Şimdi Ara

Focus mu Astra mı ? (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
52
Cevap
1
Favori
14.969
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • astra'da tek sorun motorun güçsüz kalması. O da chip tuning ile halledilebilir. O yüzden astra diyorum
  • Lütfen yardım!!!!!!

Arkadaşlar ben neden resim yükleyemiyorum

gerekli alanlarda bilgi yok diye uyarı veriyor.
  • kia ceed 1.6 CRDİ Motion
  • bence hiç birini alma.Focus sorunlu diyorlar ve bu bir alınmama sebebi.Astra 1ve 2.vites geçişi sarsıntılıymış ve performansı kötü diyorlar çünkü bir süre sonra arabandan sıkılıcaksın.Sorunsuz bir araba almanı tavsiye ederim.
  • quote:

Nekadar doğru bilmiyorum ama altın ve değerli ziynet eşyası taşıyan firmalarda özellikle tdci focus kullanıyorlarmış.Kuyumcu bir arkadaşım var o söylemişti.Bunun sebebi ise arkalarından kimsenin yetişmemesi lazımmış

Hocam bu DH'de yılın geyiği olabilecek potansiyele sahip bir cümle .
  • Arkadaslar peki focus 1.0 125hp ecoboost nasıl?o da dizeller kadar olmasada emsal benzinlilerden daha az yakıyor diyorlar.baktım fabrika verisi şehir içi 6.2 di sanırsam.6.3 gibi de olabilir emin deglim ama farketmez:) karma 5.0 lt iyi bi deger gibi geldi.nasıl sizce?1.6 95 focus veya 1.3 dizel astra yada 1.0 125 ecoboost mu?
  • Ceed, birkaç kişi fikrini bu yönde belirtmişler, bence astra hiç düşünmeyin, manuel alırsanız focus derim, onun dışında ben de ceed diyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: zeytinkoy

quote:

Nekadar doğru bilmiyorum ama altın ve değerli ziynet eşyası taşıyan firmalarda özellikle tdci focus kullanıyorlarmış.Kuyumcu bir arkadaşım var o söylemişti.Bunun sebebi ise arkalarından kimsenin yetişmemesi lazımmış

Hocam bu DH'de yılın geyiği olabilecek potansiyele sahip bir cümle .

Valla ben arkadaşın yalancısıyım ama arkadaşta öyle yalandan laf konuşacak birisi değil

• bence astra yı tercih etmelisin çünkü opel astra ford focus ta olmayan donanım özelliklerini sunuyor.eğer neden astra derseniz almanlar sanayi konusunda herkesten öndedir astra y tercih et
  • Astra Focus'tan daha kaliteli bir araçtır.Daha üstün bir araçtır.
    Performans için focus veya 1.6 HDI de düşünebilirsin veya 1.5 DCI da var.1.6 TDI' ler pahalı.Yani Astra almazsanPejo veya megane daha uygun fiyatlı ve donanımlı olabilir.Focus bunlardan aman aman farklı bir araç değil, benzer araçlar.Focusun bunlara artısı efsanevi bir piyasası ,alsatçılarda ve galericilerdeki focus aşkı ,2 sine nazaran hatta bütün c sınıflarına nazaran daha heybetli görünüşü

Fakat ben olsam Astra alır Alman'dan şaşmazdım
  • 2016 astra j kasa mi yoksa 2016 yeni kasa focus mu arkadaslar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.