Şimdi Ara

Fon Isıtıcı 1200 watt nasıl bilirsiniz? (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
113
Cevap
0
Favori
27.295
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bu foruma sırf bu ürün için üye olduğumu belirtmek isterim.. uzun zamandır bizde ısıtıcı arayışı içindeydik, fon ısıtıcıyı gittigidiyorda gördük ve ürünle ilgili yorumlarıda sadece bu sitede bulduk.. burdaki yorumları okuyarak ve ürünün fiyatının düşmesinden dolayı aldık.. iki gün önce geldi, iş yerimde hemen fişe taktım ve yarım saatte kendini bile ısıtmaması moralimi bozdu.. satıcıyı arayıp sorduğumuzda ilk kullanımda beş saat takılı kalması gerektiğini söyledi.. eve geldiğimizde 5 saat çalıştırdık ancak yine sadece kendini ısıtabildi, odada hiç bir ılıklık dahi olmadı.. belki oda ilk kullanımdan dolayıdır dedik ve bu akşam tekrar çalıştırdık 1 saat daha denedik ama adlarını hatırlamadığım iki kullanıcınında dediği gibi alt taraflarına rahatlıkla elinizi değdirebiliyorsunuz hiç ama hiç ısıtmıyor.. biz yandık başkalarıda yanmasın diye buraya üye olup izlenimlerimi yazmak istedim.. yarın iade ediyorum. birde verdiğimiz kargo paralarıyla kaldık... lütfen burda yazan diğer yorumlara aldanmayın..

• paris_atlantis senin bu foruma sırf bu ürünün tanıtımını yapmak için üye olduğun kullanıcı bilgilerinden belli oluyor. Fazla söze gerek yok
  • Arkadaşlar burada Paylaşımdayız, kimse kimseye pazarlama, tanıtım yapmıyor bunu yapılan yorumlardan anlarız, burada birşeyler paylaşılırken sebep ve nedenlerinide yazmaktayız.

Hiçbir Zenginin Malını kimse reklam olarak yapmaz yapmamalı, paylaşımları dikkat ederseniz beyenen beyenmeyen ve Ortasında duranlar var.

Ben Klima alınması taraftarıyım fakat malum Pahalı ve Kiracı olduğumdan Zahmetiyle birlikte taşınınca sorun.

Soba ise işime gelmedi, aylardır araştırdım Yağlı radyotörden Ufosuna kadar baktım aradım taradım, FON denen yerli malını gördüm, adamlar reklam yapmadan iş çıkarmaktalar, G.Gidiyor dışında 300küsura idi alamadım almazdımda FAKAATTTT G.G.de vatandaş toptan almış 159 tl.satınca Balıklama daldım aldım, baktım dediğim gibi 1.sırada Soba, 2 sırada Klima 3 sırada bunu derim, FON sistemi biraz yağlı radyatöre andırıyor farkı fdaha uzun ebatta olması ve Ekonomisi olaya bu.

Saygılar....
  • reklamları izlediniz...
  • Senin Fikrin neyse Zikrin O...

Zikrini yazılanları okuyarak düzelt...

Kör yaşama. Oku öğren.

Senin Fikkirlerin ne? yazda öğrenelim, reklamın anlamınıda Oku cahil kalmışsın.

Anlayana durumu anlatmaya çalışsamda bulandırma yapma kendine gel...

Hadi bakalum yaz bize kelime dağarcınla öğret? 1200wat saatte ne kadar Tl.yakar?
  • Heralde sende yerli yapım düşmanı Yabancı hayranısın ki, Doğrulara REKLAM deme cehaletindesin...

Bana ne Ondan bundan, yazdıklarımı bir oku da anla. Sallama bir oraya bir buraya. Saygılı ol.
  • http://forum.donanimhaber.com/m_49455335/mpage_14/f_/key_//tm.htm#53442390

Bak ne yazmışsın aşağıda;

Dostum senin adına üzüldüm, sana ve diğer arkadaşlara tavsiyem DARTY den elektronik ürün almayın piyasadaki ürünlerle aynı kalitede değil, bu forumda kısa bi araştırma yaparak Darty ile ilgili şikayetlerin diğer firmalara göre çok daha fazla olduğunu görebilirsiniz. Samsung dolu günler dilerim...

Senin kafan sadece karalama ve atma üzerine çalışmış ve Üye olma amacında belli Yukarıdaki yoruma bak, buradaki yorumlarına bak! FİKİR yok sallama ve iftira artı REKLAM....

Kendin gibi görmende haklısın ki sen öylesin. Yazık.

http://forum.donanimhaber.com/m_49455335/mpage_14/f_/key_//tm.htm#53442390

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DogrucuMustafa -- 21 Ekim 2011; 13:49:08 >

• Merhaba Arkadaşlar,
    Bu ürünü bir süredir takip ediyorum, tıpkı sizin gibi benimde bir ısıtıcıya ihtiyacım var.
    Biraz teknik bilgi almak için internette araştırma yaptım sonra da
    şirketi aradım birileri ile konuşabilirim diye.
    Hiç ummadığım bir şekilde soru sorabileceğim kimseyi telefona çıkartmadılar.
    Hatta Bayi sorumlusu dedikleri bir kişinin numarasını verdiler.
    Neyse dedim onu aradım. Adama ürün hakkında bilgi almak istediğimi söylediğimde Öyle rahat şekilde telefonu yüzüme kapattı ki.
    Bu sorumsuzluk karşısında şaşkına döndüm bir daha da aramadım. Bu ciddiyetsizlik çok üzdü beni.
    Yukarıda yorumları da okuduğumda 3-5 kişi dışında memnun kalanları da göremeyince yazma ihtiyacı duydum.
    işi bilene ver zerine de bir ekmek ver derler.
    Bana kalırsa canı yanan arakdaşlara kulak vermeliyiz.
    birileri malını satmaya çalışırken helali haramı da gözetmeli.
    Kandırarak kazanacağınız size fayda getirmeyeceği gibi çok zararı olur.

Bu arada bizler tüketiciyiz. bizim için öncelikli olan ürünün birim maliyeti ve fayda oranıdır.
    ister Türk malı olsun ister yabancı.
    birileri para kazanmak için bir şeyler yapıp haksız para kazanmak isterse buna aman bu Türk malı ne olursa olsun alayım denmemeli
    sadece şartlar eşit olduğunda Türk malı seçilmeli.

• Dostum burada kimse birşey övmüyor bilakis birileri sürekli şuydu buyduyla dedikoduyla meşgul ele avuca gelen yorum yok, Bu ısıtıcı bildiğimiz yağlı radyatörlerin türünden fakat watt ve en farkı artı cep farkı var başka birşey diyen yok, orayı aradınsa birşey çıkmadıysa o senin sorunun ben aradım gayet ilgili ve bilgi vericiydiler.

Bana kim ne alırsa alsın, bizim millet pahalıyı kalite algılar Reklamı kalite algılar hurrayı severiz. Adı şanı belli olmayanıda Karalarız...

Kim ne alacaksa alsın gitsin tutan yok parasını istediği gibi harcasın bana ne. Burada paylaşım yapılarken densizlerin çıkıp Reklam demesini O na yediririm...
  • yaw bütün yorumları okudum aklım karma karışık oldu. ısınma için normal oturma odama airfel as09-0933 inverter klima sparişi verdim onu bekliyorum diğer odalarda acil durumlarda kullanırım diye ısıtıcı bakayım diye bende epey araştırdım. firmanın sitesinden denizli bayiinden birini(hazal ticaret) aradım adam aynen şunu söledi "kendim kullandım memnun kalmadım o yüzden kendimin beğenmediği ürünü satmam". her neyse dedim bide servisini arayayım bi sıkıtı yaşıyolarmı. denizli için tek servis olan çağlayan soğutmadan birisi dediki "firma yeterli ve zamanında yedek parça temini yapmadığı için bu markanın servisini bıraktık". dedim adamlara haksızlık yapmayalım bide firmayı arayalım. fonisi.com.tr den iletişim bilgileri kısmından aradım bi bayan çıktı dedim böle böle diyolar ne diyosunuz kadın pek anlaşılmayan mır mır bir ses tonu ile bu konular hakkında kendilerinin ilgilenmediğini söledi ve bana başka birinin numarasını verdi yukardaki arkadaşın birinin dediği gibi adam dağıtımından mı ne sorumluymuş(isminide sölediydi bilmem ne ticaret diye ama unuttum şimdi). neyse adama sordum abi servisinizi bayinizi aradım böle böle diyolar sizin denizli için servisiniz şuanda yok yeni servis olacak mı? ürünle ilgili bi sıkıntı olurmu? olursa nasıl halledicez diye sordum. adam o servis işini bilmiyom o bi kaç hafya belli olur firma halleder ama merak etmeyin ürüne bişey olmaz olursa bana gönderin falan dedi. klasik esnaf ağzı. yaw dedim bu elektronik ve elektrikli ürünlerde nası böle bi cevap verebiliyosunuz. ürüne bişi olsa ben seni nerden arayıp bulcam. bunun kargosu var gitmesi var gelmesi var(düzgün bi şekilde gelmezse o ayrı bi sıkıtı) bi sürü sıkıntı. alacak olanların muhtemelen benim gibi kafası karışıkk. en iyisi bir yada birkaç yıl daha gözlemleyip ilerleyen zamanlarda ihtiyaç devam ederse o zamanki yorumlara yada firmanın durumuna göre karar vermek. açıkcası firma insanın içine pek sinmiyor. iki üniversiteden alınan raporlarına saygısızlık ettiysem kusura bakmayın artık. ;)

• DoğrucuMustafa ben senin bi önceki sayfada yazdıklarından medeni bi insan olduğun sonucunu çıkararak cevap yazmıştım, neyse tek dişi kalmış canavar boşver. Ben ''reklamları izlediniz'' ''senin bu siteye niye üye olduğun belli'' gibi yorumları diğer şahıs için söylemiştim ama sen bu konudaki herkesin yazdığı yazıya balıklama atladığın için benim yazdıklarımıda hemen üstüne alındın. Neyse herkes tecrübelerini yazdıkca ürünün ne mal olduğu daha iyi anlaşılıyor. 1-2 gün içinde yorumlar arttıkca dahada iyi anlaşılacakdır. Herkese iyi ısınmalar
  • O arkadaşında reklam yapmadığı anlıyorum, okuyup anlamaktan insanlar sonuca varıyor. İsteyen alır, isteyen almaz burada kimse reklamda yapamaz, yapanda yok zaten, İnsanları ve firmaları net delillendirmeden çamurlamayalım.

Denizlideki öyle demişse, Ankarada kide iyi demekte? yani burada kötülemenin kimseye faydası yok, Fon denen marka bugün, Tv.lerde gün boyu reklam yapsaydı ve İtü.raporundan yola çıksaydı fiyatı en az 500tl.olur Millette Hücum eder alırdı, adamlar yapmışlar yaptığı şeyde ortada, aslına bakarsan servislik bir yanı yok ki hertarafı demirden yapılmış yananı kırılanı olacak gibi değil tıpkı yağlı radyatörler gibi,

Taktir Milletin bakar dener fiyatını beğenen işine gelen alır.

Ben tekrar söylüyorum en iyi hızlı ısınma yöntemi Klima... Parayı basan alır. Klimadada bilen bilmeyenin bol salladığını görürsünüz hatta çoğu insan doğuştan klimacı olmuş...

En iyiyi herkes kendine göre yorumlar. Bu konuda yorum yapmayacaım artık.

Benim atladığım hususu Reklam yapan arkadaş kimse O cevaplasın...

• yardımcı olacağımı düşünüp yazdığıma hem paranoya başlangıcı olan arkadaşlar adına hemde üründen memnun kalmayan arkadaşlar adına bin pişman oldum,ben anlamadım hala gittigidiyorda ürünü alan insanların da çoğu memnun diye yazdığım için herhalde böyle karşılandım seviyedeki zaafiyet yüzünden fazla yüz göz olmaya değer bulmuyorum arkadaşı fakat şunu söyleyeceğim
    evet benim okuduklarını anlamakta zorlanan arkadaşım ben üründen memnunum varmı bir sorunun reklam amacında olmadığımı istersen mesaj at bi şekilde sana ispat etmeye de çalışayım ne bileyim buyur evime gel sıcaklığı sen gör (sıcacıklığı odun ve klima derecesini değil tabiki) bunu da defalarca kez boşa belirtmişim./ doğrucumustafa kardeşim çok saol ancak sende nafile yoruyorsun kendini bence boşver dostum

not:benim yorumlarıma bakıp ürünü almaya kalmayın arkadaşlar sonra nedense bazıları alttan soğuk hava girişi olduğunu bile gözden kaçırıyor,kimisinin de bozuk çıkıyor sanırım bazısı sıcacık oldurmayışından şikayetçi 1200wattın ancak benim memnun olsam da siz ürünü almayın böylelikle durduk yere kötülenmemiş de oluruz

• Aman bee üff oku oku içim şişti.Şimdi bu zıkkım ısıtıyor mu ısıtmıyor mu?Ya bende alacağım ama nette bakam ne demişler dedim.Kaç dakika oldu okuya okuya milletin didişmesini bitiremedim.Birde aklıma takılan bir soru.Normalde ürünün fiyatı 350 küsür mü ne.Ama gg de bakıyorum 150 diyor 1200 watt için.Şimdi neredeyse yarıdan fazla indirim var.Bir çok kişi iade ettik yada ılıtmıyor bile diyor.Elektrik tasarrufu etmesi apayrı bir olay ısıtmaması ayrı bir olay.Benim bilgisayar odası 10 m2 falan.Yalıtım sıfır.Oda da tek pencere ve tek cam var.Diğer odalara PVC taktırmaya başladık ama benim odaya gelemedik daha:DKışın çok soğuk oluyor bilgisayar başına geçemiyorum.Nasıl bir ısıtıcı alacağımıda bilemiyorum.Ya faturası kabarık geliyor yada verim alınamıyor.

Kimse kusura bakmasın.Türk malı arap malı ingiliz malı önemli değil.İyi değilse değildir.Fabrikadan halka daha ucuza ürün satılabilir ama ben şahsen %50 nin altında satıldığını ilk kez görüyorum.Madem o kadar iyi madem %38 tasarruf ediyor.Mutlaka birileri bunu alacak.Seven de olursa sağa sola önerecek mutlaka sattıracak.Ben olsam en kötü 200 derim hadi 250 yine satılır peynir ekmek gibi.Ama sen kalkacaksın yarıdan da aşağı satacaksın.

Sağdan soldan sırf bu ürüne yorum yazabilmek için millet üye oluyor.Ya yerin dibine sokuyor yada yücelttikçe yüceltiyor.Hepsiburada da ençok satan ısıtıcılar deyince fon çıkıyor:DSanırım en mantıklısı benim gibi müstakil evi olanlar böyle şeylere para vereceğine abi al odana bir soba birde 1 ton kömür.Hiç mi değilse tuğlalı soba olursa yakarsın abi sabah akşama kadar 1-2 poşet atsan evin içi hamam gibi olur.Hem daha az maliyetli hemde ısı garantili.Sanıyorum ben kömür alıp öyle ısınacağım.Kafama göre bir ısıtıcı yok.

• burada yorum yapanların çoğunun mesaj sayısı çok az olduğu görülüyor ve bu yüzden korka korka cevap yazdıklarıda hissediliyor

ama bazıları azarlama moduna girip onları sindirmeye çalışıyor ,korkmayın kardeşim izleniminiz neyse onu yazın

sonra öyle çok ısıtırsa hasta olursunuz gibi saçma sapan sözlerde ne demek oluyor ,sizene kardeşim kimin hasta olup olmayacağından

adam bir cihaz alır isterse sonuna kadar açar içeriyi hamam gibi yapar sonra hasta olur ister az açar onun bileceği iştir

daha havalar bile soğumadan ısıtmayan cihaz kışın nasıl ısıtacak o zamanda cihaza sarılıp öyle oturun/yatınmı denecek

ısıtıyorsa ısıtıyordur ,ısıtmıyorsa ısıtmıyordur

bunları söylemek bu forumdan faydalanan herkesin hakkıdır ,öyle insanları korkutup sindirmeyle olacak iş değil bu işler

siz bir klima tavsiyesi bölümüne girip bakın insanlar nasıl bir savaş içindeler ,hadi gidip birde orda bu söylediklerinizi söylemeye kalkın bakalım nasıl rezil ediyorlar

sonra bu yazdıklarımızı bir çok kişi okuyup bir fikir edinmeye çalışıyor ,bu cihazlara isterse TSE bile onay verse bizi bağlamaz ben ısınamadıktan sonra neye yarar ,biz bir çok firmanın kimlere ne şartlarda ne olurlar verdiğini biliriz

durduk yere asabım bozuldu tövbe tövbe ,yazın kardeşim ne biliyorsanız yazın yalnız şunu bilin ki ucuza veya bedavaya bu dünyada malesef ki süper bir şey yok ,yani her şeyin bedeli verdiğiniz kadar oluyor

• quote:

Orijinalden alıntı: ctayy

Ferhat007 arkadaşa katılıyorum. ben de ürünü alıp memnun kalmayıp iade edenlerdenim. ben ilığada rağzıydım ama dışarısı 5 6 derece iken içersini hiç kırmadı. bildiğin titreme geliyor. 2 3 saat te değil 12 saat çalıştırdım. 10 m2 yalıtımlı odanın dışnda performans beklemeyin derim. ürün karalama niyetim yok. alın deneyin ama iade hakkınız olduğundan emin olun. 12 saatlık kullanım sonucu verim alamayınca kapadım 2000 Watt lık fanlı ısıtıcı açtım 10 dk ta icersini kırdı. aynı kulvarda değiller fanlı uzun kullanım için kullanışlı değil ama bu FON iş yapmaz. hala yaglı radyatör aramalarım devam ediyor. bakalım ısınabileceğimiz birşey bulabilecekmiyiz.?

kardeş madem yağlı radyatör arıyorsun nobo diye bir ürün var.ben almadım kullanmadım.bir incele istersen belki hoşuna gider.

http://www.noboisitma.com/nobo_tanitim.html

• Nobo pahalıymış ama iş görür galiba... 1200wat 465 tl.. çok hoş görüntüsü var.
  • Fon ısıtıcı Gittigidiyor da 110 TL ye kadar düştü, 1-2 hafta sonrada 70-80 TL olur. Yorum Sizin.
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DogrucuMustafa -- 17 Şubat 2016; 22:05:39 >
  • Arkadaşlar Bende geçen gün aldım 1200 watt fon ısıtıcı 22 m2 odayı çok güzel ısıtıyor ev yalıtımlı ama elektrik ne harcar bilmiyorum
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.