Şimdi Ara

FOCUS GHİA GİZLİ ÖZELLİKLER (35. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir (3 Mobil) - 4 Masaüstü3 Mobil
5 sn
778
Cevap
29
Favori
457.028
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3334353637
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

kumandada kapı açma ve kapamaya aynı anda 4 saniye basarak sadece sürücü kapısı açılmasını aktif ettim.

ama 3 kere kapıdan aç kapa yaparak (kontak açık ,kapalı sonra yine açıkken) araç hareketlenince otomatik kilitlenmeyi aktifleştiremedim.

acaba collection da yok mu bu özellik? vardır diye düşünüyorum..

bilen varsa söyleyebilir mi?
  • Arkadaşlar merhaba focus 2 ghia sahibiyim merak ettiğim bu araç 100mü yoksa 115 hp mi? Tüm ghialar 115 hp midir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: levyon

Arkadaşlar merhaba focus 2 ghia sahibiyim merak ettiğim bu araç 100mü yoksa 115 hp mi? Tüm ghialar 115 hp midir?

Eksik bilgiye rağmen, manuel ise 115 otomatik ise 100 ps
  • quote:

Orijinalden alıntı: uA_Y_C_A

quote:

Orijinalden alıntı: levyon

Arkadaşlar merhaba focus 2 ghia sahibiyim merak ettiğim bu araç 100mü yoksa 115 hp mi? Tüm ghialar 115 hp midir?

Eksik bilgiye rağmen, manuel ise 115 otomatik ise 100 ps

Teşekkürler bilgi için aracım 2005 focus 2 ghia manuel anladığım kadarıyla 115 hp.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kanoute

2008 model collection var.

kumandada kapı açma ve kapamaya aynı anda 4 saniye basarak sadece sürücü kapısı açılmasını aktif ettim.

ama 3 kere kapıdan aç kapa yaparak (kontak açık ,kapalı sonra yine açıkken) araç hareketlenince otomatik kilitlenmeyi aktifleştiremedim.

araç hareket edince otomatik kitleme ghia da da yok
  • quote:

Aman olmasin, sırf bu yüzden golfu sattım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nicotinell

quote:

araç hareket edince otomatik kitleme ghia da da yok

Elm 327 kablosu ile, yazılım sayesinde aktifleştirilebiliyor Detaylı bilgi FordClubTr forumunda mevcut hocam Hatta bende bununla birlikte aracımda; Eco Mode'u aktifleştirdim 3. Olarak ise en sevdiğim özelliği, yol bilgisayarında teypdeki Radyo-Şarkı bilgilerinin görüntülenmesini aktfileştimiştirdim

quote:

Orijinalden alıntı: focusone

quote:

Aman olmasin, sırf bu yüzden golfu sattım.

Neden sattınız hocam? Ne gibi bir sorun yaşadınız?

• selam

2000 focus ghia sahibiyim
    ancak çocuk kilidini aktif edemiyorum
    araştırdığım kadarıyla ; kapı kilit yerinde kontak anahtarı ile çocuk kilidinin aktif edileceği yazılmış ,
    ancak kapı kilit yerinde kontak anahtarı ile bu işlemi yapabileceğim tarif edilen ayar yeri yok, anlamadım !

çocuk kilidini nasıl aktif edebileceğim konusunda yardımcı olursanız sevinirim

not : işin garibi şu : içeriden kapıları kilitliyorum, tüm kapılar kilitleniyor, ancak arka kapılar içeriden açılabiliyor, ön yan koltuk ise açılmıyor , bunun bir ayarı var ama anlamadım, arka kapıların çocuk güvenliği için açılmamasını nasıl sağlayacağım anlamadım )

iyi geceler.
  • 2001 ford focus ghia sahibiyim çok memnun kaldım
    lakin şu kaset çalar çok canımı sıkıyor
    onu şöyle güzel bir multimetya ile değiştirebilir miyiz ki uyumlu olanı nereden bulabiliriz
    navigasyonlu kameralı bir sistem yapıtırsam
  • Arkadaşlar bugün itibari ile 2001 focus Chia aracım ile aranızdayım hiç LPG takılmamış 140.000 KM'de anahtar ile cam açma kapamayı denedim camlar kapanıyor ancak açılmıyor yazılımsal bir sorunmu vardır yoksa bir arızamı bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.
  • focus ghia 2006 model füme renk 142.000 km sağ ön çamurluk ve sağ ön kapı değişmiş, 3 yerinde boya var kapılarda ve 4 tane hasar kaydı çıkıyor toplamı 4000 tl hoşuma da gitti araba alayım mı illa almak istersem ne kadar eder 28.500 TL fiyat istiyor
  • fiyat çok fazla. o araç en fazla 24 eder
  • maestro_34 kullanıcısına yanıt
    trend modeli bile o fiyata zor bulunurken ghia yı adam bu kadar ucuza bırakırmı en fazla ne kadar çıkayım eğer anlıyorsan piyasadan
  • işte adam o kadar ucuza bırakmaz ama bu da aracın değerinin o olduğunu göstermiyor

150k km yapmış, değişmeyen parçası kalmamış
  • maestro_34 kullanıcısına yanıt
    Dogru soyluyorsunuz...arac anca o para eder...galeriler onuda vermez zaten...

• Bu tür araclar ya tutarsa diyerek int. İlanlarinda durur durur durur....belki biri düşer alir....düşmez isede gerçek ederine satilir öyle gider...
    Bu durumun örneği çok....

• arkadaslar bız yenı 2004 ford focus chia aldık aracın teybı sadece trak calıyor ve orjınal cd ıstıyor normal bır trak cd sını nasıl okuturum bılgı verırsenız cok sevınırım orjınal bır cd 15 lıradan baslıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: ardaa82

arkadaslar bız yenı 2004 ford focus chia aldık aracın teybı sadece trak calıyor ve orjınal cd ıstıyor normal bır trak cd sını nasıl okuturum bılgı verırsenız cok sevınırım orjınal bır cd 15 lıradan baslıyor

özel bir cd almanıza gerek yok. mp3 leri media player ile track yapın sonra cd ye yazın yani aktarın o kadar.
  • tusem T kullanıcısına yanıt
    denedım orjınal cd baska calmıyor anlıcan bu bu aracın teybı orjınal cd ıstıyor pc den cektıgımı okumuyor hem mp3 denedım hemde trak olarak denedım bu orjınal cd calar tum ghia larda gecerlımı
  • ardaa82 A kullanıcısına yanıt
    aux giriji yok mu bi jack alıp telefonu bağla müziklerini çal araba gia ise aux girişi vardır
  • 
Sayfa: önceki 3334353637
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.