Şimdi Ara

FOCUS HB 1.6 TDCİ TRENDX & GOLF 1.6 TDI BMT MİDLİNE PLUS

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
825
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba Arkadaşlar, bugün yarın içinde bir araç alacağım iki araç baktım bir tanesi 2013 FOCUS HB 1.6 TDCİ TRENDX ve 2014 GOLF 1.6 TDI BMT MİDLİNE PLUS ikide çok güzel araç sürüş keyfi iyi golf 65 bin km de 71.500 TL, Focus ise 42 bin km 65.500 TL, kararsız kaldım hangisini alayım yardımcı olabilir misiniz sizce hangisi daha mantıklı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dgknoz -- 20 Şubat 2018; 9:56:37 >

• Model yılları nedir?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam model yılları Golf 2014- Focus 2013
  • golf malzeme kalitesi ve 2.el daha iyi mantıken golf tabiki ama zevk meselesi ford araçlarıda güzel yol tutuş v.b anlamında.
  • Titanium focus 3 alin bence 2012

• Seksiz suphesiz ford ardindan suphesiz focus.

• midline plus leş.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Focusu severim benim tercihim focustan yana olur,

Lakin fanlık yapmamak gerek golf de güzel araç hangisini temiz uygun bulursanız onu alın.

Şu da var donanım olarak trendx idare eder ama golfün comfortline aşağısı cidden boş.

• Golf isterse highline olsun ben bakmıyorum bile. Klostrofobik bir araç. İçinde boğuluyorum. Focus iyidir.

• focus daha mantıklı arada 6000tl fiyat farkından dolayı 2 sene ve üstü mazotun bedavaya gelir golfe verceğin parayla.

• Golf gerek kalite gerek donanım gerekse de yakıt tüketimi açısından focus trend e göre bir tık önde. Focus sadece yol tutuşunda one çıkar. Eğer aracı limitlerde kullanmiyorsaniz golf sizi mutlu eder.

• fiyat farki focus lehine çok fazla bu durumda focus alir gecerim ben olsam

• highline bile olsa , hatta golf ucuz bile olsa focus focus focus .

• Trend X Focus’ta perde hava yastıkları yok. Style olmalı en az.

• Focus makyajlı kasa olsaydı kesinlikle onu tavsiye ederdim ama bu karşılaştırmada golf derim

• quote:

Orijinalden alıntı: sepulnation

Golf isterse highline olsun ben bakmıyorum bile. Klostrofobik bir araç. İçinde boğuluyorum. Focus iyidir.

İki araca da bindiğinize emin misiniz?,c sınıfının en klostrofobik aracı tartısmasız focusdur.En iyileri arasında golf yer alır.

• E.R.W. kullanıcısına yanıt
    Eminim. Hemde baya bi eminim. İkisininde bayisine gittim. Hoş vw de yüzüme bakmadılar. Cebimde bi 95binim vardı yalan yok. Ne gelirdi o paraya golfte bilmiyorum. Focus evet içinde bi karanlık var ama kendini baya bi güvende hissediyorsun. Focus c sınıfında en iyilerden diyebilirim.

Ben ne aldım? 2.el full 20binde egea hb aldım. Evet parasına göre kalite ortada. Ama 25binim cebimde kaldı. Çoluk çocuğun rıskını ötvye yedirmemek en azından biraz daha az yedirmek istedim.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.