Şimdi Ara

Focus II Hakkında Bilmek, Öğrenmek İstediğiniz Herşey (Makyajsız+Makyajlı Kasa) (470. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22.073
Cevap
29
Favori
1.972.763
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 468469470471472
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • walla bende de göstermiyo, bi keresinde bitirene kadar kullanmışım, su vermiyodu yani hiç, ama hiçbir ikaz vermedi (2006 tdci ghia 4K)
  • quote:

Orjinalden alıntı: eup

arabanın 15000 km bakımını yaptırdım

hava filtere değişimi
    yakıt filtre değişimi
    motor yağ değişimi
    silgeç suyu

toplam 235 YTL didi ama 185 YTL ye bağladım

eup hangi serviste yaptirdigini ogrenebilir miyim? Hatta mumkunse faturani scan edip yollar misin rica etsem? Benim servis(tuzcular) bu sene zam geldigini 250den asagi hicbi servisin yapamayacagini iddia edip duruyodu, daha ucuz yapan varsa ayni fiyata biz de yapariz diyolardi

cok rica ediyorum, gonder de sokiyim o faturayi gozlerine

• sony mp3 calarım bozuldu galiba arkadaşlar. bu gün mp3 dinlemek için mp3 cd si koydum içine sağ kolonlardan ses geliyor yanlız sol taraftan gelmiyor. radyoya döndüğümde normale dönüyor. tüm ayarları kontrol ettim ayarlardan değil.daha önce böyle bir sorun yaşayan varmı. temizleme cd si işe yararmı sizce
  • quote:

Orjinalden alıntı: HCD16

Arkadaşlar bende silecek suyu seviyesinin bittiğini haber vermiyor(2007 tdci ghia hb) sizin arabalarda veriyor mu??Servise göstermelimiyim acaba???

Göstermesi gerekir ya da belki 2007 Ghia'larda kaldırmışlardır bu özelliği, 2005 Ghia gösteriyor, üstelik bitince değil azalınca.
  • quote:

Orjinalden alıntı: cvt

sony mp3 calarım bozuldu galiba arkadaşlar. bu gün mp3 dinlemek için mp3 cd si koydum içine sağ kolonlardan ses geliyor yanlız sol taraftan gelmiyor. radyoya döndüğümde normale dönüyor. tüm ayarları kontrol ettim ayarlardan değil.daha önce böyle bir sorun yaşayan varmı. temizleme cd si işe yararmı sizce

Müzikler "stereo" ya da "joint stereo" yerine "mono" kaydedilmiştir belki CD'ye. Değişik CD ve şarkılar denedin mi? Her CD'de mi o şekilde yapıyor?
  • quote:

Orjinalden alıntı: trial

Km.nin çok önemli olmadığını Opet kartımın yanımda olmadığı bir gün banada mazotu aldığım Opet istasyonunun müdürü söylemişti. Araçta sorun olursa Opet'e haber veriyorsunuz. Labaratuvar aracıyla geliyorlarmış. Tespit için özel kitleri varmış. Araçtan bir miktar mazot alıp bu kitle teste tabi tutuyorlarmış ve senin mazotu Shell'den, BP'den nereden olursa tespit ediyorlarmış. Sanırım farklı aldığın mazotun izleri 10 depoda ancak temizleniyor. O yüzden de 10 depo deniyor.
    quote:

Orjinalden alıntı: eferdif

quote:

Orjinalden alıntı: oycat

Yörük Cerrah,

Opet ten aldığın fişlere hiç bir şekilde ihtiyacın yok. Sabah mazot alırken benim elemanda kilometre yazmasını unuttu. Hemen opet müşteri hizmetlerini aradım. Kilometre yazılmamasının çok önemli olmadıgını söylediler. Ve mazot alımımın daha 3 dk önce olmasına ragmen nereden ne kadar alım yaptıgımı gördülür. Bir aksilik anında son 10 akaryakıt alımına bakıyorlarmış bilginiz olsun

Ya Oycat bir yanlışın olmasın.Bence km bilgisi çok önemli.Yoksa adam nerden bilecek senin son 10 depoyu OPET ten aldığını.Diyelim hep opetten alıyorum ama arada bir depo Shell yaptım adam bunu nereden anlayacak.Ancak yakıt aldığı km ler arasında ki farkı alıp aldığın yakıt miktarı ile bu yolu gidip gidemeyeeğini kontrol ederek anlayabilir.Dolayısıyla bence km önemli.Yoksa son 10 depom OPET diye ispatlaman ve aksini OPET in ispatlaması olanaksız.

bende sana enterasan birşey söyliyeyim bu adamların yani bp opet sehl ve diger markalar hepside limana yanaşan gemiden dolduruyorlar kimseye masal okumasınlar tanıdıgınız tankerci varsa veya yolda duran bir tankerciye sorun size koca bir yalan olan marka yakıt işini anlatsınlar ( markaların bayilerde yaptıkları incelemeleri yakıta depolarındayken su veya başka bir katkı katılıp katılmadıgı buda markanın adını kötüye çıkmaması için gerekli bi denetim ) tutturulmuş opet yakıt garantisi sıradan bir bayiye gidin ben yeni bir araç alacagım yakıtımıda sürekli sizden alıp kayıt altına alıp yakıt garantisi istiyorum diye söyleyin eger dandik mazot satmıyorsa hepsi kabul ediyor zaten denemesi bedava bizim anlaşan taxi ci arkadaşlar bile var

• her cd de ve daha önce normal bir şekilde dinlediğim cd lerdede yapıyor. ayarlardan sesi sadece sol yani çalışmayan kolonlara verdiğimde ve sonuna kadar açtığım da çok hafif bir ses çıkıyor. o anda radyoya döndüğümde ses normal şekilde çıkıyor.
  • Knightcop,

Program için teşekkürler ancak sayfa korumasını kaldıramıyorum. Senin aldığın dizelin dökümünü de silemiyorum. Parola koruması koymuşsun sayfaya, bunu kaldıramaz mıyız?

Sağol şimdiden
  • Hallettim, bi hata daha varmış onu da giderdim, yani sayisal değil de, görsel bir hata. Kusura bakmazsınız umarım.

http://rapidshare.com/files/3118622/Yakit_Tuketimi-2.xls
  • quote:

Yakın zamanda Focus Sedan (4 kapı) Trend Benzinli Düz Vites için fiyat araştıran var mı?
    Ben nakit+Koç indirimi ile 30.000 YTL'ye buldum.
    Daha düşüğünü bilen var mı?

Hafta sonu karı:Aradığımız aracı 28.500'e bulduk.(İstanbul'da bir bayiide,işlem bitince bayii adını da açıklarım)
    Babam bugün kapora bırakacak.
    Eldeki ford sayısı 3'e çıkacak.Hayırlısı...
  • quote:

Orjinalden alıntı: ilvtyt

quote:

arabanın 15000 km bakımını yaptırdım

hava filtere değişimi
    yakıt filtre değişimi
    motor yağ değişimi
    silgeç suyu

toplam 235 YTL didi ama 185 YTL ye bağladım

eup hangi serviste yaptirdigini ogrenebilir miyim? Hatta mumkunse faturani scan edip yollar misin rica etsem? Benim servis(tuzcular) bu sene zam geldigini 250den asagi hicbi servisin yapamayacagini iddia edip duruyodu, daha ucuz yapan varsa ayni fiyata biz de yapariz diyolardi

cok rica ediyorum, gonder de sokiyim o faturayi gozlerine

abey ben niğde BE-PA otomotivden yaptırdım bakımı Nevşehire bağlı bir bayii miş. Arabayıda burdan almıştım geçen hafta sonu yaptırdım. Faturayı scanlayım en kısa zamanda . scanner bulmam lazım önce. Ankarada ve forumdan izlediğim kaarıyla 300 ytl ye bulan fiyatlardan sonra dedim aldığım yere gideyim bide hafif tanıdık.

ilk başta 235 ytl dedi. sonra tanıdık çıkınca 190a düştü direk. tam parayı ödicem 5 ytl çıkmayınca bende 185 aldı .. faturayı scanlıcam. görüşmek üzere .

• kar lastiği aldım yawww 4 tane .. pirelli wedding mi ney. adam çankaya rampalarında dur kalkamazsan getir lastiği geri alıcam dedi.
    Lassa Snowway 2 plus alacaktım 2 bayiiye gittim adamların ellerinde olmasına rağmen Michelen yada Pirelli dediler. tanıdıkdı adamlar fiyatı ucuz ama yok size gelmez dediler. Michelen en iyisi dediler ama Fransız malı diye almak istemedim hoş adamlar Fransız malı değil dediler ama riske atmadım zaten fiyatları çoktu. Pirelli aldım bende 660 ytl ye çok para gitti çoookkkkkk

ankaraya kara yağacak diye aldım ama karda yok daha ortada
  • quote:

Orjinalden alıntı: egeliefe

quote:

Yakın zamanda Focus Sedan (4 kapı) Trend Benzinli Düz Vites için fiyat araştıran var mı?
    Ben nakit+Koç indirimi ile 30.000 YTL'ye buldum.
    Daha düşüğünü bilen var mı?

Hafta sonu karı:Aradığımız aracı 28.500'e bulduk.(İstanbul'da bir bayiide,işlem bitince bayii adını da açıklarım)
    Babam bugün kapora bırakacak.

Stil paketli mi? 2007 model mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi avdr -- 13 Kasım 2006; 13:51:57 >
  • TrCapital,

bu forumu bulduğumdan beri senin bu konun hep ilk 10da.

amma konu konu açmıçsın yaw

insanlar bu konu sayesinde ne focuslar aldı ne focuslar sattı yaaaa...

herkese nasip olmaz böyle 9500 reply 250.000 hit, daha da artacak gibi duruyor
  • quote:

kar lastiği aldım yawww 4 tane .. pirelli wedding mi ney. adam çankaya rampalarında dur kalkamazsan getir lastiği geri alıcam dedi.
    Lassa Snowway 2 plus alacaktım 2 bayiiye gittim adamların ellerinde olmasına rağmen Michelen yada Pirelli dediler. tanıdıkdı adamlar fiyatı ucuz ama yok size gelmez dediler. Michelen en iyisi dediler ama Fransız malı diye almak istemedim hoş adamlar Fransız malı değil dediler ama riske atmadım zaten fiyatları çoktu. Pirelli aldım bende 660 ytl ye çok para gitti çoookkkkkk

ankaraya kara yağacak diye aldım ama karda yok daha ortada

LASTİĞİN EĞER PİRELLİ WINTERCARVING İSE YORUM YAPABİLİRİM.
    Bu lastikleri 4 lü bir takım olarak 3 yıldır kullanmaktayım.
    Kar performansı süper. beklentilerini tam olarak karşılayacaktır.
    defalarca ılgaz kayak merkezine zincirsiz çıktım bu lastiklerle.
    Sadece buzda dikkatli ol derim zira buzda hangi kış lastiği olursa olsun yetersiz kalıyor.

• quote:

Hayır Still paket yok üzerinde.
    2007 model.Focus Sedan (4 kapı) Trend Benzinli ve Düz Vites.
  • quote:

Size artık servislerde filo indirimi yaparlar
  • quote:

Orjinalden alıntı: xpug

TrCapital,

bu forumu bulduğumdan beri senin bu konun hep ilk 10da.

amma konu konu açmıçsın yaw

insanlar bu konu sayesinde ne focuslar aldı ne focuslar sattı yaaaa...

herkese nasip olmaz böyle 9500 reply 250.000 hit, daha da artacak gibi duruyor

Teşekkürler arkadaşım, faydalanan oluyorsa ne mutlu bana, vesile olmak sevindirdi. Ama bir fanclub boyutuna gelemedik, keşke biri de o işin ucundan tutsa

• quote:

quote:

egeliefe araba hayırlı olsun!kullanmaya başlada deneyimlerini bir an önce bizlere aktar ben o aracın performansını merak ediyorum
  • quote:

quote:

egeliefe hayırlı olsun araç pakınız genişliyor.KOÇ SAĞOLSUN DİYELİM Mİ?
    Bizde ford dostu olarak henüz 2 deyiz.(fiesta tdci 2006/cmax tdci ghia 2004)
  • 
Sayfa: önceki 468469470471472
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.