Şimdi Ara

Football Manager 2007 { Çıktı } (50. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.624
Cevap
0
Favori
83.185
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4849505152
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: fear44

ikinci sezonda uefa yarı finalinde fenerle kaşılaşıcam

gerçekte hangi takımlısın?sana tavsiyelerde bulunim
  • 1-Luizao
    2-Marcelo
    3-Guarin
    4-Carlos Vela
    5-Luka Modric
    6-Kerlon
    7-Akinfeev
    8-Carl Medjani
    9-Veli kavlak
    10-Yannick djalo
    11-Renato augusto
    12-Arouca
    13-Guardado
    14-A.vandenborre
    15-Nicolas millan
    16-Ronald zubar
    17-Sherman cardenas
    18-Maicosuel
    19-Biglia
    20-Barazite
    21-Aythami
    22-Nani
    23-Joao moutinho
    24-Anderson(porto)
    25-Oscar ustari
    26-Pocognoli
    27-Gareth bale
    28-Gonzalo higuain
    29-Kevin larsen
    30-Rodallega
    31-Kim young kwang
    32-Karim benzema

Ve bu oyuncuların face packi turrksportal dan alıntıdır...

http://www.turksportal.net/dosya/fm/28503/indir/

KURULUM:
    rardan çıkan dosyayı C:>Program Files>Sports İnteractive>FM 2007>data>graphics>pictures>players>normal içine attıktan sonra C:>Documents and settings>...(kullanıcı adınız)>Application DAta(gizli klasördür)>Sports İnteractive>FM 2007>cache klasörünü silin...

Football Manager 2007 { Çıktı }

Tesekkurler Turksportal...

• Sevgili arkdaşlar, sayfaların birçoğunu okumaya çalıştım fakat bulamadım, benim problemim Profil Yaratma ile ilgili profil yaratma kısmına gelince, name surname kısımlarına birşey yazamıyorum, tıklayamıyorum. Ve dolayısıyla oyunu oynayamıyorum, lütfen birisi ilgilensin artık bende oynamak istiyorum oyunu..
  • Ben portsmouthla oynuyorum. Ilk sezon zar zor ligde kalmayi basardiktan sonra 2. sezon daha iyi bir grafik cizdim. Simdilik avrupa kupalarina katilmaya calisiyorum. 2. sezonun bitmesine bi kac mac var. Herkesin hedefleri farkli tabi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dr.Feelgood -- 10 Kasım 2006; 2:42:45 >
  • Ve nihayet direkt UEFA kupasina katilmayi basardim son hafta muhtesem oldu gercekten anlatilmaz. Chelsea falan gerimde kaldi. Liverpool sampiyon oldu benim sayemde sondan bi onceki hafta man utd la berabere kaldim ve liderligi kaybettiler aslinda man utd daha cok severim ama neyse ya

• sen git portsmouthla UEFAya kal bide odul alma ya. 3. olsaydik bari adi FM
  • beyler work permit sorunum var manchester united ile oynuyorum ve cesar delgado-freddy guarin ikilisine çalışma izni çıkmadı,afillieted clublardan work permit sağlayabilen takıma da kiraya gitmiyorlar..olayı çözemedim bunu halledebilmek için bi bilgisi,fikri olan var mı acaba??
    (en kötü ihtimal ikisini de istedikleri takımlara kiralıycam çünkü çok da ihtiyacım yok ikisine de maksat kadro genişliği kazanmak)
  • quote:

Orjinalden alıntı: cemo91

quote:

Orjinalden alıntı: fear44

ikinci sezonda uefa yarı finalinde fenerle kaşılaşıcam

gerçekte hangi takımlısın?sana tavsiyelerde bulunim

gs liyim tabikide

bu arada türkiye kupası finalindede fbyle karşılaşıyorum

vizeler bitse tam performansla oyuna devam edicem ama şimdilik azar azar oynuyorum

• quote:

Orjinalden alıntı: fatih_metu

Sevgili arkdaşlar, sayfaların birçoğunu okumaya çalıştım fakat bulamadım, benim problemim Profil Yaratma ile ilgili profil yaratma kısmına gelince, name surname kısımlarına birşey yazamıyorum, tıklayamıyorum. Ve dolayısıyla oyunu oynayamıyorum, lütfen birisi ilgilensin artık bende oynamak istiyorum oyunu..

Problem 2-)oyuna girerken siyah ekranda takılı kalma veya oyuna girse bile manager ekleyememe sorunu.

Çözüm-)Bu iki hatanın sebebi tamamen cache olayı başka bişi değil şimdi bunun çözümünü anlatıyorum.

C/Documens and settings/bilgisayarınızı hangi isimle kayıt ettiyseniz o isimli klasör/oraya gelince application data klasörünü bulmanız lazım eğer gizli dosyaları göster seçeneğini işaretlemediyseniz göremezsiniz bunun için yukarıdan araçlar/klasör seçenekleri yönergelerini izleyerek gizli olan dosyaları göster seçneğini işaretleyebilirsiniz daha sonra menüde application data görünecektir buraya girip sports interactive klasörünü bulup içine girin ve fm 2007 klasörünü silin böylece hem siyah ekran hemde menajer ekleyememe problemi ortadan kalkmış olacaktır

Buyur dostum sorunun bu

@darthnihilus
    Dostum bilirim bende.2006'da Blackburn'la oynamıştım.İlk sezon zar zor inter toto'ya katılmıştım.İkinci sezon ordan UEFA'ya kalıp gruplardan çıkmıştım.Ve Çeyrek Final'de Real Madrid'e elenene dek serüvenim devam etmişti2. sezonu ise ligde 5. tamamlamıştım,ŞL'yi son hafta kaçırmıştım.FA Cup'da finale çıkmıştım.3. sezonun başında Arsenal teklif yapmıştı oraya gitmiştim.

Çok ayrı bir zevki var orta klas takım çalıştırmanın.

@fear44
    renkdaş,bence youtube'ye falan girip antifb videoları izle maçlardan önce,ayrı bir önemi olur maçın

• Valla ben Gs ile ilk senemde Şu anda Ligde 1.ciyim ama aramda 3 puan fark var yanlızca.! Ve Son 3 Hafta Yani ters bişey olmazsa şampiyonum...

Sonra Tükiye kupasında Beşiktaşa ilk dakikalarda 2 kırmızı kart görmeme rağmen 115 dakika dayandım Fakat yedik golü ve yarı finalde elendik.Sonra Sakarya aldı kupayı

Uefa kupasında da Yarı finale çıktım Tottenhama elendim Yazık oldu bana.! Ama ilk sene için iyi bi performans galiba

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi *MelaNKoliK* -- 10 Kasım 2006; 14:37:32 >
  • fenerle uefa yarı final maçlarını yaptık..

1. maç benim sahamdaydı şansız bir şekilde 1-1 berabere kaldık.

2. maç deplasmana umutlu gittim ve 2-1 kazandım. Sırada finalde man. utd. var. Rakip bu sefer zor. ne olursa olsun sonuna kadar savaşıcaz

sıradaki Türkiye kupası maçı var fenerle. ordada yeneyim tekraradan.. Fenere 100. yıllarında kupa yok

düzenleme: feneri Türkiye kupasında delgadonun attığı 3 güzel golle yendim ve kupayı aldım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fearless -- 10 Kasım 2006; 15:18:47 >
  • bende şu an gs ile ilk sezonumdayım.
    ligde gol kralı necati-bende
    asist kralı daniel carvalho-bende
    ama ligde liderin 4 puan gerisinde 3.yüm.ama galiba yakalıyacm çünkü puan farkı daha fazlaydı performansları düşüşe geçti rakiplerin.
  • uefa finalinde man. utd ye şansız bir şekilde yenildim.

daha 2. dakikade en etkili oyuncum delgadoyu sakatladırlar.

normal süre 0-0 bitti. uzatmarların ikinci yarısında ale kırmızı kart gördü ve 10 kişi kaldım. son dakikalara girilirken saha golü attı ve haksız bir galibiyet aldılar.

ayrıca maçta 2 topumda direkten dönmüştü. neyse yensekte yenilsekte çok zevkli geçiyor.

yarın sınav var ben burda oyun oynuyorum

herkese iyi fmler
  • oyunun kralı bnm
  • Oyunu netten indirmek için link falan bilen var mı ?
  • Wercer Bremen'in başındayım.

İlk ciddi sınav Bayern Munih le kupa maçı 2.2 bitti ve penaltılarla elendim.

Football Manager 2007 { Çıktı }
  • Diabelica bu maç senin hakkınmıstı aslında
  • nerdeyse adamlar yetmiyip yedek oyuncularda penaltı kullancakmış
  • quote:

Orjinalden alıntı: cemo91

nerdeyse adamlar yetmiyip yedek oyuncularda penaltı kullancakmış

yedek oyuncular pen. kullanmaz
  • Super Kupayida aldim werder bremen'den Yalniz bana saglam ve genc bi sag kanat lazim figo yetiodu ama antrenor oldu
  • 
Sayfa: önceki 4849505152
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.