Şimdi Ara

FOCUS III 'ün beğenmediğiniz yönleri (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
1
Favori
6.614
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • arkadaşlar belki konu hırtlayacak ama cidden araştırdım '' hah işte bak çözüm bu '' diyebileceğim bir sonuca varamadım bu araçta trend x veya trend fark etmez bu aux sorunu ile kol dayama sorununu nasıl çözebiliriz tabi orjinalliğini bozmadan bakıyorum da çok saçma kol dayamalar var emanet duruyormuş gibi göze hitap eden birşey var mı ve aux ve bluetooth sorununu da nasıl çözebiliriz sizce.
  • 1,6 powershift benzinli 2013 model Focus kullanıyorum

1 hariç diğerlerine aynen katılıyorum. Bende böyle bir ses yok.

O far düğmesi benim çok canımı yaktı, çoğunlukla özellikle inerken dizimi çarpıyorum.

Ayrıca uzun süre şirket aracı olarak Corolla kullandım şu anda Camry kullanıyorum.

Bu araçlara göre sanki gaz pedalı hissiz geliyor bana, ayrıca 1-2 vites geçişleri toyotaya göre daha belirgin.
    Birde ses sistemi çok kaliteli değil (trend)
    Onun haricinde araç çok iyi belki direksiyonu biraz küçük olabilirmiş.

Birde bu araca çok yakıyor diyorlar, ben ankarada şehir içinde 7.2 litre yakıyorum, şehir dışında 110/120 ile 5.5 litreyi hiç kasmadan yakalıyorum. Biraz kastığımda 5 litreye kadar iniyor. 1.6 Otomatik bir araç için bence bu değerler gayet iyi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ankura -- 11 Eylül 2018; 11:23:33 >
  • selman3460 S kullanıcısına yanıt
    kol dayama ile ilgili nette bir sürü uygulama var, koltuk arasındaki arka tarafa doğru olan boşluğa yerleştirilen sabitlemek için bir işlem gerektirmeyen ve orjinalliği bozmayan kol dayamalar var ancak nasıldır kullışlımıdır bilemiyorum hiç kullanmadım.
  • Aracım 2018 model 1.5 tdci powershift trend x

- Bluetooth
    - Park Sensörü
    - Perde hava yastıkları
    - Isıtmalı yan aynalar

2018 yılında bunların en alt donanımda olmamasını kabul edemiyorum. Araç tam Türkiye Apaçi paketli, karatılmış cam, ön sis farı, alüminyum jant var, şekil şemal 10 numara ama perde hava yastığını çalmışsın, böyle bir şey olmamalı.

Sis farını daha sonradan alabilirsin, orjinalinden farkı kalmaz, camlara film çektirirsin, jantları değiştirirsin ama orjinal ısıtmalı ayna, bluetooth ve perde hava yastığını sonradan ekleyemezsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Arif -- 11 Şubat 2019; 16:14:42 >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.