sorunu düzelmicek heralde siz genç oyuncu çalışması içinde arkadaşa teşekkürler [BATUHAN KARADENİZ] finishing:21
  • 
Sayfa: önceki 5152535455
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.