Şimdi Ara

Focus II Hakkında Bilmek, Öğrenmek İstediğiniz Herşey (Makyajsız+Makyajlı Kasa) (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
22.073
Cevap
29
Favori
1.972.773
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalinden alıntı: cinuba

focus konusunda megane satılırmı yawwww

Ya adam yanlış yazmış düzeltiyom altı üstü.. Sonra millet diyecek yok megane rs focus dizelden daha uyuzmuş bilmemne..
  • arkdaşlar yeni topic açacam ama bUrasıda çok canlı =))
    1 haftaya kadar c-max trend dizel alacağım...siparişi verdim..şimdi focus dizelde çekiş v.s çok iyi ..ama c-maxda acaba nasıl?çok fazla mpv sınıfı kullanan yok..ama..tork 240 nm..sanırım yeterlidir..kullanan veya FİKRİ OLAN VARMI?
    birde(gülmece yok ama..)bu arabanın ağırlığını bulamadım valla..kaç kg.acaba..?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ganeja -- 26 Ağustos 2005, 22:54:23 >
  • eveeeeettt ford cular izlenimlerinizi bekliyoruz.. km ler çoğaltıkca izlenimler artar.. lütfen.. focus alacaklara yardımcı olalım.. lütfen..

TRCAPİTAL nerdesinnnnn
  • quote:

eveeeeettt ford cular izlenimlerinizi bekliyoruz.. km ler çoğaltıkca izlenimler artar.. lütfen.. focus alacaklara yardımcı olalım.. lütfen..

TRCAPİTAL nerdesinnnnn

quote:

Orijinalinden alıntı: Fletch

CAPITAL HALA YOK ORTADA RESIM MESIM BEKLIOZ BI GECE RESIMLERINI CEK SU ARACIN ZAHMET OLMASSA BEKLIOOOOOOOOOZZZZZZZZZZZ

Ya haklısınız arkadaşlar çok özür dilerim, ciddi anlamda boşluğum olmadığından hiç bir istediğinizi yapamadım. Bu hafta yaz okulunda finallerim var, şu an yazlıktan geldim eve, düşünün bugün Cumartesi ve ben yazlıktan geri dönüyorum :((( Ama söz size bu akşam Güneş batsın özel olarak inip resimleri çekeceğim, söz. Bu arada arabayla ilgili başka resim istekleriniz varsa hemen yazın, hazır 2 saat kadar boş vaktim varken hemen çekeyim yükleyeyim. Bu arada dönerken otobanda 170 yaptım, bu arabaya binip de motor gürültüsünden ciddi anlamda rahatsız olan birini benim aracıma davet ediyorum, içerden bu kadar sessiz bir dizel ben hayatımda görmedim, yalnız arkadaşlar ciddi anlamda yan rüzgarlardan etkileniyor bu araba, otobüs kamyon sollarken rüzgarın baskısını hissediyorsunuz, sanırım altı yüksek olduğundan oluyor.

• quote:

Orijinalinden alıntı: Janjan

quote:

Orijinalinden alıntı: Daywalkerr

arkadaşlar dizelin benzinliye göre üstünlüğü işte bu. teknik değerleri aşağıda veriyorum

VW Passat 2.0 FSI 150 HP 60-100 11.0 sn
    Yeni Focus 1.6 tdci 109 HP 60-100 9.6 sn
    Megane II RS 225HP 60-100 9.6 sn
    Mercedes E200 Kompressor 165HP 60-100 9.5 sn
    Opel Vectra 2.2 Direct 155Hp 60-100 10.0 sn

VW Passat 2.0 FSI 150 HP 80-120 10.4 sn
    Yeni Focus 1.6 tdci 109 HP 80-120 13.0 sn
    Megane II RS 225HP 80-120 14.6 sn
    Mercedes E200 Kompressor 165HP 80-120 18.6 sn
    Opel Vectra 2.2 Direct 155Hp 80-120 14.2 sn

Yanlışın var..

Megane RS 2.0T 60-100km/s 6.75sn, 80-120km/s 8.63sn'dir.... Sence de 225bg 300nm bir arabanın 110hp 240nm bir arabadan daha uyuz olabilir mi?? Sen benzinli 1.6'yı yazdın herhalde.

walla dergide aynen böyle yazıyor. bunlar son viteslerdeki hızlanmalar.

• quote:

Orijinalinden alıntı: TRCaPiTaL

quote:

eveeeeettt ford cular izlenimlerinizi bekliyoruz.. km ler çoğaltıkca izlenimler artar.. lütfen.. focus alacaklara yardımcı olalım.. lütfen..

TRCAPİTAL nerdesinnnnn

quote:

Orijinalinden alıntı: Fletch

CAPITAL HALA YOK ORTADA RESIM MESIM BEKLIOZ BI GECE RESIMLERINI CEK SU ARACIN ZAHMET OLMASSA BEKLIOOOOOOOOOZZZZZZZZZZZ

Ya haklısınız arkadaşlar çok özür dilerim, ciddi anlamda boşluğum olmadığından hiç bir istediğinizi yapamadım. Bu hafta yaz okulunda finallerim var, şu an yazlıktan geldim eve, düşünün bugün Cumartesi ve ben yazlıktan geri dönüyorum :((( Ama söz size bu akşam Güneş batsın özel olarak inip resimleri çekeceğim, söz. Bu arada arabayla ilgili başka resim istekleriniz varsa hemen yazın, hazır 2 saat kadar boş vaktim varken hemen çekeyim yükleyeyim. Bu arada dönerken otobanda 170 yaptım, bu arabaya binip de motor gürültüsünden ciddi anlamda rahatsız olan birini benim aracıma davet ediyorum, içerden bu kadar sessiz bir dizel ben hayatımda görmedim, yalnız arkadaşlar ciddi anlamda yan rüzgarlardan etkileniyor bu araba, otobüs kamyon sollarken rüzgarın baskısını hissediyorsunuz, sanırım altı yüksek olduğundan oluyor.

yan rüzgarlardan etkileniyor gerçekten. yandan kamyon geçince şöyle bir sallanıyor araba ama yoldan çıkaracak kadar değil yani. araba bi sallamıyo o kadar. yüksek sürat olayını da bir kez denedim o da araç 10km deylen denemiştim. 180 e çıktım. gerçekten hiç tıkanmadan çok rahat şekilde çıkıyor. araç o zaman 10 km de olduğu için zorlamak istemedim. zaten galeriden alıp direk otobana girmiştim o zaman baktık ona

• Walla bize honda yetkilisi zorlasanıs bile farketmez dedi babam da inadına bastı şimdi 4000kmde füze oldu
  • evet focus kullananlar sizdede aynı şikayet varmı??* araç biraz yüksek olduğundan çok mu sallanıyor.. yüksek hızda tehlike oluşturuyor mu?
  • quote:

evet focus kullananlar sizdede aynı şikayet varmı??* araç biraz yüksek olduğundan çok mu sallanıyor.. yüksek hızda tehlike oluşturuyor mu?

Cinuba senin bu anket vari postlarına hayranım yaw, sen anketör falan mısın? Bir Focus sahibi olarak kesinlikle tehlikeli olmadığını söylüyorum. Ayrıca şöyle bir yanlış anlaşılma varsa düzeltelim, araç sadece diğer büyük araçların yarattığı ve sadece yan rüzgarlardan etkileniyor. Hızdan oluşan ön rüzgarlardan kesinlikle ne etkileniyor ne de rüzgar sesi oluşuyor, çok iyi bir aerodinamik yapmışlar. Ayrıca 50-60 ile giderken arka camları açtığınızda bütün aerodinamik bozuluyor ve rüzgarın yarattığı çok ilginç bir pat pat sesi geliyor.

Geçen aylarda Fox Sports'ta Nascar izlemiştik, orada yabancı spiker şu yorumu yaptı, araçlar tampon tampona giderken birbirinin rüzgar kalkanına girerek hem daha az yakıt tüketiyor hem de onun vakum etkisinden yararlanarak çok daha rahat süratleniyor demişti. Geçen hafta otobanda bir Çeşme otobüsü gördüm, sanırım 403'lerin bir model eskileri. Arkadaşlarla aklımıza Nascardaki olay geldi ve nasılsa otobüs kocaman, arkasına yaklaşsak kimse farketmez dedik ve iyicene yaklaştık, aramızda 1m falan kalmıştı, sürat 100 civarı. Arabanın tüm dinamiği bozuldu, sağa sola kaçmalar başladı. İşte böyle ekstrem durumlara girerseniz araç rüzgardan çok etkileniyor ama normal yol koşullarında hiç problem yok.

• quote:

Orijinalinden alıntı: TRCaPiTaL

quote:

evet focus kullananlar sizdede aynı şikayet varmı??* araç biraz yüksek olduğundan çok mu sallanıyor.. yüksek hızda tehlike oluşturuyor mu?

Cinuba senin bu anket vari postlarına hayranım yaw, sen anketör falan mısın? Bir Focus sahibi olarak kesinlikle tehlikeli olmadığını söylüyorum. Ayrıca şöyle bir yanlış anlaşılma varsa düzeltelim, araç sadece diğer büyük araçların yarattığı ve sadece yan rüzgarlardan etkileniyor. Hızdan oluşan ön rüzgarlardan kesinlikle ne etkileniyor ne de rüzgar sesi oluşuyor, çok iyi bir aerodinamik yapmışlar. Ayrıca 50-60 ile giderken arka camları açtığınızda bütün aerodinamik bozuluyor ve rüzgarın yarattığı çok ilginç bir pat pat sesi geliyor.

Geçen aylarda Fox Sports'ta Nascar izlemiştik, orada yabancı spiker şu yorumu yaptı, araçlar tampon tampona giderken birbirinin rüzgar kalkanına girerek hem daha az yakıt tüketiyor hem de onun vakum etkisinden yararlanarak çok daha rahat süratleniyor demişti. Geçen hafta otobanda bir Çeşme otobüsü gördüm, sanırım 403'lerin bir model eskileri. Arkadaşlarla aklımıza Nascardaki olay geldi ve nasılsa otobüs kocaman, arkasına yaklaşsak kimse farketmez dedik ve iyicene yaklaştık, aramızda 1m falan kalmıştı, sürat 100 civarı. Arabanın tüm dinamiği bozuldu, sağa sola kaçmalar başladı. İşte böyle ekstrem durumlara girerseniz araç rüzgardan çok etkileniyor ama normal yol koşullarında hiç problem yok.

estağfurullah ne anketörü.. sadece düşündüğüm araba hakkında daha çok bilgi sahibi olmak istiyorum.. birde şikayetvar.com da aracın kapı lastiklerindengıcırtı geldiği falan yazıyor.. sunroof ta yüksek hızlardayken bayağı bi ses yapıyormuş. sende okuduğum kadarıyla böyle problemler yok.. acaba istisnamıdır sesin gelmesi yoksa genelde varmıdır bilemedim...

trcapital gece resmi istiyoruz unutmaaa... en kısa zamanda..

• İşte yeni Focus Ghia'nın gece iç mekanı

• Resimler için saol trcapital Son hız kaç vurdun?Millete tamamen alın diebiliomusun konuuu tam okumadım pardon
  • quote:

Orijinalinden alıntı: qr_bugra

Resimler için saol trcapital Son hız kaç vurdun?Millete tamamen alın diebiliomusun konuuu tam okumadım pardon

En fazla 170 ile gittim, hızlı gitmeyi sevmem ama bence bu arabada 170 hızlı değil, ne motor gürültüsü, ne rüzgar sesi var, ayrıca 170'e çok kolay ulaştı. Arabayı ben 41 milyara aldım, biraz pahalı sanırım bence en büyük eksisi bu. 36 milyar civarına düşmesi lazım bu arabanın. Belki yeni dizayn olduğu içindir. Onun dışında ara hızlanmalar mükemmel ötesi bir şey. Araba asla kendini bırakmıyor, yeni diye mi bilmiyorum ama her viteste gaza bastınız mı yiyor. Belki de turbo olduğu içindir. Eksi olarak pasif alarm var ve aracın arkasından bakıldığında arka aks görünüyor yani biraz yüksek yapmışlar arabayı, yere yakın olsa deli bir dizayn var araçta. Şahsen alınacaksa sedan alınmasını tavsiye ediyorum çünkü çok daha oturaklı duruyor.

• Alçaltma kiti yapabiliriz ama tr yollarında gidermi bilmiom C4 e yapıolar manyaq oluo...
  • 307 nin kırmızı aydınlatmaları kesinlikle daha ii duruyır ama ,, focusun sony mp3 playerına laf yok..
  • focusu sımdı sevmeye basladım capıtal saol fotolar ıcın
    bu arada keske yesıl yerıne mor rengı kullansalardı vw dakı gıbı sıradan bu yesıl renk tekrar saol fotolar ıcın
  • ben senin aracı test sürüşü yaptım gerçekten sessiz ama benim yeni aldığım 407 hdi de aynı şekilde(bu kadar sessiz başka dizel varmı dediğin için bunu yazdım)Hayırlı olsun.Arabamı almama biraz sen birazda emre sebeb oldunuz.Kasasız günlere......
  • FOCUS DİZEL MOTOR OLARAK RAKİPSİZ. 150 BEYGİR BENZİNLİ BİR ARACA KAFA TUTACAK KADAR İYİ. YAKIT OLARAK SINIFINDAKİ ARAÇLARLA PEK FARK YOK. KLİMASI MÜKEMMEL SÖYLEMEDEN GEÇEMEYECEĞİM. FİYATI BİRAZ PAHALI AMA DEĞER. BURDA ARKADAŞLAR OPETİN YAKITINDAN BAHSEDİYOR GARANTİ FELAN VERİYORMUŞ :)) ARKADAŞLAR Bİ DÜŞÜNSENİZDE OPET KOÇ GRUBUNUN ŞİRKETİ. FORD FİRMASIDA KOÇ'A AİT !!! YANİ ANLATABİLDİM Mİ ? ADAMLAR RESMEN DALGA GEÇİYOR BİZLE !!! TABİKİ KENDİ YAKITINI TAVSİYE EDECEK !!! SÖYLEMEK GEREKİRSE OPET KULLANMAYIN. HİÇ TAVSİYE ETMEM. GÜVENDİĞİNİZ BİR SHELL BAYİSİ VARSA; KAÇAK YAKIT KARIŞTIRMAYACAK ! SHELLDEN VAZGEÇMEYİN ! YORUMLARINIZI BEKLİYORUM. SAYGILAR...
  • rakipsiz dedigin focus motoruyla 307 ve c4 motoru aynı..
  • ARKADAŞLAR YAKITI TAM OLARAK ÖLÇEMEDİM.SİZİN FOCUSLAR SIKIŞIK ŞEHİR TAFİĞİNDE NET OLARAK NE YAKIYOR. ??? ŞU MOTOR AÇILMASI MESELESİ, MERAK EDİYORUMDA AÇILMADAN ÖNCE VE SONRA FARKLI YAKMASININ NEDENİ NE ? YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM...
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.