Şimdi Ara

Focus T25 Ana Konu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
323
Cevap
39
Favori
46.943
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    II.Bölüm : Resimler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ecoute Cherie -- 14 Kasım 2013; 20:55:18 >

• Beachbody.com

SONUÇLAR

Focus T25  Ana Konu

Focus T25  Ana Konu

Focus T25  Ana Konu

Focus T25  Ana Konu

Focus T25  Ana Konu

Focus T25  Ana Konu

Focus T25  Ana Konu

Focus T25  Ana Konu

Focus T25  Ana Konu

Focus T25  Ana Konu

Focus T25  Ana Konu

Focus T25  Ana Konu

Focus T25  Ana Konu

Focus T25  Ana Konu

Focus T25  Ana Konu

Focus T25  Ana Konu

Focus T25  Ana Konu

Focus T25  Ana Konu

Focus T25  Ana Konu

Focus T25  Ana Konu

Focus T25  Ana Konu

Focus T25  Ana Konu

Focus T25  Ana Konu

Focus T25  Ana Konu

Focus T25  Ana Konu

Focus T25  Ana Konu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ecoute Cherie -- 14 Kasım 2013; 20:56:06 >

• Shaun T gene iş başında demek...
  • Insanity'den kolay ise bunu yaparım. Insanity resmen işkence oldu bana. Çok iyi terletiyor, kalori yaktırıyor ama çok zor bana.

5 Temmuz'da yazmışım.

14 Temmuz'da gelen edit.

Insanity'e devam ettim. O zaman günde 1 kere yaparken zorlanıyordum şu anda günde 3 kere yapıyorum. + Programı yaptıktan 1 saat sonra da zorlanmadan 30 dakika basketbol oynayabiliyorum. Insanity'e devam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Almeha42 -- 14 Temmuz 2013; 12:00:44 >
  • Bakalım bu nasılmış :) Teşekkürler...
  • insanityden sonra çok hafif gelir.
  • her video 25 dakikadan oluşuyormuş. daha kolay görünüyor denemek lazım. insanity resmen işkence :D
  • Arkadaşlar sizce before afterlar gerçek mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Thomas Edison

Arkadaşlar sizce before afterlar gerçek mi?

Hocam resmi sitesinden alındı ama ne kadar doğru bilmem.
  • Before :(
    After :)

Olayın özeti bu zaten,yüzlerine dikkat edin.Reklam hilesi.
  • Az önce indi videolara bakayım dedim izlerken sinir krizine girdim kadın sürekli vuvv vuvv yapıp duruyo deli etti
  • Videoların linklerini alabilir miyim?
  • İnsanity ikinci aydayım bitince buna bakıcam .Programa baktım 10 hafta gözüküyo.After before a çok takılmamak lazım sporu hayatın bi parçası yaptıktan sonra illa böyle bi şekil alacaktır
  • quote:

Orijinalden alıntı: hellteam

İnsanity ikinci aydayım bitince buna bakıcam .Programa baktım 10 hafta gözüküyo.After before a çok takılmamak lazım sporu hayatın bi parçası yaptıktan sonra illa böyle bi şekil alacaktır

Insanity'i bitirip ara vermeden bunu yaparsanız kesinlikle zorluk çekmezsiniz. 2.günüde ekledim...
  • Before-after konusuna değinmek istiyorum. İnsanity'de bulunan Tania bacımız tekrar kilo alıp T25 ile forma mı girmiş ? Merak ettiğim bir konu...

Focus T25  Ana Konu

Focus T25  Ana Konu
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mkardes1903

Before-after konusuna değinmek istiyorum. İnsanity'de bulunan Tania bacımız tekrar kilo alıp T25 ile forma mı girmiş ? Merak ettiğim bir konu...

Focus T25  Ana Konu

Focus T25  Ana Konu

Şimdi hocam şöle tania bacımız nur topu gibi bir erkek çocuk doğurunca böyle kilo almış. focus t25 ile tekrar bu resimdeki formuna kavuşmuş...

• quote:

Orijinalden alıntı: Mkardes1903

Before-after konusuna değinmek istiyorum. İnsanity'de bulunan Tania bacımız tekrar kilo alıp T25 ile forma mı girmiş ? Merak ettiğim bir konu...

Focus T25  Ana Konu

Focus T25  Ana Konu

O kadın hamileydi...

• Allah analı babalı büyütsün o zaman. teşekkürler :)
  • Kesinlikle insanity ve astlum un yarısı kadar dahi zorlamıyor ramazan gelmeseydi asylum+t25 yapacaktım ama akşam ezanı saat 9 a doğru okunuyor o saatten sonra 2 sini üst üste yapamayacağım için 1 ini yapacağım ama karar veremedim hala ama büyük ihtimal asylum yapacağım çünkü daha fazla efor sarfettiriyor.

Bu program fazla kilo problemi olmayanlar için form tutmak amaçlı gibi geldi bana.O before after resimlerine kesinlikle inanmıyorum
  • Bu sabah başladım. Tek kelimeyle harikaydı :) Zorlandım ama ço çok sevdim. İnanılmaz ter attım. Üstüne 10 dk düşük tempoda kondisyon bisikleti. Böyle bir bilgilendirme yaptığın için çok teşekkür ederim ;)
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.