Şimdi Ara

Focus II Hakkında Bilmek, Öğrenmek İstediğiniz Herşey (Makyajsız+Makyajlı Kasa) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
22.073
Cevap
29
Favori
1.972.890
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Daywalkerr

bu arada bişey öğrendim. focusun kaputunda yalıtım malzemesi yok. yani kiada bile var hem motorkapağının altında hem de kaputta var ama focusda hiçbiri yok.

Alıntıları Göster
    ben gece gostergelerın nasıl oldugunu gormek ıcın bır foto ıstıyorum
  • quote:

bu arada bişey öğrendim. focusun kaputunda yalıtım malzemesi yok. yani kiada bile var hem motorkapağının altında hem de kaputta var ama focusda hiçbiri yok.

Alıntıları Göster
    Ford focus 1.6 dizel , opel astra 1.6 dizel , pejo 307 1.6 dizel
    hangisini secerdiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: eciman

Ford focus 1.6 dizel , opel astra 1.6 dizel , pejo 307 1.6 dizel
    hangisini secerdiniz?

Alıntıları Göster
    focusun benzinlisinde bile kabine sızan korkunç bir motor sesi var. dizelini test ettim geçen ay. rölantide bmc kamyonet, yola çıkınca böğürtü makinası. fordun önleyemediği bir handikabı bu motor sesi. onun dışında süspansiyonları gayet başarılı. keşke almanlarda benzer süspansiyonları kullansa. işçilikte gözden ırak yerlerde hatalar buldum ama genel olarak kaliteli duruyor. bi de eski focuslardan bilirim, arabanın içinde bozuk zeminde bile tıkırtı yok. alınabilecek bi arabaydı ama sırf motor sesi yüzünden kaçtım. megan sedan dizel sportway aldım. arabanın içinde motor sesi diye bişey yok. çok güzel izole etmişler. süspansiyonları da focusa yakın ancak içerde tıkırdayan bikaç yer var. bi de focusun yenilenen dış görünümünün kişiliksizliğine değinmeden geçemeyeceğim.

• quote:

Orijinalden alıntı: free76
    bi de focusun yenilenen dış görünümünün kişiliksizliğine değinmeden geçemeyeceğim.

oh be sonunda biri eleştirdi. eskisini arar olucaz galiba. ne iğrenç çamurlukları var öyle arazi aracı gibi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: nlty2000

quote:

Orijinalden alıntı: free76
    bi de focusun yenilenen dış görünümünün kişiliksizliğine değinmeden geçemeyeceğim.

oh be sonunda biri eleştirdi. eskisini arar olucaz galiba. ne iğrenç çamurlukları var öyle arazi aracı gibi.

Alıntıları Göster
    bu arabada gerçekten eksiklikler çok... bence en büyük eksiklik bu fiyatta rakipleriyle yarışması için neden xenon far yok hala anlamış değilim... birde duyduğuma göre araba yerden biraz daha yüksek olduğu için 110 dan sonra rüzgar sesi geliyormuş.....

• quote:

Orijinalden alıntı: cinuba

bu arabada gerçekten eksiklikler çok... bence en büyük eksiklik bu fiyatta rakipleriyle yarışması için neden xenon far yok hala anlamış değilim... birde duyduğuma göre araba yerden biraz daha yüksek olduğu için 110 dan sonra rüzgar sesi geliyormuş.....

Alıntıları Göster
    FİYATIDA 41.8 MİLYAR.PAHALI DEĞİLMİ

• quote:

Orijinalden alıntı: ankaralı33

Alıntıları Göster
    Galiba park sensörü de yok
  • quote:

o liste fiyatıdır kardeşim. focus 1.6 dizel trendini en son 35 milyara veriyolar hem de metalik renkli. ben stil paketini istedim 36 milyara mal oldu
  • quote:

quote:

o liste fiyatıdır kardeşim. focus 1.6 dizel trendini en son 35 milyara veriyolar hem de metalik renkli. ben stil paketini istedim 36 milyara mal oldu

Alıntıları Göster
    Yoltutusu nasıl vırajlarda fln nasıl eskı focustan daha yuksek bır puan mı alıor gozunde?
  • quote:

Orijinalden alıntı: AIRBOSS

Yoltutusu nasıl vırajlarda fln nasıl eskı focustan daha yuksek bır puan mı alıor gozunde?

Alıntıları Göster
    focus ii araba kim ne derse desin
    mesele fordda ve otosanda
    focusları ve diğer ford ları vede ford kullananları daha ne hale getirecekler
    alanlar şimdi memnun
    temennim kullananların memnuniyetlerinin devam etmesi
  • quote:

quote:

Alıntıları Göster

nasıl veriyorlar ya... yok öyle bişey.. stil paket ne ya.. o kadar ford un sitesine girdim stil paketi görmedim.. nereden çıkartıyorsunuz... nerede yaşıyorsunuz????? biri banada göstersin stil paketini===36 milyara olanı

• quote:

nasıl veriyorlar ya... yok öyle bişey.. stil paket ne ya.. o kadar ford un sitesine girdim stil paketi görmedim.. nereden çıkartıyorsunuz... nerede yaşıyorsunuz????? biri banada göstersin stil paketini===36 milyara olanı

Alıntıları Göster
    kardeş o fiyat pazarlıklı fiyati. liste fiyatı değil yani.liste fiyatı olsa 38 den fazlaya patlıyo sanırım. stil pakette 16" 205/55 lastik ve sis farı ekleniyor

• quote:

kardeş o fiyat pazarlıklı fiyati. liste fiyatı değil yani.liste fiyatı olsa 38 den fazlaya patlıyo sanırım. stil pakette 16" 205/55 lastik ve sis farı ekleniyor

Alıntıları Göster
    Daywalkerr kardeş bu stil paket dediğin pakette nerede?? yani fordun sitesinde yok da... serviste özel koyup parayıda fiyata mı ekliyorlar.. burasını anlayamadım?????
  • quote:

Orijinalden alıntı: emremuslu

unutmadan bir şey daha söyliyeyim. lastik havalarını mutlaka kontrol ettir. çünkü ben uzun süre 33 olması gereken hava ile fabrikadan geldiği 45 hava ile kullandım arabayı. bir anormallik olduğunu hissediyordum. çok sertti. sonra servise gittiğimde normale çevirdiler. şimdi çok güzel. aslında kontrol ediyorlar ama benimki gözden kaçmış herhalde...

emremuslu sen bilirsin?? varmı stil paket Allah aşkına sen söyle ???? 36 milyara tcdi varmı bu paketle???
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: emremuslu

unutmadan bir şey daha söyliyeyim. lastik havalarını mutlaka kontrol ettir. çünkü ben uzun süre 33 olması gereken hava ile fabrikadan geldiği 45 hava ile kullandım arabayı. bir anormallik olduğunu hissediyordum. çok sertti. sonra servise gittiğimde normale çevirdiler. şimdi çok güzel. aslında kontrol ediyorlar ama benimki gözden kaçmış herhalde...

emremuslu sen bilirsin?? varmı stil paket Allah aşkına sen söyle ???? 36 milyara tcdi varmı bu paketle???

Alıntıları Göster
    http://www.ford.com.tr/sechesapla/ buradan focusu seçtikten sonra opsiyonları göster de opsiyon içinde yer alıyor

• quote:

http://www.ford.com.tr/sechesapla/ buradan focusu seçtikten sonra opsiyonları göster de opsiyon içinde yer alıyor

Alıntıları Göster
    focus tcdi trend 37,066+stil paket1,199=38 265 walla çok iyi o zaman ghia si da 39a rahat alınır.. bizim buralarda yapmıyorlar bu kadar indirim.. neresi orası kardeşşşş???

• quote:

Orijinalden alıntı: The Professional

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    quote:

Orijinalinden alıntı: qr_bugra

Arabanın arka koltuğunda ayaklarımı koycak yer bulamıyorum.Ayakkabılarımı bagaja koyup bağdaş kurarak oturuorm.Haa bi de ne o öle önde farklı arkda farklı mazleme kullanmöışlar.Hayatta vermem o parayı o arabaya.Yazık!

kardeşim dizelin fiyatı bu. eğer benzinli alacaksan 30 a bulursun.arka koltuklardaki diz mesafesi de bana çok iyi geldi açıkçası. bu tip kaliteli dizel bir motora sahip başka bir araç bulursan tabi bu fiyata hemöen onu alayım

• quote:

quote:

Orijinalinden alıntı: qr_bugra

Arabanın arka koltuğunda ayaklarımı koycak yer bulamıyorum.Ayakkabılarımı bagaja koyup bağdaş kurarak oturuorm.Haa bi de ne o öle önde farklı arkda farklı mazleme kullanmöışlar.Hayatta vermem o parayı o arabaya.Yazık!

kardeşim dizelin fiyatı bu. eğer benzinli alacaksan 30 a bulursun.arka koltuklardaki diz mesafesi de bana çok iyi geldi açıkçası. bu tip kaliteli dizel bir motora sahip başka bir araç bulursan tabi bu fiyata hemöen onu alayım

Alıntıları Göster
    Nasıl bu dizel motora yaa! Sen bu motoru sadece Ford kullanıo falan mı sanıon. C4 alırım 4 kat daa ii.

• quote:

Orijinalden alıntı: The Professional

Nasıl bu dizel motora yaa! Sen bu motoru sadece Ford kullanıo falan mı sanıon. C4 alırım 4 kat daa ii.

Alıntıları Göster
    c4 ün fiyatına adam 38 milyar dedi.plastik jant kapagı felan var. 15" lik bide. ayrıca bagajı da ayrı bir durum. ha bide o fiyat opak rengti (c4ün yani). ben sana diyorum ki sedan focus 1.6 tdci metalik renk 35 milyar. ama sportif görünsün diyosan 205/55 lastik 16" alaşım jant ve sis farı içeren stil paketi alırsın 36 milyar olur
  • quote:

c4 ün fiyatına adam 38 milyar dedi.plastik jant kapagı felan var. 15" lik bide. ayrıca bagajı da ayrı bir durum. ha bide o fiyat opak rengti (c4ün yani). ben sana diyorum ki sedan focus 1.6 tdci metalik renk 35 milyar. ama sportif görünsün diyosan 205/55 lastik 16" alaşım jant ve sis farı içeren stil paketi alırsın 36 milyar olur

Alıntıları Göster
    Stil paketi 1 milyar mı?

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.