Şimdi Ara

Fokus Bilgisayar 'Monster' Servis Kalitesi Hk Deneyimim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
1
Cevap
0
Favori
641
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

17.0.7.2017 tarihinde öğlen gibi Monster Abra V 5.2.1 cihazımı servise bıraktım.

hoparlorün bir tanesi ses gelmiyor ve ses gelen hoparlorden çok az cızırtılı geldiği, cihazın ısındığını belirttim.

Arızalı hoparlorler değişti, cihazın iç temizliği ve macun yenileme, genel kontrolleri yapıldı garanti kapsamında yapıldı.

Azami 4 iş günü dediler. Çarşamba günü aradılar gelip alabilirsiniz dediler uzak lokasyon olmam sebebi ile gelemeyeceğimi kargoya verilmesini talep ettim. Kargoya perşembe verileceğini ertesi günü cuma elime geçebileceğini belirttiler. Biraz ısrar pazarlık yaptım maalesef olmaz dedi ısrar daha fazla etmedim. Sonra çalıştığım yere kargo geldi baktım yeşil kızgın göze sahip kutu. Amanım dedim. Koydukları kutu sağlamdı içinde extradan balonlu plastik ile kutu içinde hareket etmeyecek biçimde sargılanmış onu açtığımda iyice streçlenmiş cihazım vardı. Cihazım gerçekten sıfır gibi temizlenmiş olduğunu fark ettim. Cihazı açtım ses kalitesi iyi ve ısınması aldığım ilk hali gibi olmuştu. Hem hızlı hemde kaliteli işçilikleri Fokus Bilgisayar Monster ekibine teşekkürlerimi sunuyorum başarıların devamını dilerim.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.